Roční horoskop 2018 znamení Blížence ZDARMA

„Pokud nevyjádříme své sny a přání, pak nemají šanci, aby se vyplnila. „

 

Rok 2018 bude pro Vás milí Blíženci velice aktivní. Do každé své životní oblasti dostanete novou energii a to, co jste zasadili v loňském roce, letos sklidíte. Budou k vám přicházet nové možnosti, jak rozvinout vaši osobnost, poznáte spoustu nových lidí. Veškeré záležitosti zvládnete, i kdybyste měli pocit, že jste v beznadějné situaci. Planety nad Vámi drží ochrannou ruku, takže hurá do nových projektů a do akce!

 

Upozornění na rok 2018

 

Držte se reality a toho, co máte pevně v rukou! Nedělejte si iluze, ale hlavně přestaňte vše přetáčet proti sobě nebo v nových věcech vidět katastrofu, že se to hezké zbortí! Tento rok je opravdu pro Vás příznivý a je na čase vidět věci pozitivně. Myšlenkami, které Vás pořád negativně ovládají, si zbytečně navodíte smutek. Užívejte si tento rok bez svých myšlenkových negací!

 

Příznivé měsíce: únor, květen, prosinec

Stěžejní měsíce: duben, červenec, září

 

KARIÉRA 2018 

 

Planety Vám v tomto roce napomáhají při pracovním úspěchu. Je to pro vás dobré období pro rozšíření vědomostí v pracovní nebo podnikatelské oblasti. Nová fáze života vás čeká, ale nebuďte spokojeni se svými současnými úspěchy, místo toho se zaměřte na nové pracovní postupy. Čeká Vás postup v práci, nové příležitosti a možnosti vyrůst. Snažte se spolupracovat s lidmi, učte se od nich. Chtějte od sebe víc a nebojte se výzev, dokážete vše, na co si jen pomyslíte! Podnikatelé mohou očekávat nové projekty a klienty.

Ti co si práci hledají by měli myslet na to, co je baví a co doopravdy chtějí dělat, ať si zbytečně nevybírají práci jen kvůli toho, že to mají blízko od bydliště. Někdy je dobré dojíždět 50km i za cenu, že budete pracovat v oblasti, která vás naplňuje. Nezoufejte, ale dělejte něco pro sebe milí Blíženci! Snili jste o práci v zahraničí? Tak proč to nezkusit?

 

FINANCE 2018

 

Finanční situace bude trošku chaotická. Máte spoustu plánů a projektů, co si chcete v tomto roce pořídit nebo kde investovat, často to se svými přáními přeženete a pak budete zděšení stavem na svém účtu. Vše si proto pečlivě naplánujte a zbrkle nekupujte vše, co se vám líbí, zaměřte se hlavně na věci, které doopravdy potřebujete. Vyhněte se dalším půjčkám a spíš splácejte své závazky, které již máte. Dejte si cíl vše umořit tak, abyste ke konci roku měli finanční úlevu.  Snažte se žít v rámci svých možností. To vás v nadcházejícím období udrží mimo bankrot.

 

LÁSKA 2018

 

Milí Blíženci, tento rok se můžete těšit na pozornost svého okolí! Jako byste ze sebe vyzařovali zlatavou auru, která k Vám přinese spoustu nových lidí. Ti, kteří jsou nezadaní, mohou častěji očekávat pozvání na schůzky. Rozhlížejte se, vychutnávejte si obdiv, ale neskočte do vztahu hned s prvním, člověkem, který se na vás usměje, máte právo si vybírat. Snažte se zbavit svých minulých vztahů, protože otravují vaší mysl a vy si zbytečně upíráte nové radosti.

Zadaní Blíženci se mohou těšit na upevnění svého partnerského vztahu nebo posun (společné bydlení, žádost o ruku, dítě, ale i zklidnění). Ve vaší lásce prožijete spoustu romantiky, ale i vášně. Mluvte se svým partnerem o svých pocitech a přáních, ale také nechte mluvit jeho – snažte se dělat ústupky nebo kompromisy, pokud chcete, aby i Váš partner byl šťastný. Nezapomeňte, že Váš vztah není jen o Vás, ale o dvou lidech.

 

ZDRAVÍ 2018

 

Po většinu roku se budete cítit velmi dobře milí Blíženci! Buďte připraveni na hektické a intenzivní období svého života, nečeká vás žádná zdravotní katastrofa, proto se můžete těšit na dobrý zdravotní rok! Pokud Vás čeká nějaká operace, nebojte se ji – rychle se zahojíte a budete brzy fit. Pokud chcete řešit nějaké zkrášlovací procedury, naplánujte si je na tento rok! Psychicky i fyzicky budete v plné síle po celý rok 2018!

Milí Blíženci, přeji vám, ať se vám v tomto roce 2018 daří !!

 

Tento horoskop je sestavený všeobecně pro všechny, pokud máte zájem o Roční horoskop sestavený na míru dle hodiny, data a vašeho místa narození neváhejte a objednejte si jej. 

OBJEDNAT ROČNÍ HOROSKOP NA MÍRU
peuterey outlet online peuterey outlet online peuterey outlet online peuterey outlet online peuterey outlet online peuterey outlet online woolrich outlet online woolrich outlet online woolrich outlet online woolrich outlet online woolrich outlet online woolrich outlet online golden goose pas cher golden goose pas cher golden goose pas cher golden goose pas cher golden goose pas cher golden goose outlet online golden goose outlet online golden goose outlet online golden goose outlet online golden goose outlet online