Roční horoskop 2017 Štír zdarma

 

Klíčová slova pro rok 2017

  • Koncentrace

  • Intuice

  • Emocionalita

 

Milí Štíři, vše, co uděláte v tomto roce, bude záležet jen a jen na vás. Nespoléhejte se na své blízké a na ostatní. Máte vše pevně ve svých rukou, tak si to uvědomte. Planety vám podpůrně přejí štěstí, ale zbytek už musíte dotáhnout sami. Nespoléhejte se, že něco nebo někdo k vám přijde samo, vašemu osudu musíte vyjít vstříc.

Dávejte si pozor na svou emocionalitu, protože ta vám způsobí potíže. Jste velmi emocionální a rychle se urazíte, stáhnete do sebe nebo svým „bodcem“ někoho pěkně uštknete a pak se vám budou těžko dělat změny. Naslouchejte své intuici, protože ta je opravdu velmi silná. Máte své radary, takže když začnou „blikat červeně“ neignorujte je. Dávejte si pozor na lidi, kteří vás chtějí využít – na ty budete během roku hojně narážet. Snažte si udržet jistý odstup a vše dělejte jen podle svého úsudku.

Snažte myslet i na sebe – je na čase vstoupit do svého „nitra“ a poslouchat, co si doopravdy přejete nebo co vám vaše mysl radí. Cvičíte jógu? Pokud ne zkuste to, tento rok vás bude učit větší koncentrace. Naučte se správně dýchat, ať ve chvílích vzteku se skrz dýchací metody trošku zklidníte.

Nejpříznivější období pro Váš osobní růst je květen, červen, září a listopad. Dávejte si pozor na měsíce: únor, březen a srpen – v těchto měsících buďte opatrní, neuzavírejte smlouvy a dávejte si pozor na lidi, můžete se často hádat se svými blízkými nebo narazíte na protivné šéfy v práci.

 

 Láska

 

Milí zadaní Štíři, váš vztah se v letošním roce podrobí zkoušce. Budete prožívat vzestupy i pády. Jediná věc, kterou můžete udělat, aby se předešlo nedorozumění, je zůstat v pohodě a v klidu a vyhnout se jízlivým argumentům. Užívejte si pěkně strávené chvíle se svým partnerem a z maličkostí nedělejte krizi, to jedině váš vztah nabourá. Nesnažte se být majetničtí, sami chcete volnost, ale snažte se ji dopřát i svému partnerovi.

Hvězdy také poukazují, že s partnerem strávíte krásnou dovolenou přes letní měsíce, můžete také uvažovat o povýšení vztahu. Jen si dávejte pozor na rozpitvávání problémů, pokud o svůj vztah nechcete přijít. Musíte se naučit více svému partnerovi naslouchat a snažit se jej neomezovat.

Nezadaní Štíři, jste připraveni na nový vztah. Jen si dávejte pozor na to, ať svého vysněného partnera nehledáte příliš urputně. Čím více jej budete chtít, tím se od vás váš nový vztah bude vzdalovat. Dávejte si pozor na to, ať na prvním rande nemluvíte o budoucnosti (že chcete dlouhodobý vztah, děti, společné bydlení atp.) jedině by to vašeho potencionálního partnera vyděsilo.

Své vztahy si během tohoto roku užívejte s jistou lehkostí. Pokud chodíte na rande, snažte si vychutnat společně strávené chvíle, první zamilovanost a obletovávání. Pokud budete příliš tlačit na pilu, zůstanete sami, i když vám planety partnera přejí nebo předpovídají. Trošku se zklidněte. Pokud se zamilujete, začněte běhat, ať svou láskou hned svůj „úlovek“ příliš nezavalíte a tím jej neudusíte.

 

Finance

 

Ve finanční oblasti milí Štíři, se držte jen toho, co potřebujete, snažte se vyhnout výdajům za výstřelky a luxusní zboží. Uděláte-li si ve finanční oblasti strategii, finančně se zabezpečíte. Budete mít spoustu příležitostí, jak investovat své peníze, ale musíte si dávat pozor na velké finanční odlivy. Raději šetřete a držte se zkrátka, pokud si chcete udělat radost, počkejte až na výprodeje.

Finanční situace bude kolísavá, během března-dubna se můžete dostat do finančních potíží, které budou potřebovat radu od finančního poradce. Pokud budete žádat o oddlužení, využijte k tomu květen.

Ve druhé polovině roku budete mít příležitosti k tomu, aby se vaše finanční situace ustálila, a pomalu se zase zvyšovalo vaše konto. Do té doby buďte opatrní. Nejvhodnější období pro naleznutí partnera je: únor, duben, květen, srpen a září.

 

Práce

 

Milí podnikatelé, očekávejte nové příležitosti. V průběhu roku se setkáte s novými klienty a dostanete šanci rozšířit svou podnikatelskou činnost. Uzavřete obchodní partnerství se stejně smýšlejícími kolegy, jakými jste vy. Jen se snažte nebýt impulzivní, vždy vše pečlivě projednejte a nebojte se poradit i s právníky. Hvězdy poukazují na nové příležitosti, ale vždy se snažte si zachovat chladnou hlavu.

Nepříznivé měsíce pro podnikání jsou: únor, červenec a říjen – v těchto měsících buďte opatrní, nedělejte velké rozhodnutí. Hlídejte si všechny platby, ať nejste pokutování.

Zaměstnaní Štíři v první čtvrti tohoto roku by neměli dělat žádné zásadní změny ve své kariéře, vše by mohlo být proti vám a místo posunu byste mohli rychle přijít o práci. Dejte si raději čas. Pokud budete trpělivý, odměna přijde v průběhu roku. Můžete být zmatení a všechna vaše pracovní činnost bude chaotická, je důležité nastolit pevný řád. Druhá polovina roku je pro Vás příznivá, co se týče změn ve vaší kariéře, zde můžete čekat posun, ale do té doby budete muset být trpělivější.

Nezaměstnaní by si měli dávat pozor na své myšlenky. Jejich negativní rozpoložení a strach z toho, že nenajdou práci, je vykolejí natolik, že opravdu těžko novou práci naleznou. Musíte se uvolnit. Vím, že je uspěchaná doba a že práce je důležitá, ale jste znamení, které se umí natolik emocionálně vykolejit, že se dostane do syndromu vyhoření. Pokud nemůžete nalézt práci je na čase, abyste začali od sebe a snažili se přehodnotit své myšlení. Přečtěte si motivační knihy, ale snažte se jim důvěřovat – když je odhodíte se slovy „nesmysly“ bude to pro vás ještě horší. Práci si získáte, ale nejdříve přehodnoťte své myšlení!

Nejvhodnější období pro pracovní pohovory je březen, květen, červen a listopad.

 

Milí Štíři, přeji vám pohodový a klidný rok 2017!

Tento horoskop je sestavený všeobecně pro všechny, pokud máte zájem o Roční horoskop sestavený na míru dle hodiny, data a vašeho místa narození neváhejte a objednejte si jej. 

 

OBJEDNAT ROČNÍ HOROSKOP NA MÍRU
peuterey outlet online peuterey outlet online peuterey outlet online peuterey outlet online peuterey outlet online peuterey outlet online woolrich outlet online woolrich outlet online woolrich outlet online woolrich outlet online woolrich outlet online woolrich outlet online golden goose pas cher golden goose pas cher golden goose pas cher golden goose pas cher golden goose pas cher golden goose outlet online golden goose outlet online golden goose outlet online golden goose outlet online golden goose outlet online