Roční horoskop 2017 znamení Blížence ZDARMA

Klíčová slova roku 2017

  • univerzálnost
  • přizpůsobivost
  • vyčerpanost

Milí Blíženci, v tomto roce budete velice aktivní, někteří lidé ve vašem okolí vás mohou podezřívat, že užíváte nějaké podpůrné léky na aktivitu, ale to vy ani nemusíte. Budete mít spoustu zájmů, prostě využijete štědrosti života a všeho, co se vám nabídne.

Planety poukazují na to, že přizpůsobivost a univerzálnost je vaši hlavní charakteristickou vlastností. Jen si dávejte pozor, na to, ať nejste příliš přelétaví a vaše zájmy, ať se nepromění v chaos, který vás nakonec bude unavovat a poleze vám to na nervy.

Během roku poznáte spoustu nových lidí, zažijete příjemné události, ze kterých budete mít radost. Budete plout po proudu neomezené energie. Užívejte si to!

Přes letní měsíce se můžete cítit vyčerpaně, proto si raději naplánujte opravdu odpočinkovou dovolenou, kde jen budete relaxovat a nic důležitého řešit… i když.. je to s vámi opravdu někdy těžké.

V září buďte opatrní ke svému tělu, protože vám může hrozit nějaká zlomenina, problémy se zády atp., což by vás zastavilo a pak by se z vás staly nepříjemné osoby, které by nemohly nic dělat.

Pokud chcete nějaké změny, zaměřte se na období května – hvězdy vám dávají ve všem zelenou – jestli to jsou půjčky, novou práci, dobré jednání s lidmi, smlouvy atp.

Láska

 

Planety poukazují, že do si září budete opravdu užívat láskyplné období, pokud jste svobodní můžete zažít spoustu nových románků, poznáte se s novými protějšky. Také jsou zde naznačeny lásky na jednu noc plné vášně a nespoutanosti. Jako byste měli v sobě obrovský žár, který vás popoháněl kupředu, někdy trošku uhaste své emoce, ať nemáte morální kocovinu. Příležitosti na pevnější vztahy budete mít, až se trošku uklidníte a to v podzimním období, jako byste se najednou chtěli zklidnit a vytvořit si své hnízdečko lásky.

Zadaní Blíženci, by si měli více všímat svého partnera, možná jste až moc zaujatí okolím a třeba myšlenkou, jestli náhodou nepřijde někdo lepší. Podívejte se na svého partnera, není právě on to pravé ořechové? Neděláte zbytečně ve vašem vztahu rozbroje? Co takhle se snažit více komunikovat, i když bude váš partner/partnerka zamlklý snažte se z něj dostat, co doopravdy cítí. Pokud jste na vážkách a nevíte kudy- kam, udeřte a zeptejte se. Hlavně se nebojte pravdy – buď bude pro vás osvobozující, nebo se aspoň dozvíte pravdu a podle toho budete moci dělat kroky dál (jestli přemýšlet na povýšení vztahu nebo prostě přemýšlet o změně).

Krizové období v partnerských vztazích může nastat v dubnu, kde jsou dle planet naznačeny hádky, rozbroje, vztahovačnost a urážlivost. Váš partner vám může začít vyčítat i takové věci, které by vás nikdy nenapadli. Zde je třeba právě více komunikovat a snažit se o porozumění nebo něco změnit ve své povaze. Pokud máte vztah „rozvyklaný“ můžete se dostat do těžké krize, tak opatrně.

Finance

 

Milí Blíženci, v tomto roce se můžete cítit, jako ryba na suchu. Veškeré své peníze do něčeho investujete nebo budete splácet své dluhy, takže moc toho nebudete schopni ušetřit. I v práci se váš plat zamrazí, takže minimálně první polovinu roku se budete muset spokojit s tím, co si vyděláte, nic navíc zatím nepřichází. Nedoporučuji si brát ani půjčky, vydržte na vhodnější období a to druhou polovinu roku.

Pokud vlastníte dopravní prostředek, počítejte s tím, že bude častěji poruchový – třeba budete muset pořídit nové auto nebo neustále investovat do renovace. Někdy budete mít chuť chodit pěšky.

Vyhýbejte se hazardním hrám – sázení, losy atp – moc toho ani nevyhrajete, hvězdy vám ukazují, že se musíte spolehnout sami na sebe – pomoc zvenčí nepřijde.

Pokud podnikáte, nepouštějte se do riskantních obchodů, nemuseli by pro vás dobře dopadnout. Hlídejte si své účetnictví, aby se vám neozvala daňová kontrola!

 

Kariéra

 

Milí Blíženci v práci a postupu při vaši kariéře spíše budete mít pocit, že se prodíráte trnitou cestou. Veškerý postup si musíte vybojovat, neustále budete narážet na nepříjemné rozhovory se šéfy nebo napjatou atmosféru na pracovišti. V práci si dejte jeden cíl a zatím si běžte, udělejte maximum, pokud se chcete posunout. Můžete se cítit vyčerpaně nebo budete potřebovat novou jiskru, ta ale hned nepřijde. Nespoléhejte se na své kolegy, ale raději sami za sebe, dělejte všechno, tak jak nejlépe umíte. Čekáte nové nabídky, ale ty zatím nepřichází – vydržte, v červnu budete mít změny, které vás nasměrují.

V podnikání byste měli zpomalit a více prozkoumat trh, jestli to, kam investujete je správná cesta nebo jestli byste náhodou neměli investovat do reklamy a nějakého rozvoje na víc. Můžete mít i pocit, že najednou ubývá kupujících, ale je to jen dočasné období, které potrvá do května, pak dostanete nějaké vnuknutí nebo někdo může přijít s dobrým nápadem, jak vaši práci vylepšit. Stabilitu pocítíte ke konci roku.

Ti z vás, kteří si práci hledají, do května budou muset vydržet s příležitostmi, které přicházejí – spíše brigády než stálá práce, ale i to je dobré – protože se vám bude hodit každá koruna. Příliš si nevybírejte, ať nejste bez práce delší dobu. Příležitosti na dlouhodobější práci přijdou v červnu, srpnu nebo listopadu.

 

Milí Blíženci, přeji vám, ať se vám v tomto roce 2017 daří – buďte trpělivý naděje přijde!

 

Tento horoskop je sestavený všeobecně pro všechny, pokud máte zájem o Roční horoskop sestavený na míru dle hodiny, data a vašeho místa narození neváhejte a objednejte si jej. 

OBJEDNAT ROČNÍ HOROSKOP NA MÍRU
peuterey outlet online peuterey outlet online peuterey outlet online peuterey outlet online peuterey outlet online peuterey outlet online woolrich outlet online woolrich outlet online woolrich outlet online woolrich outlet online woolrich outlet online woolrich outlet online golden goose pas cher golden goose pas cher golden goose pas cher golden goose pas cher golden goose pas cher golden goose outlet online golden goose outlet online golden goose outlet online golden goose outlet online golden goose outlet online