Roční horoskop 2017 Rak zdarma

 

Klíčová slova roku 2017

  • Otevřenost
  • Emocionalita
  • Smíření

 

Milí Raci v tomto roce se neschovávejte do své ulity, potřebujete být ve výru dění. Čeká vás hodně aktivní rok, můžete se těšit na velké/malé změny a spoustu rozhodování. Pokud ale do své ulity zalezete, budete mít pocit, jakoby jste celý rok prospali. Ke konci roku si pak budete zoufat, že se ve vašem životě nic moc nezměnilo. Planety vás popohání k větší aktivitě. Buďte otevřenější, přijímejte nové lidi, myšlenky, ale hlavně se neschovávejte.

Patříte mezi nejemocionálnější znamení zvěrokruhu, jak se říká, láska prochází žaludkem, proto můžete v letošním roce mít větší chuť zlepšit své kulinářské umění a pak hostit své blízké, to vám přijde vhod, protože skrz ně můžete přijít k důležitým informacím.

Věřte hlavně v sílu lásky, přes všechna zklamání, které máte v životě za sebou, se můžete stát zahořklými a to by vám jedině ublížilo. Pak byste zanevřeli na všechny lidi na světě a neuměli se otevřít a právě otevřenost novým věcem a lidem, je pro vás v tomto roce velice důležitá.

Pokud jste čelili velkým překážkám, věřte, že v tomto roce naleznete zklidnění. Jen nebojujte s větrnými mlýny, je třeba občas za sebou nechat svou minulost a nenechat se zlomit. Rak má jednu úžasnou vlastnost a to takovou, že jakoukoliv křivdu i třeba z dětství v sobě dokáže uchovat i několik let. Neustále, když na to přijde, si ji v hlavě promítá a neumí tak udělat krok vpřed. Musíte si uvědomit, že nejdůležitější je pro vás „tady a teď“ a přítomnost. Pokud se necháte unést minulostí a budete si opakovat neustále to, co se vám stalo, budete mít pocit, že se vám nedaří. Musíte se smířit s tím, co máte za sebou, ať je to bolestivé nebo ne. Prostě se to stalo, ale teď máte před sebou novou cestu, po které se můžete vydat. Jen na vás záleží, jestli tato cesta bude plná nových věcí nebo ji projdete těžkopádně se svými břemeny.

 

Láska

 

Milí Raci, v letošním roce se více zaměřte na svou rodinu a své blízké, je třeba, ať jim věnujete více své pozornosti. Pokud budete zaměření pouze na sebe, budete mít pocit, že vám nikdo nerozumí a že jsou všichni „divní“. Jestli vás něco trápí nebo máte rodinné spory, tento rok je vhodný pro jejich dořešení. Nebojte se přiblížit k těm, u kterých máte pocit, že je ztrácíte a promluvte si s nimi na rovinu – do budoucna se tak vyhnete pocitu marnosti. Je to vhodné období na upevnění všech rodinných vztahů, zjemění svárů, tak toho využijte.

Svůj dům/byt budete chtít i nějakým způsobem zvelebit, možná se rozšíříte (pokud plánujete potomka, začněte na tom pracovat). Můžete řešit také stěhování nebo jen přestavby, každopádně vylepšete své hnízdečko lásky, přinesete tak do svého obydlí novou energii.

Nezadaní Raci se možná více pohrouží do své samoty, vnitřně sice toužíte po lásce, ale v konečném důsledku neumíte k sobě nikoho pustit, bojíte se zklamání a přes to neumíte utvořit žádný vztah. Když se na vás někdo usměje nebo mrkne, berete to spíše vztahovačně – nedělejte to. Začněte se usmívat na svět kolem sebe a uvidíte, láska pak přijde sama a nečekaně. Jak jsem psala výše, je to rok, kdy máte všechny staré křivdy nechat za sebou a jít novou cestou. Ne každý vztah je stejný, a pokud nebudete opakovat staré chyby, vyhnete se zklamání. Mějte oči otevřené, ale i své srdce, pokud chcete opravdový vztah, nebojte se zklamání nechte se unášet novým poznáním – ne každý partner je stejný.

Zadaní Raci by se měli svému partnerovi více otevřít a mluvit o svých pocitech. Někdy jednáte až moc podrážděně, přitom nevysvětlíte proč a vaše polovička nechápe, co se s vámi děje. Raci nejste až moc podezřívaví? V letošním roce se u vás projeví větší žárlivost, svůj vztah si hlídáte jako nějaké tajemství, přitom nechtěně způsobíte napjatou atmosféru doma. Uvolněte se a začněte důvěřovat, pokud nechcete ve vztahu krizi.  Do svého vztahu vpusťte více humoru, začněte se svým partnerem plánovat přestavby, dítě, snažte se svůj vztah prohloubit – pak vás budou čekat příjemné a láskyplné chvilky. V druhé polovině roku se můžete těšit na radost. Možná se vám s partnerem podaří dořešit věci, tkeré již dlouho máte na mysly, budete mít úlevu – nikdo a nic vám vztah neohrozí.

 

Finance

 

Milí Raci, v letošním roce máte opravdu vše o přestavbách, budování, stěhování atp. Takže veškeré své finance vynaložíte na přeměně svého hnízdečka lásky. Proto budete řešit i úvěry nebo hypotéky – doporučuji vám období duben květen, ten je výhodný pro uzavírání smluv. Žádné jiné nečekané výdaje, které by vám měli zlomit vaz, naštěstí nehrozí, jen vše se bude motat okolo vaší domácnosti.

Ti co podnikají, mohou i zvětšovat svou firmu nebo začít spolupracovat s novými lidmi – váš odbyt se zvýší. Budete mít radost z přirůstajících peněz.

Práce

 

Milí Raci dávejte si pozor na své kolegy na pracovišti, ne každý je opravdový přítel! Budete se potýkat s práci, která vás přestává bavit, ale potřebujete ji k tomu, ať zaplatíte veškeré výdaje, které máte.

Ti co práci hledají, budou muset přijmout práci, která je sice moc nenaplňuje, ale je dobře placená nebo aspoň na poloviční úvazek.

Nepřehazujte svou práci na druhé! Vždy si všechno udělejte sami, protože pak by se mohlo stát, že si váš kolega na vás bude stěžovat. I když toho budete mít hodně, raději v práci zůstaňte o půl hodiny déle a dodělejte si, co potřebujete. Později vás za to šéf třeba ocení.

V práci občas dojde k výkyvům, jednou dole jednou nahoře. Nebudete si ani jistí, že si vás tam nechají nebo může hrozit nějaká změna pracoviště, která se vám nebude líbit. Budete se muset všemu přizpůsobit, i když nelibě. Vydržte to, ocenění přijde – sice ke konci roku, ale přijde.

Konec roku 2017 pro vás bude příznivý – zde proběhnou příjemné změny i pro ty, co si práci hledají, podnikají nebo jsou zaměstnání. Celý rok vám spíše ukazuje, že musíte být trpělivý a svou práci vykonat i když to pro vás bude neúnosné nebo únavné – vydržte to! Odměna přijde!

 

Milí Raci přeji vám krásný rok 2017!!! Vylezte ze své ulity a užívejte si života – on vám pak přinese spoustu pěkných chvil!

 

Tento horoskop je sestavený všeobecně pro všechny, pokud máte zájem o Roční horoskop sestavený na míru dle hodiny, data a vašeho místa narození neváhejte a objednejte si jej. 

OBJEDNAT ROČNÍ HOROSKOP NA MÍRU
peuterey outlet online peuterey outlet online peuterey outlet online peuterey outlet online peuterey outlet online peuterey outlet online woolrich outlet online woolrich outlet online woolrich outlet online woolrich outlet online woolrich outlet online woolrich outlet online golden goose pas cher golden goose pas cher golden goose pas cher golden goose pas cher golden goose pas cher golden goose outlet online golden goose outlet online golden goose outlet online golden goose outlet online golden goose outlet online