Roční horoskop 2018 BÝK

„Trpělivost je klidné přijetí toho, že věci se mohou stát v jiném pořadí, než v tom který máme na mysli“

 

Milí Býčci, v tomto roce hlavně relaxujte a odpočívejte, nic Vám v životě neuteče. Občas je dobré vyčkávat, jak se věci vyvinou než dělat zbrklé rozhodnutí, které Vám mohou třeba ublížit. Jak se říká: „trpělivost růže přináší“ – toto platí právě pro Vás. Nejednejte zbrkle, buďte trpěliví, pozorujte vše okolo a nechejte volně plynout.

 

UPOZORNĚNÍ NA ROK 2018

 

Milí Býčci, snažte se více povznášet nad názory druhých lidí k vaší osobě, pak se jen urážíte a vztekáte se na všechny. Každý má svůj názor, tak ať si myslí, co chce. Vy sami víte, jaký život žijete, co jste udělali dobře a co ne. Nenechte se pohltit názory ostatních, mějte svou hlavu.

 

Příznivé měsíce: únor, duben, září

Výstražné měsíce: červenec, říjen, prosinec

 

KARIÉRA 2018

 

Počítejte s velkou pracovní zátěží, někdy budete mít pocit, že pracujete 24hodin denně a nic Vám to nepřináší. Jste velice houževnaté a pracovité znamení, které vydrží opravdu cokoliv. Každopádně nemějte strach, Vaše úsilí bude ve druhé polovině roku oceněno. Můžete se těšit na pracovní postup, zvýšení platu. Vaše práce bude oceněna a vaše úsilí dostane hmatatelné výsledky. I když teď už máte pocit, že nemůžete, že se nic neposouvá – věřte, že můžete a že se taky posunete.

Pokud jste nezaměstnaní, nebojte se neúspěchu na pracovním pohovoru a zkoušejte dále, i když neuspějete a hlásíte se do společnosti, kde byste se chtěli dostat -  zpět, můžete znova poslat životopis a tak dlouho než Vás třeba vyberou. Hlavně se nevzdávejte – vaší trpělivostí se dostanete opravdu tam, kam potřebujete. Je třeba nějaké školení? Tak proč nezačít studovat a učit se nové věci?

 

LÁSKA 2018

 

Milí Býčci, pokud máte partnerský vztah, vězte, že veškerá zloba, starosti a neštěstí v tomto roce pominou. Do vašeho vztahu přichází porozumění, nová energie a radost. D8vejte svému partnerovi tolik lásky a porozumění, kolik chcete, aby se Vám vracela zpět. Nebojte se říci svůj názor, ale nezapomeňte také udělat ústupek, když bude potřeba, protože jste známí svou tvrdohlavostí, která hlavně v partnerství může být na škodu.

Nezadaní Býčci, pro Vás je prospěšná hlavně druhá polovina roku, která slibuje ve vztahové oblasti nové obzory, začátky, ale také možnost dlouhodobého partnerského vztahu. V první polovině roku se spíš zaměřte na sebe na svůj kariérní postup a vývoj, užívejte si chvíle se svými přáteli, protože jak se zamilujete, nebudete mít na ně dostatek času.

 

FINANCE 2018

 

Milí Býčci, počítejte s výdaji během první poloviny roku, které mírně vykolejí Váš rodinný rozpočet. Tento rok budete muset být opatrnější. Pokud se chystáte řešit hypotéky, přestavby domu, koupě nového auta/bytu řešte tyto záležitosti v období letních měsíců. Dávejte si pozor, ať při realizaci svých plánů příliš mnoho neutrácíte a zbytečně. Častěji můžete také řešit opravy spotřebičů nebo poruch v domácnosti.

 

ZDRAVÍ 2018

 

V letošním roce Vás bude pohlcovat stres, často se necháte emocionálně vykolejit situacemi a lidmi, kteří Vás obklopují. Snažte se držet fit, hlavně své stresy nezajídejte! Dělejte si radost a hlavně si hlídejte svou psychiku, ať se zbytečně nevztahujete do pocitů méněcennosti. Občas si doplňte vitamíny, které Vás nakopnou do života.

 

VŠEM BÝČKŮM PŘEJI CO NEJÚSPĚŠNĚJŠÍ ROK 2018!!!!

 

Tento horoskop je sestavený všeobecně pro všechny, pokud máte zájem o Roční horoskop sestavený na míru dle hodiny, data a vašeho místa narození neváhejte a objednejte si jej. 

 

OBJEDNAT ROČNÍ HOROSKOP NA MÍRU
peuterey outlet online peuterey outlet online peuterey outlet online peuterey outlet online peuterey outlet online peuterey outlet online woolrich outlet online woolrich outlet online woolrich outlet online woolrich outlet online woolrich outlet online woolrich outlet online golden goose pas cher golden goose pas cher golden goose pas cher golden goose pas cher golden goose pas cher golden goose outlet online golden goose outlet online golden goose outlet online golden goose outlet online golden goose outlet online