Roční horoskop 2017 Vodnář zdarma

 

Klíčová slova na rok 2017

  • Chaos
  • Nečekané události
  • Výzvy

 

Milí Vodnáři, chcete v tomto roce „něco“ změnit, ale nevíte co to je? Vyčkejte si na vaše všechny otázky, které máte ohledně svého života, brzy vám přijde odpověď. Všechny odpovědi přijdou nečekaně, ve směs jakoby se jednalo o nějaké osudové znamení. Buďte ve střehu. Pokud jste zmatení, vaše mysl se brzy vyjasní. Někdy můžete mít pocit, jako byste před sebou měli cestu plnou otazníků, která nikam nevede, ale nebojte se, bude to jen dočasný stav. Máte před sebou samé výzvy, jen si dávejte pozor na své chaotické jednání, které je potřeba změnit.

Měli byste si během roku přehodnotit vaše myšlení – ve vztazích nebo pracovních záležitostech. Když budete mít nějaké nabídky, hned po nich „skočte“, dlouho nepřemýšlejte, protože jakmile začnete přemýšlet, dostanete strach cokoliv změnit a ten vás natolik paralyzuje, že se dostanete do začarovaného kruhu a neuděláte nic.

První polovina roku bude pro Vás velmi úspěšná, ale nesmíte se bát – věci a lidi, kteří přicházejí do vašeho života, vám budou nápomocní. Pokud toužíte po změně, dělejte je hned, na nic nečekejte.

Druhá polovina roku pro Vás bude těžší, budete narážet na překážky, špatné domluvy a vše vám začne stagnovat, proto se na to připravte a udělejte kroky ke změně, kterou v druhé polovině roku nebudete schopni uskutečnit. Nebudete mít dostatek času na přemýšlení o vašem životě, protože budete hlavně zaneprázdnění každodenní prací, která vás začne ubíjet. Na vše se připravte, ať vás nic nevykolejí.

 

Láska

 

Planety vás varují, abyste si některé vztahové problémy příliš nezjednodušovali. Pokud na něco s partnerem narážíte, je třeba to řešit.  Někdy neumíte racionálně uvažovat a vidíte problémy tam, kde nejsou a často se necháváte zmítat svou láskou a problémy, jakoby jste je neuměli chytnout. Chcete vůbec problémy vidět? Neschovávejte se za slovy: on/ona něco udělal špatně, ale začněte hledat chyby u sebe, jedině tak se můžete ve vztahu posunout. Často budete mít chuť ze vztahu utíkat nebo se prostě partnerovi vyhýbat – to není moc příznivé. Vyhýbáte se, protože se bojíte konfrontace. Nebojte se ji!

Nevyhýbejte se konfrontaci se svým partnerem a spíše se zaměřte na to, co je ve vztahu špatně, pokud chcete být šťastní.

Nezadaní Vodnáři, se tak obávají vztahových záležitostí, že jsou raději sami. Jste tak zklamaní, že nevíte, jestli si vůbec vztah zasloužíte. Odpovím vám jedno – každý si ho zaslouží! Svými postoji jedině přivoláváte k sobě milenecké vztahy a ty pevné se vám vyhýbají. Pokud máte záležitosti, které si potřebujete dořešit – udělejte to hned na začátku roku, ať se uvolníte. Na jaře budete mít spoustu příležitostí se opravdově zamilovat, jen se toho nebojte. Patříte mezi charismatické znamení, které bývá často obletováno – vychutnávejte si to. Pokud tak neučiníte, může se stát, že budete zoufalí a žádnou lásku nepotkáte. Nejpříjemnější čas na potkání nového partnera je únor, březen, květen a listopad.

 

Finance

 

Ve finančních záležitostech milí Vodnáři máte naznačenou stabilitu, ale musíte pořád něco dělat, aby to tak bylo a být ve střehu. Pozor na špatné investování peněz, své peníze si hlídejte, nedoporučuji ani nikomu peníze půjčovat. To co máte v práci nebo v podnikání to budete mít jisté. Finanční polepšení může přijít v červnu, září a prosinci tohoto roku.

 

Práce

 

Milí Vodnáři, zaměřte se na svůj poznámkový blok. Sice si děláte poznámky, co musíte udělat, ale stíháte to všechno? Pořád zapomínáte na to, že musíte něco udělat a pak jste na všechny naštvaní. Je třeba si pořádně organizovat svůj čas, hlavně v pracovní oblasti, jinak se dostanete do časového presu a budete nešťastní.

Začněte být svědomití, pokud chcete v tomto roce uspět. Poučte se ze svých chyb a využijte kolektiv k tomu, ať vám poradí, jak se v dané nepříjemné pracovní situaci zlepšit. Vybírejte si, ale takové jedince, na které se můžete spolehnout.  Soustřeďte se na jednu věc, kterou doopravdy potřebujete zlepšit. Tento rok bude hlavně o vašem zdokonalování – pracovní úspěchy můžete mít hlavně ke konci roku.

Nezaměstnaní Vodnáři by se neměli pohroužet do svých emocí a mít strach, že se pro žádnou práci nehodí. Pořád si tak zoufáte, že nejste schopni ani pořádně někde zaslat životopis. Nezoufejte, protože se tak neposunete kupředu a nové místo si nenajdete tak snadno nebo na pracovním pohovoru zbytečně pohoříte. Když řeknete něco špatně – nevadí, vždy se dá najít něco, co vám pomůže, abyste se nakonec v očích personalistů blýskly. Nejvhodnější měsíce pro hledání práce je březen, květen, září a říjen.

 

Milí Vodnáři, ať tento rok stojí za to!!!!

Tento horoskop je sestavený všeobecně pro všechny, pokud máte zájem o Roční horoskop sestavený na míru dle hodiny, data a vašeho místa narození neváhejte a objednejte si jej. 

 

OBJEDNAT ROČNÍ HOROSKOP NA MÍRU
peuterey outlet online peuterey outlet online peuterey outlet online peuterey outlet online peuterey outlet online peuterey outlet online woolrich outlet online woolrich outlet online woolrich outlet online woolrich outlet online woolrich outlet online woolrich outlet online golden goose pas cher golden goose pas cher golden goose pas cher golden goose pas cher golden goose pas cher golden goose outlet online golden goose outlet online golden goose outlet online golden goose outlet online golden goose outlet online