Roční horoskop 2017 Ryby zdarma

 

Klíčová slova roku 2017

  • Plánování
  • Strategie
  • Emoce

Milé Ryby v letošním roce budete plánovat, co se svou budoucností. Neustále budete přemýšlet nad tím, co chcete dělat a jakým směrem se máte vydat. Některé fáze v tomto roce budou pro vás nudné, ale do konce roku budete mít jasnou strategii. Měli byste neustále plánovat nějakou aktivitu, která vás bude podněcovat. Projevte v sobě hravost a smysl pro humor. Trošku se snažte krotit své emoce, protože ty vám vyvolají zbytečně stažený žaludek nebo plačtivější období.

Občas vám do cesty přijdou nevyzpytatelné situace, které budete muset řešit. Ničeho se nezalekněte, dělejte vždy to, co vás ihned napadne. Hlavně neplačte, protože pláčem nic stejně nevyřešíte.  Je na čase v některých situacích jednat razantněji – to vás tento rok bude učit.

První půl rok se budete potýkat s běžnou prací a životními situacemi, které vás zas tak naplňovat nebudou. Můžete být i otrávení z toho, že vše je při starém a nic nového se neděje. Nejpříznivější pro vás bude druhá polovina roku, kde se můžete těšit na štěstí, finance a velkou radost

 

Láska

 

Zadané Rybičky, by měli více naslouchat svým partnerům a dát jim tolik lásky, kolik očekávají od svého partnera. Na jaře počítejte s mírnou krizí a hádky. Váš vztah může viset na vlásku, ale je to hlavně proto, ať si stanovíte priority a něco i ve vašem vztahu změníte.

Nesoustřeďte se jen na práci, ale na svého partnera. Pokud toužíte po potomku, určitě k tomu využijte letní měsíce! Vztah s partnerem se zlepší hlavně ke konci tohoto roku, i když listopad poukazuje na hádky, ale pak jakoby se vše převrátilo v prospěch vašeho vztahu. Konec roku si budete s partnerem hodně užívat.

Milé Rybičky, v tomto roce jsou pro vás důležitá přátelství s lidmi, se kterými přicházíte do styku. Můžete také ke konci roku utvořit pevný partnerský vztah s člověkem, kterého již delší dobu znáte. Vztah se vyvine náhle a vás to asi hodně překvapí, jakým směrem jde. Nemusíte se bát, sami rozhodně v tomto roce nebudete. Trošku koketujte a poznávejte nové lidi, užívejte si vztahů, randění, hlavně se nebojte, že něco pokazíte, tento rok vám přinese spoustu romantických a vášnivých zážitků.

 

Finance

 

Ve finančních záležitostech budete kolísat. Hvězdy poukazují na finanční výkyvy a zvýšení plateb. Vyhněte se půjčkám, raději vše třeba zkonsolidujte. Nedělejte riskantní rozhodnutí, protože můžete přijít i o značnou část peněz. Moc taky neinvestujte. Nebude to jednoduchý rok ve finančních záležitostech, ale s rozvahou to zvládnete.

 

Práce

 

Po krůčku směřujte za tím, co doopravdy chcete. Pokud budete mít více cílů současně, budete se zmítat v chaosu a nebudete se schopni soustředit na všechny záležitosti. Učte se od trpělivějších kolegů nebo lidí ve vašem okolí. Dávejte si také pozor na finanční transakce, ať nepošlete peníze na úplně jiný účet.

V pracovní oblasti je pro vás lepší druhá polovina roku. V té první se můžete cítit unaveně a můžete také řešit záležitosti, které vás příliš nepotěší. Neustále narážíte na zbrklost a problémy, které jsou s ní spojeny. Zpomalte. Ke konci roku vám může přijít pracovní nebo obchodní nabídka, která vás velmi potěší a uklidní.

Ti z vás co si práci hledají, by se měli snažit a zjistit sami od sebe hlavně to, co chtějí, jaké pozice si vybrat a jakým směrem směřovat. Pokud se rozhodnete pro velkou změnu, udělejte si sami pro sebe analýzu oboru, do kterého chcete vstoupit a jestli je to pro vás prospěšné. Na pohovor určitě běžte v únoru, květnu, září a listopadu – to jsou měsíce, které vám přejí a kde si můžete nalézt dobře placenou práci. Hlavně si vyberte správně, ať pak neodcházíte z nového zaměstnání, protože vás nudí.

 

Milé Rybičky, přeji vám krásný rok 2017!

 

Tento horoskop je sestavený všeobecně pro všechny, pokud máte zájem o Roční horoskop sestavený na míru dle hodiny, data a vašeho místa narození neváhejte a objednejte si jej. 

OBJEDNAT ROČNÍ HOROSKOP NA MÍRU
peuterey outlet online peuterey outlet online peuterey outlet online peuterey outlet online peuterey outlet online peuterey outlet online woolrich outlet online woolrich outlet online woolrich outlet online woolrich outlet online woolrich outlet online woolrich outlet online golden goose pas cher golden goose pas cher golden goose pas cher golden goose pas cher golden goose pas cher golden goose outlet online golden goose outlet online golden goose outlet online golden goose outlet online golden goose outlet online