Roční horoskop 2018 Štír zdarma

 

Dobrá komunikace má stejné účinky, jako káva, a stejně obtížně se po ní usíná.

 

Milí Štíři, v tomto roce zažijete spoustu štěstí a smíchu, jako nikdy předtím. Je to pro Vás rok, kdy se Vám uleví ve všech životních směrech. Vše dostanete jakoby za odměnu, za to, co jste si prožili. Jen si dávejte pozor na vztahovačnost – ne všechno může být jako útok proti vaší osobě. Přijímejte názory jiných, naslouchejte a mluvte se všemi okolo. Během roku dostanete spoustu zpráv, které Vás potěší.

 

Upozornění na rok 2018

 

Štíři nebuďte zbytečně jedovatí a nereagujte vznětlivě, občas se stane, že vyletíte jako čertík z krabičky a je zle, nebo svou jízlivou poznámkou někoho urazíte. Raději se stahujte a kousněte se do jazyka, než řeknete něco, čeho později budete litovat. Potřebujete kolem sebe lidi, aby Vám dopomohli ke štěstí, ale svou jízlivostí o ně přijdete. Je třeba, ať na tomto v tomto roce zapracujete.

Příznivé měsíce: duben, červen, září

Stěžejní měsíce: květen, červenec, říjen

 

KARIÉRA 2018

 

Milí Štíři, je na čase se v pracovní oblasti posunout o krok dál. Nejste již dlouho na té stejné pozici? Své nápady si napište na papír a začněte si tvořit nové cestičky k postupu nebo ke změně. Pokud toužíte podnikat, začněte v tomto roce – planety poukazují na úspěch. Nebojte se být odvážní a pusťte se třeba i do riskantnějších změn! Jako jediné znamení zvěrokruhu vy jako jedni mála se nebojíte riskovat, tak toho využijte i v pracovní oblasti. Pokud si jen budete zoufat, že jste se zastavili a nic hezkého vás nečeká a nic proto neuděláte, nebude vás opravdu čekat nic příznivého.

Ti štíři, kteří si hledají práci, by měli zapojit svůj cit pro intuici, hlavně na pracovních pohovorech. Umíte odhadnout lidi, tak je třeba, ať toho využijete. Vaše intuice Vám na pracovním pohovoru dopomůže k úspěchu – díky ní budete vědět, jak máte mluvit, co říci atp. Pro hledání práce je pro Vás nejideálnější jarní a podzimní období. Jen si dávejte pozor, ať zbytečně neskočíte po nějaké nabídce, která vás zklame.

FINANCE 2018

 

Milí štíři, hlídejte si své finance! Pozor taky na to, ať někde neztratíte svou peněženku nebo svou platební kartu nezapomenete ve spěchu v bankomatu. Tento rok je třeba, ať jste obezřetní k vašim výdajům a nepořizujete si zbytečné věci, které by třeba ještě mohli počkat. Udělejte si rodinný rozpočet a naplánujte si celý rok – co chcete koupit nebo vybudovat a k tomu přiřaďte svůj finanční plán. Držte se raději zkrátka – nová televize počká. Nedoporučuji ani velké investice, ať se nestane, že díky nim pak přijdete o své úspory. Držte se ve finanční sféře pevně nohama na zemi.

 

LÁSKA 2018

 

V partnerské oblasti Vás čeká poměrně chaotický rok. Svého partnera milujete a druhý týden byste nejraději ze vztahu utekli. Zvažte své kroky, ať zbytečně neuděláte rozhodnutí, které vás bude mrzet. Zkuste emočně nevyjíždět a být zlí, jen proto, že nemáte dobrou náladu. Váš partner občas potřebuje podporu a ne jízlivé slova. Pokud chcete od partnera pochopení, sami mu jej dejte. Léto Vám přinese v partnerství úlevu, jakoby vaše negativní černé brýle spadly a rozbili se, uvědomíte si, co doma máte a že jste rádi, že to tak nakonec je. Važte si svého partnera – on si pak bude vážit i Vás.

Nezadaní Štíři by měli přestat lamentovat nad tím, jak jsou dlouho sami, ale měli by se vydat do společnosti mezi lidmi. Jste v jistých chvílích velmi introvertní, proto je pro vás nové seznámení velmi těžké. Zkuste třeba i nějakou seznamku, v dnešní době už je to zcela normální a nic za co byste se měli stydět. Nebojte se říci svým přátelům, ať vás vytáhnou někam do společnosti. Je na čase začít žít a dostat se do větší skupiny lidí. Doma v samotě nikoho nového nepotkáte.

 

ZDRAVÍ 2018

 

Opatrně na nervové vypětí, pořád jste ve stresu a spíš skrz své negace si jej přivoláváte, je na čase myslet více pozitivně. Pokud Vás čeká nějaká operace, lékařský zákrok, nebojte se – vše dobře dopadne a bude se i dobře hojit. Věnujte péči svým zubům, možná je na čase navštívit zubaře, ať pak polovinu roku nechodíte s nateklou pusou. Pokud se budete cítit unaveně, vezměte si prostě den volna a prospěte jej. Potřebujete odpočívat, ať načerpáte nové síly.

 

Milí Štíři, přeji vám pohodový a klidný rok 2018!

Tento horoskop je sestavený všeobecně pro všechny, pokud máte zájem o Roční horoskop sestavený na míru dle hodiny, data a vašeho místa narození neváhejte a objednejte si jej. 

 

OBJEDNAT ROČNÍ HOROSKOP NA MÍRU
peuterey outlet online peuterey outlet online peuterey outlet online peuterey outlet online peuterey outlet online peuterey outlet online woolrich outlet online woolrich outlet online woolrich outlet online woolrich outlet online woolrich outlet online woolrich outlet online golden goose pas cher golden goose pas cher golden goose pas cher golden goose pas cher golden goose pas cher golden goose outlet online golden goose outlet online golden goose outlet online golden goose outlet online golden goose outlet online