Zvířetník a planety jsou jako kniha, v níž si můžeme přečíst nejen dějiny za celé minulé věky, ale i celý náš životní osud. 

Historie Astrologie

Přesný vznik astrologických věd se nedá ani časově vyčíslit. V každé pradávné kultuře lidé pozorovali cyklus Slunce a chod Měsíce. Podoba zvířetníku a planet, se začala vyvíjet ve starověkém Egyptě, Persii, Řecku až po římskou dobu. Od té doby astrologická věda jen vzkvétala. Podle historie nebylo krále, který by neměl své rádce astrology. Jen si vzpomeňte na krále Rudolfa II. a proslulou Zlatou uličku.

Mezi nejvýznamnější astrology středověku, kteří působili v Praze, patří: Tycho de Brache, Johannes Kepler, Mikoláš Koperník.

Co zkoumá Astrologie?

Astrologie je věda, která zkoumá postavení a vliv planet na zrozence v den jeho narození.

Postavení Slunce v horoskopu a každá planeta má své povahové vlastnosti a různé kombinace aspektů planet na zvířetníku, vytváří osud každého jedince. Horoskopy nikdy nejsou stejné ani u dvojčat. Každý člověk je svým způsobem originál. Skrz Astrologii se učíme poznávat sami sebe a zjišťujeme, jakým životním směrem se máme vydat. Pokud Astrologie poukazuje na životní starosti, asi se jim nevyhneme, ale aspoň umíme být na ně připravení a jakékoliv životní „katastrofy“ dokážeme zmírnit.

Astrologie je naše hvězdné nebe nad hlavou, které nám dokáže odkrýt naše pozitiva i negativa, příznivé i nepříznivé dny, povahy partnerů, dětí, celé rodiny ale taky odkrývá pracovní příležitosti, finanční spekulace, také zdraví nebo nejlepší den sňatku.

Neváhejte a objednejte si svůj Osobní horoskop sestavený na míru!

peuterey outlet online peuterey outlet online peuterey outlet online peuterey outlet online peuterey outlet online peuterey outlet online woolrich outlet online woolrich outlet online woolrich outlet online woolrich outlet online woolrich outlet online woolrich outlet online golden goose pas cher golden goose pas cher golden goose pas cher golden goose pas cher golden goose pas cher golden goose outlet online golden goose outlet online golden goose outlet online golden goose outlet online golden goose outlet online