Roční horoskop 2017 Panna zdarma

 

 Klíčová slova pro rok 2017

  • Kritika

  • Perfekcionismus

  • Vnitřní síla

Milé Panny jste velké perfekcionistky, které potřebuji mít o všem přehled, ale položte si otázku: „neztrácíte se často v detailech? Není třeba někdy věci nechat plynout jen tak?“ Tyto otázky budete řešit hlavně v tomto roce. Jste sice perfekcionisti, ale nebudete mít tolik času, takže ze svých perfektních a kritických postojů budete muset během roku ustoupit.

Často si myslíte, že jste jediné, kdo může udělat něco tak, jak by mělo. Myslíte si, že detaily, které vidíte vy, nevidí nikdo jiný. Na to opatrně jinak se dostanete do velké kritiky. Měly byste se nechat naučit dávat slovo svým blízkým nebo je některé věci udělat za vás, i když vás to bude vnitřně stát spoustu sil.

V tomto roce se nevyhnete stresu, který vás občas zbrzdí, můžete se bát toho, co bude nebo co vás čeká. Některé situace se vyhrotí natolik, že se budete muset hlasitě ozvat, i když to děláte nerady. Bojujte hlavně sami za sebe, nenechte se vtlačit do kouta. Tento rok vás vyzývá, ať jste aktivnější a více se prosazujete.

Přes letní měsíce budete řešit životní krize, kdy vše vyvrcholí – hlavně proto, ať si uvědomíte, co opravdu chcete. Může se stát, že ukončíte dlouholetá přátelství nebo se nečekaně rozhodnete, že se přestěhujete, odejdete z práce a podobně. Od září se pro Vás situace zlepší, protože pocítíte uvolnění a zjistíte, že vše co chcete, k Vám samo přichází.,

Kolem Vašich narozenin se budou dít věci. Slunce vstoupí do vašeho znamení a 21. 8. Do 21. 9. bude tam celý měsíc. Pokud budete mít nějaké jednání, pohovory, zkoušky – určitě vše soustřeďte na toto období. Štěstí Vám bude přát, proto toho využijte.

 

Láska

 

Milé zadané Panny, buďte ke svému partnerovi upřímné a sdělte mu vše, co vás trápí. Nedržte to hlavně v sobě, protože pak ze vztahu můžete být frustrování. Hlídejte si svou komunikace. Občas ve vztahu chcete vládnout a to není moc dobře. Snažte se být v pokoře. Se svým partnerem nalezněte společné koníčky, je třeba, ať v tomto roce trávíte spolu více času.

Můžete působit, že jste chladné, ale vnitřně vaše city a láska bují, proto se nebojte ji dávat více najevo. Je třeba se v tomto roce více projevovat, nebuďte chladné a snažte se občas partnera něčím překvapit. Váš partnerský svazek bude pevný a trvalý, ale je načase, abyste si partnerství více vážili. Pro povýšení partnerského vztahu jsou nejvhodnější měsíce: květen, červenec, září a listopad.

Nezadané Panny, uvolněte se v tomto roce. Na svých potencionálních partnerech neustále vidíte nějaké chyby a neumíte se přes ně přenést, proto jste pořád sami. Uvědomte si, jakého partnera vlastně chcete a kdo nebo jaká povahová vlastnost vás přitahuje. Někdy je třeba sejít ze svých nároků, protože tak budete hledat marně.

Hvězdy poukazují, pokud se nezměníte v chování, vztah takový, jaký si přejete, nenaleznete. Začněte koketovat, uvolněte se. Pokud vás někdo pozve na skleničku, nebraňte se tomu a běžte. Nejvhodnější měsíce pro seznámení jsou: leden, březen, květen, srpen a prosinec – v těchto měsících můžete potkat partnera svých snů.

Finance

 

Co se týče financí v tomto roce milé Panny, budete muset dělat vše proto, aby se zvýšili. Nebojte se riskovat, protože skrz risk dosáhnete zisků. Dle planet jde vidět, že se zbavíte i svých závazků a hodně si finančně polepšíte. Pokud budete moci investujte do nemovitostí nebo si své peníze zúročte skrz spořící účty. V minulých letech jste s financemi zápasili a nebylo to podle vašich představ, nebo jste se plahočili a byli nešťastné, ale vězte, že v tomto roce se vám hodně skrz finance uleví a vy budete moci klidně spát a užívat si radosti ze života.

Práce

 

Pokud podnikáte, buďte pečlivé milé Panny, jako to jen jde! Dělejte si svůj vlastní průzkum trhu, zjistěte, co chtějí lidé ve vašem okolí a potencionální zákazníci, před tím než započnete nějaký nový projekt.

V prvních měsících tohoto roku, můžete pocítit stagnaci-vše se zastaví, nic se nebude rozvíjet a vy začnete tápat, jak se k podnikání postavit dál. Od dubna pocítíte úlevu, nápady se jen pohrnou a vy do sebe dostanete spoustu nové energie, se kterou budete mít chuť tvořit nové věci. Kolem srpna a září vaše podnikání půjde jen nahoru, můžete počítat s většími zisky, novými zákazníky a možná uzavřete smlouvy s obchodními partnery. První půl rok raději plánujte a vyvíjejte nové pracovní přístupy – v druhé polovině roku všechny své nápady a podněty výborně zúročíte.

Milé zaměstnané Panny, tak jako pro podnikatelé první polovina roku pro Vás bude úmorná. Každodenní práce vás začne ničit, nikam se neposunete a pořád dokola budete řešit ty stejné problémy. Vaše práce je pro vás nudná a neuspokojivá, protože se stala rutinou, která vás nebaví. Nějakou změnu byste si přáli, ale pro nechutenství cokoliv udělat navíc, se neposunete a ani změny plánovat nebudete. Na svou rutinu jste zvyklé a bojíte se udělat jakoukoliv změnu. Přiznejte si, že strach z nového vás natolik ovládne, že raději zůstanete v rutině, než abyste postupovali v životě dál.

Se vstupem Slunce do Vašeho znamení to je srpen a září, dostanete do sebe spoustu nové energie. Budete na výsluní, můžete mít i příležitosti ke změně nebo zlepšení si pracovní pozice. Nebojte se toho využít! Pokud využijete nabídek, které přijdou, vězte, že zbytek roku pro vás bude velmi příznivý a že vás v životě posune o krok dál.

Pokud práci hledáte, nevzdávejte se! Neustále budete narážet při pracovních pohovorech na konkurenci takovým způsobem, že vás to zneklidní a vykolejí. Místo toho, abyste ze sebe dostali kloudnou větu, začnete koktat nebo zapomenete na to, co chcete říct. Kde je vaše energie a síla? Zmobilizujte veškeré své síly, svou konkurenci ignorujte a soustřeďte se sami na sebe (tady klidně kritické buďte, ale ne sami k sobě, ale ke své konkurenci, ať se ji nezaleknete). Pokud něco zkomolíte při pracovním pohovoru okamžitě to převeďte do humoru, použijte své přirození charisma a uvidíte, jak najednou se vše otočí na vaší stranu. Nejvhodnější měsíce pro hledání práce je: únor, duben, červen červenec, srpen a listopad.

 

Milé Panny, přeji vám úspěšný rok 2017!! A pokud budete řešit nějaký problém jen tak se nevzdávejte!

 

Tento horoskop je sestavený všeobecně pro všechny, pokud máte zájem o Roční horoskop sestavený na míru dle hodiny, data a vašeho místa narození neváhejte a objednejte si jej. 

OBJEDNAT ROČNÍ HOROSKOP NA MÍRU

 

peuterey outlet online peuterey outlet online peuterey outlet online peuterey outlet online peuterey outlet online peuterey outlet online woolrich outlet online woolrich outlet online woolrich outlet online woolrich outlet online woolrich outlet online woolrich outlet online golden goose pas cher golden goose pas cher golden goose pas cher golden goose pas cher golden goose pas cher golden goose outlet online golden goose outlet online golden goose outlet online golden goose outlet online golden goose outlet online