Jak správně chatovat?

Pro položení otázky astrologovi, klikněte na ikonu „ON-LINE CHAT“.

Snímek obrazovky 2015-03-10 v 14.49.08

Do políčka „Sem napiště zprávu“ napište vaši otázku a klikněte na ikonu pro odeslání zprávy nebo stiskněte klávesu ENTER na vašem počítači. Uvedené okno se zvětší a také na tomto místě bude zobrazena odpověď od astroložky.

Nezapomeňte napsat JEDNU konkrétní otázku a dále DATUM, ČAS A MÍSTO NAROZENÍ (např. 20. 8. 1980, 9:45, Praha)

Snímek obrazovky 2015-03-10 v 14.32.18

Dokud nebude odpovězeno, nezavírejte webovou stránku. Pokud z webu odejdete, otázka se vymaže, takže už na ni nedostanete odpověď. Musíte počkat, až Vám astroložka odepíše. V uvedeném okně uvidíte počet klientů před Vámi.

Chat probíhá pouze zde. Otázky položené na Facebooku nebo zaslané e-mailem budou smazány.

Můžete si také nechat vypracovat roční horoskop nebo osobní horoskop, pokud se na vás nedostane.

 

Se vstupem do chatu souhlasíte s pracování osobních údajů. Údaje slouží pouze pro Váš dotaz, nejsou nikterak využity k marketingovým kontaktům atp.

Je to nutné vzhledem k příslušným ustanovením zákona č. 101/200 Sb., o ochraně osobních údajů a o změně některých zákonů, v platném znění a Nařízení Evropského parlamentu a rady č. 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 65/46/ES (dále jen „GDPR“).  GDPR nabyl účinnosti 25. 5. 2018.

SOUHLAS SE ZPRACOVÁNÍM OSOBNÍCH ÚDAJů:

SOUHLASÍM se zpracováním mých osobních údajů, které budou použity jen pro účely mnou vyžádaných a vámi poskytnutých služeb, dle vzájemné písemné, čí ústní domluvy a to prostřednictvím vzájemně dohodnutých způsobů o předání poskytnutých služeb – online chat na jednu otázku zdarma.

 


peuterey outlet online peuterey outlet online peuterey outlet online peuterey outlet online peuterey outlet online peuterey outlet online woolrich outlet online woolrich outlet online woolrich outlet online woolrich outlet online woolrich outlet online woolrich outlet online golden goose pas cher golden goose pas cher golden goose pas cher golden goose pas cher golden goose pas cher golden goose outlet online golden goose outlet online golden goose outlet online golden goose outlet online golden goose outlet online