Roční horoskop 2017 Beran zdarma

 

KLÍČOVÁ SLOVA PRO ROK 2017

  • SEBEANALÝZA
  • NEOČEKÁVANÉ UDÁLOSTI
  • ZMĚNY

 

Milí Berani v tomto roce budete mít spoustu příležitostí, jak zvýšit svůj potenciál. Hlavními oblastmi, kde budete zářit je kariéra a partnerské vztahy – takže se soustřeďte na tyto dvě oblasti, z těch můžete hodně získat.

Připravte se na to, že planety vám v tomto roce přinesou spoustu nečekaných událostí, kdy můžete být i lehce v šoku, co se to všechno děje. Připravte se na neočekávané a náhlé situace. Nebojte se! Planety ve vás chtějí povzbudit vaší odvahu a energii, se kterou vše dokážete okamžitě řešit. Tyto nečekané životní události, postupně změní váš život, ať už životní styl, zvyklosti nebo třeba styl v oblékání atp. I když ze začátku budete mít pocit, že vše neočekávané je pro vás velmi těžké, poté zjistíte, že na základě nových věcí jste se proměnili a máte vlastně i nový život.

Zaměřte se na sebe na svůj vnitřní potencionál. Dejte si ruku na srdce a přemýšlejte o vlastnostech, které zrovna nejsou ty nejlepší – nebrzdí vás v něčem ve vašem životě? Zaměřte se na ně a zkuste své dosavadní chování změnit. Začněte přemýšlet nad tím, kdo doopravdy jste. Neházejte své frustrace na lidi okolo sebe, ale začněte u sebe. Jakmile začnete na sobě pracovat, okamžitě zjistíte, že se vám vede lépe, věci, které jste nezvládly, najednou jdou bez problémů a celkově pocítíte úlevu.

Planety naznačují změny ve vašem životě. Pokud se ale nezaměříte na sebe a nevymaníte se ze zvyklostí, které vám vlastně ubližují vnitřně „bouchnete“ . Zvýší se vám krevní tlak, můžete být roztěkaní a tak zažít i nějakou autonehodu nebo onemocníte. Pokud toto prožijete, zastavte se a začněte přemýšlet nad tím, co je třeba změnit. Pamatujte – každá změna je dobrá změna, ať už je začátek jakkoliv náročný.

 

Beran Láska

 

Milí Berani oblast vztahů bude pro vás nejvýznamnější v období, kdy Slunce vstoupí do vašeho znamení (březen-duben). V tomto čase si uvědomíte, co vlastně od svých vztahů očekáváte. Jen si dávejte pozor, ať nejste příliš dynamičtí a svůj protějšek zbytečně moc neuháníte. Všemu se snažte nechat volný průběh, vychutnávejte si pocity okouzlení – „motýlky v podbříšku“. Budete přesně vědět, jak se svým protějškem správně komunikovat a stanete se neodolatelní. Budete se umět více přizpůsobit požadavkům, což byl pro vás určitý problém, když nebylo po vašem.

Ti co hledají partnera, v tomto roce mají jedinečnou šanci najít lásku svých snů, planety stojí na vaší straně a přivádějí k vám city. Jen nečekejte na nové příležitosti a vyjděte jim vstříc – pořádně se rozhlížejte kolem sebe, budete překvapení, kolik potencionálních partnerů najdete. Nechte se unášet silou planet a dostanete to, po čem toužíte – jen buďte aktivní a nečekejte doma za zavřenými dveřmi.

Ti z vás, kteří mají pevný partnerský vztah, by měli přemýšlet na povýšení – je to rok vhodný pro sňatek, dítě, stěhování, koupi domu/bytu atp. Prostě vše co váš vztah přivede o krok dál. Nebojte se vyjádřit své city, hýčkejte si svého partnera, on vám to pak oplatí láskou. Je třeba, abyste ve vztahu neřešili jen sebe, ale brali vše ve dvou – takže pro vás velká zkouška bude v tom, že se musíte naučit dělat kompromisy. Nepůjde to sice hladce, protože jste mnohdy neústupní, ale postupem roku se to naučíte.

Pokud milí Berani, máte narušený vztah, nemůžete počítat s tím, že planety jej vám „opraví“. Pokud máte pocit, že jste již s partnerem došli na konec cesty nemá cenu dál ve vztahu setrvávat, i když je to bolestivé a uvědomění si, že něco doopravdy nefunguje je těžké. Nebojte se, dlouho stejně sami nebudete, třeba je kolem vás někdo, kdo vám život obrátí vzhůru nohama (nebo už vám jej obrátil?) a vy zažijete ve vztazích radost a uvolnění.

 

Beran Práce a finance

Finance

Milí Berani, buďte ve finančních záležitostech opatrní – nic není tak jednoduché, jak se zdá. Nepouštějte se do riskantních investic, raději vyčkávejte. Někdo vás může i využít k nějaké investici, kde budete v konečném důsledku tratní nebo se dostanete do velkého mínusu. Dávejte si pozor na uzavírání smluv a podvodníky! Na ty můžete hodně v tomto roce narážet. Důležité pro vás je v tomto roce být opatrný, trpělivý a mít malé finanční cíle, své finance si raději spořte, než utrácejte.

Práce

Berani v minulých letech jste byli neustále motivování mít lepší život a postupovat vpřed. Veškeré vaše úsilí se konečně v tomto roce zúročí a vy se můžete těšit z kariérního postupu, stability nebo příležitostí. Veškerá vaše práce půjde vidět, konečně posbíráte ovoce a pracovně se ustálíte.

Pokud ale stagnujete a neuděláte pro svůj postup nebo změnu nic, zůstanete jen u myšlenek, jaké by to mohlo být … nebojte se dělat změny. Jak jsem psala výše, tento rok je rokem nečekaných změn, vše co změníte, bude pro vás jen výhodné a to i v práci.

Nechtěli jste si dodělat školu? Nechcete jít na nějaký kurz? Vše vám vřele doporučuji. Nejúspěšnější pro vás bude druhá polovina roku, kdy se můžete těšit na ocenění své práce.

Ti co si hledají práci, by se měli do toho více opřít a bojovat sami za sebe… Chcete práci svých snů? Tak proto něco udělejte – nesněte, ale začněte sami na sobě pracovat a tak svou vysněnou práci budete mít na dosah.

Tento rok je taky vhodný pro všechny studenty – nebojte se veškerých závěrečných zkoušek, bez problému je zvládnete!

Všem Beranům přeji co nejúspěšnější rok 2017!!!!!!

Tento horoskop je sestavený všeobecně pro všechny, pokud máte zájem o Roční horoskop sestavený na míru dle hodiny, data a vašeho místa narození neváhejte a objednejte si jej. 

OBJEDNAT ROČNÍ HOROSKOP NA MÍRU
peuterey outlet online peuterey outlet online peuterey outlet online peuterey outlet online peuterey outlet online peuterey outlet online woolrich outlet online woolrich outlet online woolrich outlet online woolrich outlet online woolrich outlet online woolrich outlet online golden goose pas cher golden goose pas cher golden goose pas cher golden goose pas cher golden goose pas cher golden goose outlet online golden goose outlet online golden goose outlet online golden goose outlet online golden goose outlet online