Roční horoskop 2018 Vodnář zdarma

 

„Usměj se, ať každý ví, že jsi dnes silnější, než jsi byl včera.“ 

 

Milí Vodnáři, v tomto roce se zabývejte svými vztahy, nejen těmi partnerskými. Je třeba, ať se zaměříte na své emoce, často máte od nich chladný odstup, ať se nezklamete. Více se otevřete lidem, které máte rádi, ne všichni jsou „padouši“. Můžete získat jméno a „slávu“, vaše osobnost bude zářit všude tam, kde vstoupíte. Čeká Vás úspěšný rok! Jste pro všechny velmi přitažlivý a skrz své vnitřní charisma dokážete hodně získat. Nezapomínejte se častěji usmívat.

 

Upozornění 2018

Nebojte se nových věcí a postupů, pokud Vám něco nepůjde, není třeba se hned vztekat a říkat, jak je to k ničemu. Buďte otevření novinkám a učte se nové věci, i když Vám to ze začátku nepůjde. Pozor na chaotické plány – snažte se držet jednotného cílu, vytvářejte si krátkodobé plány, pokud chcete ve svém životě uspět.

 

Příznivé měsíce: duben, červenec, listopad

Stěžejní měsíce: březen, květen, září

 

KARIÉRA 2018

 

Takt a diplomacie jsou dvě nejdůležitější slova pro Váš pracovní vývoj. Je na čase, ať s lidmi na pracovišti více komunikujete a rozvíjíte své vztahy, nebuďte zbytečně stažení sami do sebe. Otevřete se všemu, co k vám přichází. Vaše cesta ke kariérnímu postupu není snadná, protože nejdříve si musíte projít těžkou práci, ale nebojte se, co jste zasadili, to sklidíte. Pracujte tak, aby za Vámi práce byla vidět. Když se setkáte se složitými situacemi, nezoufejte, nebojte se říci o radu i zkušených. Vězte, že i když v první polovině bude pracovat velmi tvrdě, v té druhé Vás za odměnu bude čekat postup a radost.

Vodnáři hledající práci by měli přestat být vztahovační. Jeden neúspěch u pracovního pohovoru neznamená konec světa. Přestaňte se podhodnocovat? Všem ve svém okolí přejete jen to nejlepší, ale kdy jste to naposledy přáli sami sobě? Je na čase, ať si začnete věřit a povzbudíte v sobě sebevědomí, to potřebujete k tomu, ať získáte vytouženou práci. I když někde třeba začnete od nuly, vězte, že postup se dostaví. Takže? Začněte houfně posílat životopisy a věřte si!

 

FINANCE 2018

 

Vodnáři mají šťastný rok, pokud jde o jejich finanční a materiální postavení. Na vašem finančním poli budete mít pocit stability. V průběhu celého roku vaše finanční toky budou uspokojivé, můžete očekávat i nějaký dar, dědictví nebo vrácení dlužných částek od svého okolí. I když budete řešit výdaje na víc, vždy se najde možnost, jak toto dorovnat. Nemusíte se lopotit od výplaty k výplatě, protože hvězdy poukazují na velké finanční štěstí!

 

VZTAHY 2018

 

V roce 2018 milí Vodnáři zlepšíte své vztahy, jak jsem psala výše, jedná se opravdu o všechny vztahy, ale i o ty partnerské. Váš partner začne na vás pohlížet jinak, skrz pozornost, kterou dostáváte z okolí, se v něm klube mírná žárlivost, která občas také není na škodu, takže si Vás začne více hýčkat, což potřebujete. Nebojte se dávat své city najevo, snažte se i vy ke svému partnerovi více přiblížit, pokud chcete, ať váš vztah více rozkvétá. Potřebujete v partnerství jistou volnost, ale pro tento rok je důležitá i pozornost z vaší strany, strávené společné chvilky, společné koníčky – toto vše Vám pomůže upevnit vaše partnerství.

Nezadaní Vodnáři, se konečně dočkají pevného partnerského vztahu, ale je třeba, ať ukončí ty, které jim pouze zamotávají hlavu nebo nejsou pevné. Milenecké vztahy jsou někdy příjemné na to, ať se člověk necítí sám, ale poté co sám je, dělají větší „škraloup“ na srdci. Nebojte se říci třeba i svým milencům, po čem toužíte a co chcete, pokud to protilehlá strana nebude akceptovat, vztah ukončete, protože je založený pouze na iluzi. Důležité je, ať si vnitřně ukončíte veškeré své vztahy, poté vznikne prostor na ty nové. Nebojte se! V tomto roce nebudete sami!

 

ZDRAVÍ 2018

 

Milí Vodnáři, jako vzdušné znamení jste pořád v jednom kole, jako tornádo, které potřebuje být neustále v pohybu. Je na čase, ať si nastolíte i chvíle odpočinku. Dávejte si pozor na svou psychiku, ať skrz vyčerpanost nesjíždíte zbytečně do pesimistických nálad. Je důležité, ať si doplníte vitamíny třeba C nebo Béčka (nejlepší jsou pivovarské kvasnice, které povzbuzují mysl). Jste v pohybu, dokud nějakým způsobem neodpadnete, měli byste opravdu myslet na odpočinek, protože pak se může stát, že Vás nemoc vykolejí na několik týdnů a to by se Vám rozhodně nelíbilo.

 

 Milí Vodnáři, přeji Vám úspěšný rok 2018!

 

Tento horoskop je sestavený všeobecně pro všechny, pokud máte zájem o Roční horoskop sestavený na míru dle hodiny, data a vašeho místa narození neváhejte a objednejte si jej. 

 

OBJEDNAT ROČNÍ HOROSKOP NA MÍRU
peuterey outlet online peuterey outlet online peuterey outlet online peuterey outlet online peuterey outlet online peuterey outlet online woolrich outlet online woolrich outlet online woolrich outlet online woolrich outlet online woolrich outlet online woolrich outlet online golden goose pas cher golden goose pas cher golden goose pas cher golden goose pas cher golden goose pas cher golden goose outlet online golden goose outlet online golden goose outlet online golden goose outlet online golden goose outlet online