Roční horoskop 2017 Kozoroh zdarma

 

Klíčová slova roku 2017

  • Překvapení

  • Méněcennost

  • Pozitivní myšlení

 

Milí Kozorozi, tento rok Vás čeká, spoustu překvapení – pozitivních i negativních a získáte mnoho zkušeností. Berte vše tak jak přichází a jak je. Planety Vás povzbuzují, ať změníte vaše myšlení. Jste neustále nespokojení, proto je důležité, ať si všímáte všech pozitiv, které vám přicházejí do života. Umíte se hlavně zaměřit na negativa a to je celý kámen úrazu, pak jen přemýšlíte, proč není vše podle vašich představ a nejhorší upadáte do pocitů méněcennosti.

V tomto roce se budete chtít vymanit ze starých zažitých struktur, nebo aspoň po tom budete toužit. Dávejte si pozor na první měsíce roku, kde byste se měli vyvarovat velkým finančním transakcím, půjčkám, uzavírání smluv nemuselo by to pro vás dopadnout dobře.

Pro změny ohledně vašeho života jsou nejlepší měsíce: duben, květen, říjen a listopad – tuto dobu musíte brát jako výzvu a pokud budete chtít něco změnit, tyto měsíce určitě využijte, budou hrát ve váš prospěch.

 

Láska

 

Vaše vztahy během tohoto roku budou velmi namáhavé, protože planety po vás chtějí, ať nasloucháte svému partnerovi a dáváte mu dostatek lásky. Neustále toužíte, aby vám váš partner vyznával lásku, ale děláte to i vy? Uvědomte si, jestli váš vztah má opravdu cenu, možná jste ve vztahu ve kterém ani nechcete být.

Je to náročné období, máte strach ze změny, ale i z toho, že by se váš vztah posunul. Nevyvolávejte hádky, raději se stáhněte a začněte přemýšlet nad svým partnerem. Pokud ho opravdu milujete, udělejte všechno proto, aby se váš vztah zlepšil. Zajeďte si na dovolenou, wellness nebo jen na hory – pro promluvy v partnerství o budoucnosti je nejdůležitější květen, červen a září.

Nezadaní by měli slevit ze svých požadavků ohledně svého budoucího partnera. Je možné, že budete tak dlouho vybírat, až přeberete a najdete si někoho jen proto, abyste nebyli sami, ale nebudete šťastni.

Špatně se Vám seznamuje, nemáte jít odvahu na nějaký večírek, a když se kolem vás někdo „ochomítne“ jste tak stažení, že ze sebe vyvalíte větu, za kterou se později stydíte. Chce to klid. Nic neuspěchejte, ale také pozor na ty vaše nároky na partnera.

Kolem března se s někým seznámíte, ale záleží jen na Vás, jak tento vztah uchopíte. Další vhodné měsíce pro seznámení jsou květen, srpen a prosinec. Do té doby přemýšlejte o sobě a hlavně si dávejte pozor, ať v nových vztazích neopakujete staré chyby, které jste udělali ve vztazích předchozích.

 

Finance

 

Ve finančních záležitostech v první čtvrtině roku nečekejte zázraky ani velký pokrok naopak se můžete potýkat s omezeními nebo většími finančními výdaji. Můžete i onemocnět a mít dlouhodobější nemocenskou, což se ukáže na stavu vašeho konta.

Ti, co řídí – pozor na pokuty za rychlou jízdu nebo parkování. Můžete mít i větší výdaje v domácnosti, z ničeho nic vám odejdou spotřebiče nebo se něco porouchá.

V březnu skrz planety jde vidět nárůst financí nebo jedno rázová prémie v práci. Finanční záležitosti budou jako na kolotoči, dělejte si domácí účetnictví, ale pozor, ať se ve svých finančních strategiích neztratíte, na něco nezapomenete nebo nepřehlédnete, ať pak nemáte upomínky za zapomenuté platby. Finanční příležitosti a zlepšení ve větší míře je až ke konci roku.

 

Práce

 

Podnikatelé mohou očekávat, že jejich obrat a zákaznické základny se během tohoto roku rozšíří, navzdory možným překážkám a častým kolísáním cen na trhu. Nicméně, podnikatelé budou muset být flexibilní. Jakékoliv finanční investice a rozvíjení podniku by měli naplánovat na první polovinu roku, v druhé polovině roku budou muset sáhnout na své rezervy a zálohy.

První půl roku je pro podnikatele daleko příznivější – proto se snažte uzavřít co nejvíc smluv, dohod a najít si nové zákazníky. Druhá polovina roku bude jakoby „drhnout“ nic nepůjde tak rychle můžete i o nějaké staré zákazníky přijít. Bdělost v tomto roce je pro vás klíčovým slovem.

První čtvrtletí tohoto roku se může ukázat, že je velmi náročné pro mnohé zaměstnané Kozorohy. Snažte se mít přívětivý postoj v řešení sporů, snažte se nalézt řešení nebo vyslechněte své okolí. Nedělejte si v hlavě hned své závěry, spíše si je proberte někdy v klidu sami pro sebe a pak dělejte rozhodnutí.

Vaše momentální zaměstnání Vás bude ubíjet, můžete se cítit nešťastně nebo vám práce nepůjde od ruky, jako doposud. Je třeba se zamyslet. Když budete nešťastní, nepodávejte rychle výpověď, to by situaci celou zhoršilo. Podívejte se na nabídky práce, uvědomte si, co umíte, co vám jde a pak teprve postupujte dál. Nedělejte náhlé pracovní změny! To by se vám jedině vymstilo!

V pracovních záležitostech určitě nedělejte změny od 15 června do konce července. Ti co si hledají práci, v tomto období by neměli posílat pracovní životopisy. Pro nezaměstnané je nejlepší druhá polovina roku, kde jistě svou vytouženou práci naleznou, do té doby jim doporučuji se dovzdělat v podobě seminářů, rekvalifikačních kurzů atp.

 

Milí Kozorozi, přeji vám úspěšný rok 2017!

Tento horoskop je sestavený všeobecně pro všechny, pokud máte zájem o Roční horoskop sestavený na míru dle hodiny, data a vašeho místa narození neváhejte a objednejte si jej. 

 

OBJEDNAT ROČNÍ HOROSKOP NA MÍRU
peuterey outlet online peuterey outlet online peuterey outlet online peuterey outlet online peuterey outlet online peuterey outlet online woolrich outlet online woolrich outlet online woolrich outlet online woolrich outlet online woolrich outlet online woolrich outlet online golden goose pas cher golden goose pas cher golden goose pas cher golden goose pas cher golden goose pas cher golden goose outlet online golden goose outlet online golden goose outlet online golden goose outlet online golden goose outlet online