Roční horoskop 2017 BÝK ZDARMA

 

Klíčová slova pro rok 2017

  • Nezávislost
  • Samostatnost
  • Intuice

 

Milý Býci, v tomto roce budete chtít být v ústranní, jakoby vám vadilo, že se o vás všichni zajímají. Není to proto, že byste se chtěli stranit okolí, ale veškeré své myšlenky a nápady chcete skrýt všem. Možná to vyplývá z pocitu méněcennosti, protože občas se u vás projevuje. Nevěříte si, tak jak byste měli a na tom určitě zapracujte. Začněte se chválit a povzbuzujte se! Třeba každé ráno a večer před svým zrcadlem – nečekejte na chválu zvenčí, ale oceňte v prvé řadě sami sebe.

Bude se ve vás projevovat nezávislost, chcete si vybudovat to své – podnikání na půl s někým v tomto roce moc nedoporučuji, pokud chcete něco udělat nebo změnit udělejte to sami pro sebe a za sebe.

Milí Býčci, dávejte si pozor, ať v tomto roce neztrácíte příležitosti, pro které nic neuděláte. Pokud nevíte, kam se chcete v životě ubírat – začněte konstruktivně myslet. Začněte tím, co umíte a tím, co vás baví – není nějaká možnost, jak to prohloubit? Myslete reálně jedině tak se dostanete na cestu, která povede správným směrem.

V tomto roce v sobě rozvíjejte svou intuici, naslouchejte ji a řiďte se ji – napoví vám, jaké kroky je třeba vést, díky ní také poznáte lidi ve svém okolí hlavně, takoví jací jsou. Vaše intuice vám bude nápomocná při jakýkoliv jednání – okamžitě vycítíte, o co druhé straně jde. Pokud chcete studovat okultní vědy, začněte v tomto roce, začněte cvičit jógu, učte se koncentrovat a správně dýchat.

 

Láska

 

Milí Býčci připravte se na to, že zaznamenáte v tomto roce chaos v trvalých přátelstvích, jakobyste svým dlouhodobým přátelům neuměli rozumět, může to být tím, že si jdete jinou cestou než ten, kterého již znáte několik let. Některá přátelství se utlumí. Nové přátelství snadno získáte v únoru, březnu a ke konci roku v prosince. Kdy se neustále budete smát a budete s přáteli prožívat dobrodružství, výlety atp.

V partnerství se snažte být tolerantnější, často jste tak tvrdohlaví, že vám pak partner vyčte, že s vámi není žádná řeč a má pocit, že si neustále trváte na svém, z toho pak vznikají nesmyslné hádky, které jedině nabourávají váš vztah, protože vy pak nechápete o co partnerovi jde. Jste schopni tvrdit, že jste takoví jací jste, ale změnu neuděláte, spíše chcete ať se proměňuje partner. Na to pozor! Je třeba být v partnerství pružnější a víc se přizpůsobovat. Učte se dělat kompromisy, zkuste parterovi naslouchat, pak se váš vztah zklidní a vy budete prožívat pěkné období lásky. Pokud toto nezměníte můžete očekávat nepříjemnou krizi.

Nezadaní Býčci, planety poukazují na nečekané lásky a vzplanutí během celého roku! První půl rok můžete randit jako zběsilí nebo si neustále s někým psát přes sociální sítě. Stanete se neodolatelní a přitažliví. Zažijete spoustu vášně, ale i romantiky. Možnost na vytvoření pevného partnerského vztahu bude v květnu a pak na podzim v říjnu.

Finance

 

Milí Býčci, pokud máte nějaké dluhy, udělejte si přesný plán, jak je budete splácet, hlavně se nepouštějte do dalších půjček, mohly by vám „zlomit vaz“ a vyvolat pocit nejistoty. Pokud už nevíte kudy kam, přemýšlejte o insolvenci nebo osobním bankrotu – hlavně se za to nestyďte. To vám pomůže se vymanit z těžké životní situace. Stanovte si finanční limity, ať víte, na čem jste. Finanční zklidnění nebo zlepšení situace může přijít v září a říjnu tohoto roku.

Práce

 

V pracovních záležitostech do jara se nebude dít moc velkých změn, spíše budete narážet na nudnou a úmornou práci. Vydržte to, protože s jarem může přijít změna, která vás potěší. Planety poukazují na pracovní stabilitu a příležitosti. Je zde také možnost, že za práci budete cestovat nebo budete neustále v pohybu.

Jste znamení, které potřebuje stabilitu, ale někdy se tak o svou práci zbytečně bojíte, že si sami přivoláváte nevolnosti žaludku, trošku se uvolněte, hvězdy vám tento rok dávají příležitosti – třeba i změnu pracoviště nebo povýšení, takže nestresujte! Podnikatelé se mohou těšit na vzrůst nových klientů a dobré pracovní spojení!

Pokud si milí Býčci práci hledáte, přestaňte se podceňovat! Raději přijměte všechno, co přijde, jako první, ať máte aspoň něco a tak vám může uniknout práce, o které jste třeba i snili. Jak jsem psala výše, v tomto roce v sobě povzbuzujte intuici, pokud vám bude velet, že nabídka, která přišla, není nejlepší, poslechněte ji. Nezapomeňte na to, že sice vaši noví potencionální šéfové si vybírají své zaměstnance, ale vy si i vybíráte svého zaměstnavatele. Chcete přece do práce chodit s radostí, přece jen v ní trávíte víc než s rodinou.

 

VŠEM BÝČKŮM PŘEJI CO NEJÚSPĚŠNĚJŠÍ ROK 2017!!!!

 

Tento horoskop je sestavený všeobecně pro všechny, pokud máte zájem o Roční horoskop sestavený na míru dle hodiny, data a vašeho místa narození neváhejte a objednejte si jej. 

OBJEDNAT ROČNÍ HOROSKOP NA MÍRU
peuterey outlet online peuterey outlet online peuterey outlet online peuterey outlet online peuterey outlet online peuterey outlet online woolrich outlet online woolrich outlet online woolrich outlet online woolrich outlet online woolrich outlet online woolrich outlet online golden goose pas cher golden goose pas cher golden goose pas cher golden goose pas cher golden goose pas cher golden goose outlet online golden goose outlet online golden goose outlet online golden goose outlet online golden goose outlet online