Roční horoskop 2017 Lev zdarma

Klíčové slova 2017

  • Odvaha
  • Sebeúcta
  • Příležitosti

 

Milí Lvi, v tomto roce zažijete spoustu zajímavých chvílí, které vám dodají odvahu a sebeúctu. Spoustu změn pocítíte v domácnosti, ale také i na pracovišti. Budete mít příležitost, jak změnit svůj osud nebo dosavadní život. Hlavně se nebojte příležitostí a neusněte na „Vávřínech“, když budete mít pocit, že se vám daří.

Milí Lvi, patříte mezi znamení, které má největší smysl pro humor a právě humor vám v tomto roce pomůže překonat všechny nepříjemné záležitosti. Ze všeho si dělejte srandu a nenechte se rozčílit. Protože, když vás doběhne vztek, pak uděláte v razantnosti takové změny nebo řeknete něco, co vás bude mrzet a už pro vás nebude cesta zpět. Občas býváte pyšní, ale pýchu se snažte v tomto roce krotit. Pokud se budete chtít nad někým, povýšit zjistíte, že vám to bude vráceno jako bumerangem zpět a pak se budete cítit ponížení. Vím, že rádi velíte a chcete být středem pozornosti, ale trošku pokory vám neuškodí, což vás v tomto roce budou hvězdy učit.

Na únor si naplánujte všechny důležité věci, které chcete během roku nějakým způsobem změnit (jestli je to posílání životopisů, tvorba nových projektů, zažádání hypotéky a změny povšechně) využijte tento měsíc. Slunce ve Vodnáři bude na vaší straně – na co sáhnete, se vám vydaří!

 

Láska

 

Milí Lvi, pokud jste sami, na začátku tohoto roku vám hvězdy přejí! Nezůstávejte doma a vyrazte se bavit ven mezi lidi, možná potkáte lásku svých snů. Je to vhodné období, ať si naleznete obchodního partnera, milence nebo pevný partnerský vztah.

Dávejte si pouze pozor na to, jestli vás zbytečně nedobíhají pocity marnosti, že na žádného nového partnera nemáte, že se nikomu nelíbíte, že nejste dost svůdní atp. Ať chcete nebo ne síla myšlenek je opravdu velká a to co vyzařujete, budete dostávat zpět. Takže pokud s těmito myšlenky vstoupíte někde „k baru“ nedivte se, když vás nikdo neosloví. Pamatujte každý je takový jaký je, pokud máte nějaké přednosti vypíchněte je. Nemusíte být přece super star! Záleží hlavně n atom, co vyzařujete sami ze sebe!

Ti, kteří jsou v partnerství, zjistí, že se jejich vztah daleko více prohlubuje. Jakoby se s partnerem více propojili. Hvězdy poukazují na porozumění, dobré dohody a klidnější období. Zapomeňte na všechny křivdy z minulosti, snažte se uvolnit a nechte se občas svým partnerem vést. I on by měl mít pocit, že je vůdce ve vašem vztahu, protože, jak je známo Lvi rádi velí i ve vztazích a to občas udělá ohnivé chvilky. Zkuste více svého partnera respektovat, naslouchat a dejte mu najevo svou náklonnost, pak tak poznáte, že vztah je daleko pevnější a láskyplnější. Dávejte svou lásku a budete ji dostávat nazpět.

 

Finance

 

Finanční záležitosti budou v tomto roce nevyzpytatelné. V jednu chvíli budete nadšeni, jak se vaše konto v bance zvětšilo, ale na druhou stranu přijde něco, kde budete muset vynakládat větší finanční obnos. Nenechte se znervóznit. Začátek tohoto roku slibuje zisky na víc, možnosti, jak si přivydělat nebo třeba i menší výhry. Nezapomeňte plánovat dopředu, pokud budete mít něco na víc, neutraťte to hned za nějaký moderní kousek do vašeho bytu, ale raději si vše dejte bokem na horší časy. Výborné období, pro finanční záležitosti bude březen, květen, říjen a prosinec. Pokud budete chtít úvěr na rekonstrukci bytu či koupi domu zažádejte v únoru, červenci a září.

 

Práce

 

Milí Lvi, udělejte v tomto roce něco pro svůj rozvoj. Vzdělávejte se, komunikujte, nebojte se objevovat nové obzory a možnosti. Buďte otevření k jakýmkoliv novinkám. Nezavírejte před sebou dveře, ale nechte je otevřené do kořán. Pokud chcete odcestovat do zahraničí, za lepší práci využijte k tomu únor, květen a srpen.

Pokud podnikáte, udělejte změny i v podnikání. Je to také vhodný čas zaměřit se na písemné a komunikační projekty – rukopisy, publikování, reklamu a webové stránky například. Měli byste i upgradovat svou techniku jestli se jedná o telefon nebo počítač, prostě udělejte změnu k lepšímu i ve věcech.  Slučte se třeba s novou firmou nebo přemýšlejte jak produkt či službu nějakým způsobem obohatit a vylepšit. Vaše podnikání se rozšíří, čímž se zvýší i vaše klientská základna. Kromě menších překážek, mohou podnikatelé očekávat příznivé změny v průběhu tohoto roku. Zaměřte se na kvalitu své práce, výrobků či služeb. Je důležité dodržovat striktně pravidla a dohody, protože se může stát, že vás z úřadů bude čekat kontrola a následně můžete dostat i pokuty za to, že něco nebudete mít v podnikání v pořádku. Musíte více hýčkat své zákazníky a snažit se, ať jste ve vašem oboru podnikání, co nejlepší, ať pokoříte svou konkurenci.

Ti co pracují v zaměstnaneckém poměru, budou mít obtížnější rok. Vaši spolupracovníci a šéfové budou vesměs neustále podráždění a budou na vás tlačit. Budete napjatí a budete narážet na problémy, které se týkají nových technologií, počítačů atp. Nesmíte se vzdát. Můžete úspěšně řídit většinu situací, ale pokud se necháte vykolejit svými kolegy, nepodaří se vám to. Budete narážet neustále na překážky a pak budete mít pocity viny, že je to kvůli Vám. Není! Jen si musíte dát pravidla a nenechat se ovlivňovat ostatními. Svou práci si neustále plánujte. Spolupráce a sebekontrola jsou klíčová slova k překonání těžkého období, snažte se plnit lhůty vykonané práce a nenechte se ovlivňovat náladou na pracovišti.

Nezaměstnaní Lvíčci, by mohly přemýšlet i o rekvalifikačním kurzu. Je něco, co jste si chtěli vyzkoušet? Určitě do toho běžte, jakékoliv rozšíření vašich schopností, bude pro vás prospěšné. Nebojte se ani pracovních pohovorů vždy ze sebe vydejte maximum, i když budete mít pocit, že si vás nikdo nevšímá. Nedívejte se na pokerové tváře personálních agentů, řešte sebe, ať si pak můžete říci, že jste udělali maximum. Nejvhodnější měsíce pro nalezení nové práce je únor, březen, červenec a listopad.

 

em Lvíčkům přeji úspěšný rok 2017!!!

 

Tento horoskop je sestavený všeobecně pro všechny, pokud máte zájem o Roční horoskop sestavený na míru dle hodiny, data a vašeho místa narození neváhejte a objednejte si jej. 

OBJEDNAT ROČNÍ HOROSKOP NA MÍRU
peuterey outlet online peuterey outlet online peuterey outlet online peuterey outlet online peuterey outlet online peuterey outlet online woolrich outlet online woolrich outlet online woolrich outlet online woolrich outlet online woolrich outlet online woolrich outlet online golden goose pas cher golden goose pas cher golden goose pas cher golden goose pas cher golden goose pas cher golden goose outlet online golden goose outlet online golden goose outlet online golden goose outlet online golden goose outlet online