Roční horoskop 2017 Sřelec zdarma

 

Klíčová slova na rok 2017

  • zpomalení

  • překážky

  • vnitřní síla

  • trpělivost

Milí Střelci, konečně pocítíte velké uvolnění. Vymaníte se ze všech starých struktur, jakoby se před vámi otevírala nová cesta, po které se máte vydat. Vaše nejtemnější obavy konečně zmizí a vy se můžete těšit na příliv nové a tvůrčí energie.

Ze začátku roku pocítíte jisté zpomalení a budete narážet na překážky, ale nic, co se nedá překonat. Je to hlavně proto, ať si uvědomíte svou vnitřní sílu a ať v sobě více podpoříte trpělivost, která vám chybí. Nebuďte příliš důvěřivý, jednejte vždy hlavně sami za sebe.

S Jarem přichází nová energie a i příležitosti, které vás popoženou v životě o krok dál. Vše, co řešíte, se bez problémů dořeší. To co chcete změnit, změní se. Hlavně nemějte strach! Strach vás paralyzuje a vaše nové příležitosti projdou tiše kolem vás, aniž byste si jich všimli.

Druhá polovina roku bude pro vás také ve znamení velkých změn, pokud plánujete koupi domu, bytu, pozemku – je to nejvhodnější doba. Jestli řešíte soudní procesy, vyrovnání a smlouvy, určitě je řešte ve druhé polovině roku.

 

LÁSKA

 

Budování dlouhotrvajícího vztahu během tohoto roku bude možné, ale ujistěte se, že vám to opravdu stojí zato! Pokud jste ve vztahu, který „skřípe“ s velkou pravděpodobností dlouho nevydrží. Toužíte po postupu a změně, ale také v partnerství. Už se nespokojíte s málem a od partnera budete vyžadovat větší pozornost. Někdy je třeba se stáhnout a vyslechnout svého partnera. Chcete vévodit ve vztahu, ale není to dobré. Snažte se během roku o větší kompromisy, pokud cítíte, že váš vztah ochladl, ale chcete dále v něm pokračovat, začněte znova od začátku. Musíte se znovu s partnerem poznat. Po dlouhodobých vztazích se totiž stává, že partneři řeší spíše každodenní realitu a zvyk a zapomínají co ten druhý má rád, nebo jaké jsou jeho koníčky a podobně. Je důležité se znovu s partnerem poznat, i když se to může zdát být absurdní. Ale věřte, že to pomůže. Krize v partnerstvích může vyvrcholit ke konci Ledna v Červenci a Říjnu.

Milí nezadaní Střelci, vězte, že tento rok svou drahou polovičku najdete. Hned z kraje roku Vám hvězdy dávají možnosti v podobě lásky. Leden-únor jsou nejvhodnější měsíce pro seznámení. Naopak v Květnu můžete potkat někoho, kdo Vás bude vodit za nos nebo si z vás udělat pouze „příležitostnou lásku“, tak opatrně, ať se nezklamete. Červen a září jsou nejlepší měsíce pro zahájení pevného partnerského vztahu. Pokud v této době naleznete partnera, vězte, že to bude vztah dlouhodobý a plný lásky. Při seznamování si dávejte během roku pozor na svou komunikaci, můžete působit příliš dominantně. Také zjistíte, že je do vás někdo z vašeho okolí dlouho tajně zamilovaný, jen se vám to bojí říct.

Ve vztazích nic neuspěchejte, pořádně se rozhlížejte a čekejte, váš vysněný princ/princezna si k vám brzy najde cestu.

 

Finance

 

Ve finančních záležitostech budete usilovat o zlepšení finanční situace, a hvězdy vás v tom budou podporovat, abyste dosáhli všeho, co chcete. Nejen, že budete mít štěstí, ale i vaši blízcí přátelé a příbuzní budou hrát důležitou roli ve vašem životě (mohou vám dát tip na dobrou investici, pomoci s novou práci nebo i finančně vás podržet ve chvílích, kdy to budete potřebovat).

Nebuďte lakomí, ale utrácejte obezřetně. Během roku byste se neměli dostat do velkých finančních krizí, ale dávejte si pozor na podvodníky, kteří slibují výdělky, které nakonec nesplní! Tento rok vás popohání, abyste vyrovnali všechny své závazky – pokud můžete, veškeré své dluhy doplaťte do léta.

 

Práce

 

Pocit nejistoty a nespokojenosti ve vaši práci vás bude tlačit ke změně, což znamená, že budete řešit nové zaměstnání a výpovědi. Nic, ale neuspěchejte, běžte si za svými cíli pomalu. Jakékoliv kariérní změny řešte na Jaře, zde uspějete.

Vaše schopnost řešit složité situace, může být během roku testována. Získáte dostatek příležitostí k tomu, abyste dokázali, jak jste schopní a pracovití. Během roku budete muset pracovat tvrdě, na to, abyste dokázali vše, co se od vás očekává. Skrz svou houževnatost a píli, zjistíte, co všechno dokážete, nevzdávejte se, pokud máte cíle, běžte si za nimi nebo je načase si je vytvořit.

Omezení, které přicházejí hlavně na začátku roku a přes letní měsíce vás budou držet zpátky. Jste velmi temperamentní znamení, ale v tuto dobu se od Vás očekává trpělivost! Když něco urychlíte „zuby nehty“ zjistíte, že se dostanete do krize nebo výsledky nebudou pro Váš prospěch.

To stejné budou prožívat i ti co podnikají – bude to chtít opravdu velmi hodně trpělivosti, ať vše ustojíte. Nehledejte nové možnosti podnikání, spíše prohlubte a pohlídejte si, to co máte pevně v rukou.

Nezaměstnaní mohou kolísat, jakoby jim štěstí nepřálo. Na pracovních pohovorech uspějí, ale nakonec zůstanou jako náhradníci. Nevzdávejte se! Práci mít budete, ale bude to chtít od vás hodně trpělivosti. Nejlepší měsíce na hledání práce je březen, červen a listopad.

Tento horoskop je sestavený všeobecně pro všechny, pokud máte zájem o Roční horoskop sestavený na míru dle hodiny, data a vašeho místa narození neváhejte a objednejte si jej. 

Milí Střelci – přeji vám úspěšný rok 2017! Trochu zpomalte a buďte trpěliví!

 

OBJEDNAT ROČNÍ HOROSKOP NA MÍRU
peuterey outlet online peuterey outlet online peuterey outlet online peuterey outlet online peuterey outlet online peuterey outlet online woolrich outlet online woolrich outlet online woolrich outlet online woolrich outlet online woolrich outlet online woolrich outlet online golden goose pas cher golden goose pas cher golden goose pas cher golden goose pas cher golden goose pas cher golden goose outlet online golden goose outlet online golden goose outlet online golden goose outlet online golden goose outlet online