Roční horoskop 2019 BÝK

V ROCE 2019

  • Nastavte si priority
  • Mějte v sobě naději
  • Nebojte se věnovat více času různým zábavám (kina, divadla, koncerty)

Tento rok bude pro vás opravdu vzrušující mílí Býčci, protože je plný mnoha úžasů a překvapení. Planety poukazují na nečekané chvíle, které vás mohou nějakým způsobem vytrhnout z vašeho každodenního života. Občas se budete hodně divit, co vám to za životní zkušenosti osud přináší.

Vaše největší ctnosti, jako je vytrvalost, stabilita a trpělivost přinesou plody vašeho úspěchu. Ne všechno je sice dobré, budete muset projít také nepříznivým obdobím a činit důležitá rozhodnutí, která budou mít vliv na váš budoucí život, ale neztrácejte během roku naději. Možná máte pocit, že některé z vašich snah jsou marné a nepomáhají vám vpřed, ale vězte, že v polovině roku konečně uvidíte lepší životní cestu.

Důležitým aspektem v tomto roce jsou pro vás priority. Určete si záležitosti, které jsou nutné a které přestanete řešit. Plánujte si svůj život a nic neponechejte náhodě.

Neseďte během roku doma a choďte více ven mezi lidi. Začněte být aktivnější a ve svém volném čase běžte do kina, párty, koncert atp. Potřebujete do svého života dostat trošku více vzrušení a radosti.

 

VZTAHY/LÁSKA

 

Milí Býčci, planety vás v tomto roce varují, můžete se zklamat v lásce! Pokud jste nezadaní, snažte si udržet city na uzdě, protože se může stát, že příjemné slovíčka vám „zatemní mysl“ a přitom se nic nebude dít. Hlídejte si své emoce! Vztah přijde, ale zpomalte – nehledejte váš partner/partnerka  si vás najde sám. Chcete všechno hned a mít ve všem jasno, ale to vám v tomto roce moc nepomůže. Na nikoho netlačte, užívejte si randění, příjemná slůvka a nechte vše volně plynout. Vhodné měsíce na seznámení: únor, červen a listopad

Zadaní Býčci ve svém vztahu mohou objevit pár trhlinek, jako byste přestávali svému partnerovi rozumět nebo vám vztah moc zevšedněl. Snažte se něčím svůj vztah oživit – společný koníček, cestování, strávené společné chvilky někde v přírodě. Pouvažujte o společném bydlení nebo třeba i povýšení vztahu v rámci svatby nebo dítěte. Máte plodný rok, proto početí dítěte by se mohlo vydařit. Oživte něčím svůj vztah a buďte šťastni.

 

PRÁCE/FINANCE

 

V oblasti práce a své kariéry máte rok velkého rozhodování. Můžete očekávat změny – místa, pozice nebo stylu podnikání. Neplýtvejte v práci svou energií a neberte si na své bedra víc, než unesete. Může se stát, že práce bude přibývat a místo toho abyste svůj volný čas věnovali svým blízkým, budete doma sedět s počítačem v ruce a dodělávat resty nebo si v práci udělat dobrovolné přesčasy. Velký posun neočekávejte, spíše se dostanete do každodenní rutiny. Změny by mohly nastat až na podzim, ale do té doby spíše očekávejte úmornou práci, kde budete muset v sobě povzbudit svou trpělivost a píli.

Býčci, kteří si hledají práci, občas budou muset sestoupit ze svých nároků. Planety vás nutí, ať začnete někde od znova (začátků). Vaše píle je natolik velká, že si ji brzy někdo všimne a dá vám šanci postoupit. Nebojte se jakýchkoliv pohovorů, vše zvládnete, ale je třeba, ať si věříte! S tím máte občas problém. Nejvhodnější měsíce pro naleznutí práce jsou: leden, květen a celý podzim.

Ve finančních záležitostech můžete zažít mírnou stagnaci. Moc se nevydávejte ze svých financí. Pokud na něco nemáte, raději začněte šetřit a vyvarujte se jakýchkoliv krátkodobých půjček. Planety poukazují, že máte být obezřetnější. Pokud podnikáte, zvažte své investice, ať nemáte příliš velké ztráty – i ty nejvýhodnější věci, zas tak výhodné být nemusí.

 

Tento horoskop je sestavený všeobecně pro všechny, pokud máte zájem o Roční horoskop sestavený na míru dle hodiny, data a vašeho místa narození neváhejte a objednejte si jej. 

 

OBJEDNAT ROČNÍ HOROSKOP NA MÍRU
peuterey outlet online peuterey outlet online peuterey outlet online peuterey outlet online peuterey outlet online peuterey outlet online woolrich outlet online woolrich outlet online woolrich outlet online woolrich outlet online woolrich outlet online woolrich outlet online golden goose pas cher golden goose pas cher golden goose pas cher golden goose pas cher golden goose pas cher golden goose outlet online golden goose outlet online golden goose outlet online golden goose outlet online golden goose outlet online