renata-precechtelovaO astroložce Renátě Přecechtělové

Profesionální astroložka Renáta Přecechtělová se narodila v Opavě a pochází z rodiny, která se tradičně zabývala okultní vědou. Její matka, je úspěšnou českou autorkou knih o věštění z Tarotu, Run, Kostek a bylinaření.

V 11-ti letech dostala své první taroty a v 17-ti letech byla přivedená k Astrologii, kterou se zabývá dodnes.  Za svou desetiletou praxi vypracovala stovky osobních i partnerských horoskopů a horoskopů pro děti. Mezi její klientelu se řadí, jak „běžní“ lidé, tak i známé osobnosti.

Hvězdné nebe ji odhaluje životní příběh jakéhokoliv člověka. Vychází z nauky starých holandských mistrů astrologie, jejichž základem byl přesný rozbor osobnosti a věštbyRozbory osobnosti jsou přehledné, věcné a poučné. Klient dostane vypracovaný rozbor, který je zaslán na e-mail nebo poštou a konzultace probíhá osobně, případně přes Skype či telefon.

Dále spolupracuje s časopisy a internetovými servery, kde dodává pravidelné horoskopy pro jednotlivá znamení. Její horoskopy můžete nalézt v časopise Agel, časopis Šlágr, a na http://www.pejskovani.cz/psi-horoskopy/ V minulosti přispívala do časopisu Darina a Blesk.

peuterey outlet online peuterey outlet online peuterey outlet online peuterey outlet online peuterey outlet online peuterey outlet online woolrich outlet online woolrich outlet online woolrich outlet online woolrich outlet online woolrich outlet online woolrich outlet online golden goose pas cher golden goose pas cher golden goose pas cher golden goose pas cher golden goose pas cher golden goose outlet online golden goose outlet online golden goose outlet online golden goose outlet online golden goose outlet online