Roční horoskop 2019 znamení Blížence

Blíženci v tomto roce

  • Dělejte radikální změny

  • Užívejte si života, tak jak přichází

  • Zažijete spoustu hezkých chvil se svou rodinou

 

Milí Blíženci, v tomto roce pravděpodobně, zažijete radikální změny. Váš dlouhodobý osobní nebo obchodní projekt konečně přinese výsledky! V posledních několika letech jste měli období vzestupu a pádu. V roce 2019 musíte provést konkrétní kroky. Vyvarujte se mylných představ o životě a o nespravedlivém osudu. Začněte si užívat svůj život a přijměte vše, tak jak přichází.

Otevře se vám spoustu nových cest, které vás popoženou tam, kam si přejete. Budete velice aktivní a mít spoustu směrů. I když těch směrů budete mít vícero a budete zaneprázdněni, vše zvládnete tak jak si přejete.  Počítejte s radostí, novými končíky, které vás budou naplňovat, ale i v rodině vás čeká spoustu oslav a radostí.

 

VZTAHY/LÁSKA

 

Nezadaní Blíženci během roku budou čelit potížím v oblasti partnerských vztahů. Jakoby ne a ne utvořit pevný partnerský vztah. Skrz planety jde vidět koketérie, randění a milostná vzplanutí, ale nic nebude trvat dlouho. Milí Bíženci snažte se rychle nezamilovat, víte, že jste hodně emocionální a vrháte se do svých vztahů po hlavě – na to pozor, ať se v tomto roce nezklamete. Pravý partner/ka může přijít během letních měsíců. Do té doby relaxujte, zaměřte se na sebe, ale žádné vztahy neuspěchejte.

Milí zadaní Blíženci, nechte se opečovávat svým partnerem! Nevynucujte si lásku, ale pokud vám váš partner bude chtít vyjít vstříc, nechte jej. Pozor na představivost – představujete si v mysli neustále nějaké hrozby a tím pak ničíte svůj vztah, protože svého partnera neustále z něčeho podezříváte. Musíte se naučit trošku zvolnit a nechat svému vztahu s partnerem volný průběh. Netlačte na pilu a nic si nevynucujte, protože můžete přijít o svého partnera! Přes letní měsíce vás čeká příjemná cesta na dovolenou s naší drahou polovičkou nebo se dohodnete, že svůj vztah povýšíte (přestěhujete se k sobě, založíte rodinu, koupíte dům atp.). Dávejte si pozor na své emoce a vězte, že budete prožívat klidný a pohodový vztah.

 

PRÁCE/FINANCE

 

Pracující nebo podnikající Blíženci, by se měli uvolnit, některé věci řeší až moc urputně. Potřebujete sice cíl a neustále vzrušení, ale je důležité, ať se v tomto roce necháváte trošku unášet po pracovním proudu a některé věci necháte volně plynout. Nic stejně nedořešíte, tak jak potřebujete – vše má čas. Tento rok vás posouvá směrem kupředu, takže se občas stane, že se vaše práce otřese v základech, ale nebojte se toho. Vše co přichází, nakonec bude pro vás příznivé.

Nezaměstnaní Blíženci mohou mít trošku problém s naleznutím nové práce nebo na pohovorech. Možná působíte, až příliš sebevědomě, takže pak odradíte vaše potencionální zaměstnavatele. Snažte se být kamarádštější a na pohovorech se usmívejte. Nejpříznivější období  pro hledáni práce je hlavně v druhé polovině roku. Ta první vám bude trošku stagnovat, tak buďte trpělivý.

Ve finančních záležitostech se můžete potýkat s problémy, dávejte si pozor na úvěry nebo půjčky, neberte si jich více, než budete schopni splácet. Je na čase spíše myslet na zadní vrátka. Šetrně jednejte se svými financemi. Pokud plánujete koupi domu nebo nemovitosti řešte to už teď, zbytek roku na dlouhodobé úvěry není moc příznivý. Vaše situace se trošku zklidní ale spíše kolem října a listopadu, do té doby budete muset počítat své finance.

 

Tento horoskop je sestavený všeobecně pro všechny, pokud máte zájem o Roční horoskop sestavený na míru dle hodiny, data a vašeho místa narození neváhejte a objednejte si jej. 

OBJEDNAT ROČNÍ HOROSKOP NA MÍRU
peuterey outlet online peuterey outlet online peuterey outlet online peuterey outlet online peuterey outlet online peuterey outlet online woolrich outlet online woolrich outlet online woolrich outlet online woolrich outlet online woolrich outlet online woolrich outlet online golden goose pas cher golden goose pas cher golden goose pas cher golden goose pas cher golden goose pas cher golden goose outlet online golden goose outlet online golden goose outlet online golden goose outlet online golden goose outlet online