Roční horoskop 2017 Váhy zdarma

 

Klíčové slova pro rok 2017

  • Rovnováha

  • Aktivita

  • Spravedlnost

 

Milé váhy, pokud jste měli pocit, že se vám celý život táhl a že nic nešlo tak rychle, jak byste si přáli. Vězte, že v tomto roce dostanete spoustu nové energie, která vás popožene kupředu, mnohdy až tak, že nic nebudete stíhat. Čeká vás velmi rychlý rok! Ani se nenadějete a bude konec roku – vy si jen vydechnete, že to na vás bylo až moc rychlé.

Svou energii využijte ve svůj prospěch! Pokud máte v sobě novou vitalitu, pusťte se i do věcí, kterých jste se obávali – nic pro vás v tomto roce bude nemožné. Svůj volný čas se snažte trávit se svými přáteli, partnery a členy v rodině, někteří od vás budou potřebovat podporu a trochu té vaší energie.

Nezapomeňte na své pomyslné misky Vah – ať neuděláte občas ukvapené rozhodnutí. Riskujte, ale pořád přemýšlejte. Snažte se o vyváženost a bude vás čekat velmi úspěšný rok. Sice některé chvíle budou pro vás obtížné, ale nebojte se – vše zvládnete. V životě je bohužel dobro i zlo a tomu se člověk nevyhne. Buďte spravedlivý, jak jen můžete být a všechny konflikty se snažte řešit s diplomacií, tak jak to umíte. Na základě těchto vlastností hodně získáte.

 

Láska

 

Zadané Váhy by měli ve vztazích více zvolnit. Tak moc si můžete vyžadovat pozornost, že jen svému partnerovi polezete na nervy a zbytečně tak vyvoláte napjatou atmosféru.  Trošku se stáhněte a nechte svého partnera dýchat.

Během roku se objevují aspekty planet, které vás nutí se soustředit na svou práci, ale v domácnosti ve vás vzbuzují podrážděnost a naštvanost. Musíte si uvědomit, že doma nejste v práci a váš partner není váš kolega, se kterým máte problémy. Je důležité tuto část oddělit. Nezanedbávejte svého partnera – snažte se s ním vyjet do hor, uvařte večeři nebo si naplánujte nějaký výlet. Nejvyostřenější měsíce budou: březen, květen, září. Měsíce, kdy byste si se svým partnerem měli promluvit nebo uvažovat o povýšení vztahu je: únor, červen, červenec a listopad.

Milé svobodné Váhy, jen tak někomu nedůvěřujete, nových vztahů se bojíte, že je raději odmítáte. Více se uvolněte a začněte přemýšlet nad tím, jestli vlastně partnera chcete nebo jste raději sami. První měsíce v roce věnujte sami sobě, změňte účes, kupte si na sebe něco nového, začněte cvičit. Proměna vám dodá sebevědomí, to je pro vás důležité na to, ať jste připraveni pro nový vztah nebo, ať máte chuť se s někým pobavit či koketovat.

Nejvhodnější měsíce pro seznámení jsou březen, duben, červen, srpen a říjen – v těchto měsících můžete poznat velmi zajímavou osobu, se kterou můžete utvořit partnerský vztah.

 

Finance

 

Milé Váhy, počítejte s tím, že tento rok vaše peněženka pocítí jistý průvan. Neustále bude přibývat nákladů a plateb, ale výplata bude stejná. Snažte se šetřit. Hlavně v březnu a dubnu můžete očekávat mimořádné platby. V květnu a červnu se můžou vaše příjmy mírně zvýšit. Přes letní měsíce nedoporučuji koupě nemovitosti, auta atp. raději to nechte na podzimní měsíce – kdy vaše příjmy budou stabilnější. Do té doby nezapomeňte na vytváření rezerv.

Nepouštějte se do dalších úvěrů, mohly by vás dostat do pasti, ze které byste se dlouhodobě „škrábali“ ven.

Práce

 

Start v tomto roce pro podnikající Váhy bude náročný. Do jara se můžete potýkat se spousty problémů, které budete muset vyřešit. Pokud máte velkou firmu, dávejte si pozor na své zaměstnance, raději je pečlivě sledujte a ohodnoťte hlavně ty, kteří si to zaslouží. Měli byste poznat, hlavně takové, kteří si hrají, že pracují, ale pro vaši firmu nejsou přínosem. Čeká vás dřina, budete muset vše několikrát kontrolovat a pečlivě zvažovat – mohou vás také čekat kontroly z vyšších míst. Buďte trpělivé a dělejte si plány.

Od Jara se pomalinku vše začne zlepšovat. Nové příležitosti a možnosti v podnikání mohou přijít v květnu a červnu a pak na podzim: říjen, listopad. V podnikání buďte pečlivější, pokud chcete mít úspěch. Na podzim, přijde nabídka, která se neodmítá – můžete tak svou firmu dobře zhodnotit nebo prodat, anebo si začnete zařizovat další své pobočky a rozrostete se.

Zaměstnané Váhy mohou očekávat náhlé změny na pracovních pozicích. Můžete být nečekaně přemístěni na jiné pracoviště, nebo budete za někoho zaskakovat. Změn se nebojte, protože tak můžete ukázat, co ve vás je. Snažte se během roku pracovat na 100%, uvidíte, že se vám to vyplatí. V práci byste neměli zažívat nějaké velké otřesy, proto se o své místo nemusíte bát asi jako jedno z mála znamení zvěrokruhu. Važte si toho, co máte, snažte se více komunikovat a jen si dávejte pozor, ať do své pracovní činnosti nevkládáte příliš hodně emocí, to jediné by vám mohlo dělat problém a přepracovanost by se pak ukázala na vašem, zdraví. Tak buďte opatrné, ať nemáte během roku dlouhodobou nemocenskou.

Nezaměstnané Váhy by měli přestat zoufat, že nemají práci a měli by pro to začít něco dělat. Jste tak nešťastné, že smutkem zaháníte vše, co vám bude přicházet do cesty. Sedněte si k počítači a projeďte si internet od shora dolů a vlastně se snažte zjistit, co byste chtěli dělat. Neumíte se rozhoupat a raději se stahujete do svého nitra, což není příznivé. Tak si práci nenajdete! Otevřete si motivační knihu nebo si najděte motto, které vás popožene a klidně si je napište někde doma na viditelné místo, tak ať každý den sami sebe povzbudíte. Vhodné období pro hledání práce je: leden, únor, duben, červen, září a listopad.

 

Všem Váhám přeji co nejúspěšnější rok 2017!

Tento horoskop je sestavený všeobecně pro všechny, pokud máte zájem o Roční horoskop sestavený na míru dle hodiny, data a vašeho místa narození neváhejte a objednejte si jej. 

 

OBJEDNAT ROČNÍ HOROSKOP NA MÍRU
peuterey outlet online peuterey outlet online peuterey outlet online peuterey outlet online peuterey outlet online peuterey outlet online woolrich outlet online woolrich outlet online woolrich outlet online woolrich outlet online woolrich outlet online woolrich outlet online golden goose pas cher golden goose pas cher golden goose pas cher golden goose pas cher golden goose pas cher golden goose outlet online golden goose outlet online golden goose outlet online golden goose outlet online golden goose outlet online