BERAN – HOROSKOP NA ROK 2019

 

V ROCE 2019

  • VĚŘTE SI!

  • UŽÍVEJTE SI KAŽDÉ CHVILKY STRÁVENÉ S VAŠIMI BLÍZKÝMI

  • TĚŠTE SE NA SPOUSTU POZITIVNÍCH ZPRÁV

 

Milí Berani, čeká vás velmi příjemný rok! Zažijete mnoho pozitivního, čímž se budete cítit sebejistěji a mnohem lépe. Jste okouzlující, plní síly a energie.

Během tohoto roku se také zotavíte z jakýchkoli onemocnění – vaše zdraví je pevné, pokud chcete zhubnout, začněte to řešit v tomto roce, dlouhodobě si udržíte motivaci. Také se nemusíte obávat jakýchkoliv vyšetření nebo lékařských zákroků, vše pro vás dopadne dobře.

V tomto roce máte velké šance na splnění všech vašich přání, pocítíte úlevu a spokojenost.

 

LÁSKA/VZTAHY

 

Vztahy a láska v tomto roce jen pokvetou. Hvězdy poukazují na to, že poznáte spoustu nových lidí, ze kterých se stanou dobří přátelé. Pokud jste sami, mějte oči do kořán – brzy zažijete lásku nebo vám do života vstoupí nový partner. Nemusíte se bát nějakých románků, které vám zlomí srdce, ale těšte se na pevný partnerský vztah. Užívejte si romantiky a nového partnera, hlavně buďte šťastni a svou novou láskou nesrovnávejte s tím, co jste zažili, jinak budete místo užívání si pořád čekat na nějaké ale a strach vám jedině krásné společné chvíle zničí.

Zadaní Beránci mohou očekávat že, spory, neustálé výměny názorů skončí a povedou k šťastnému konci. V tomto roce budete mít krásný vztah bez stresu. Planety poukazují na velkou úlevu a porozumění. Pokud jste s partnerem procházeli krizí, věřte, že se vše zklidní. Začněte být k vašemu partnerovi otevřenější, říkejte vše, tak jak cítíte a na rovinu. Nemluvte v hádankách – jak má poznat, že vás něco trápí? Začněte řešit společné koníčky a přijměte ho, takového jaký je – hodně se vám uleví.

PRÁCE/FINANCE

 

Milí Berani, těšte se na spoustu nových příležitostí! Tento rok bude nejlepší a nejplodnějším rokem. To co si naplánujete, splníte a budete také za to patřičně ohodnoceni. Nebojte se změn, i kdyby měli znamenat změnu práce nebo začínání od začátku. Hvězdy vás pobízí k aktivitě.

Podnikatelé mohou očekávat prosperitu. Ve skutečnosti to může být váš nejlepší rok, protože dostanete spoustu příležitosti a finanční podporu. V dubnu a červnu planety budou mít pozitivní vliv na vaše podnikání. Očekávejte zvýšení vašeho obratu. Vaše podnikání se rozšíří, čímž se zvýší i vaše klientská základna. Kromě menších překážek, mohou podnikatelé očekávat příznivé změny. Zaměřte se na kvalitu své práce, výrobků či služeb. Je důležité dodržovat striktně pravidla a dohody, protože se může stát, že vás z úřadů bude čekat kontrola, hrozí také i pokuty za to, že něco nebudete mít něco v pořádku.

Ti co jsou zaměstnaní, budou mít obtížnější rok. Vaši spolupracovníci a šéfové budou vesměs neustále podráždění a mohou na vás tlačit. Budete napjatí a budete narážet na problémy, které se týkají nových technologií, počítačů atp. Nesmíte se vzdát. Můžete úspěšně řídit většinu situací, ale pokud se necháte vykolejit svými kolegy, nepodaří se vám to. Nenechte se ovlivnit lidmi okolo sebe, dělejte vše tak, jak uznáte za vhodné a za svou práci si stůjte! Během května a října můžete očekávat příznivé zprávy nebo výhodné pracovní nabídky.

Milí Berani, v tomto roce se můžete zbavit svých finančních závazků. Pokud máte finanční potíže objeví se pomoc. Pokud si vyberete insolvenci, věřte, že ji zvládnete. Nebojte se více proniknout do svých finančních záležitostí. Planety slibují úlevu, ale také zvýšení financí nebo stabilitu. Nemusíte se bát krachů, protože se vždycky objeví nějaká pomoc.

 

Tento horoskop je sestavený všeobecně pro všechny, pokud máte zájem o Roční horoskop sestavený na míru dle hodiny, data a vašeho místa narození neváhejte a objednejte si jej. 

 

OBJEDNAT ROČNÍ HOROSKOP NA MÍRU
peuterey outlet online peuterey outlet online peuterey outlet online peuterey outlet online peuterey outlet online peuterey outlet online woolrich outlet online woolrich outlet online woolrich outlet online woolrich outlet online woolrich outlet online woolrich outlet online golden goose pas cher golden goose pas cher golden goose pas cher golden goose pas cher golden goose pas cher golden goose outlet online golden goose outlet online golden goose outlet online golden goose outlet online golden goose outlet online