Roční horoskop 2019 – Kozoroh

 

V roce 2019 milí Kozorozi

  • Užívejte si svůj život

  • Nebojte se starostí, vždy vše zvládnete

  • Očekávejte příjemné zprávy

 

Díky vaší kreativitě a přirozeným schopnostem se dostanete do centra pozornosti. Dokážete rozvíjet své dovednosti. Neměli byste však zapomenout na váš osobní život. Vytvoření pozadí, které vám poskytne dostatek prostoru, abyste mohli své dovednosti ukázat ostatním lidem. Na druhou stranu je jasné, že ve svém životě máte spoustu odpovědností. Neodstraňujte malé detaily, které dělají život krásným. Nebuďte jen divákem života kolem vás, ale užívejte si život, tak jak přichází.

Je známo, že Kozorozi mají složitější osud a život, tento rok vám nabízí spoustu nových zážitků a radostí, dostanete se do výru velké aktivity, vaše zdraví bude pevné. Čeká vás velký rozvoj, radost a velmi příjemné zprávy. Je opravdu se na co těšit!

 

KARIÉRA/FINANCE

 

Vaše tvrdá práce a ambice posledních pár let konečně přinesou plody úspěchu. V tomto roce očekávejte kariérní růst. V první polovině roku se vaše nestabilní postavení stabilizuje a získáte pocit míru a soustředění. Nové příležitosti a podpora práce přichází tento rok. Všichni si všímají, jak umíte pracovat, jak se houževnatě pouštíte do pracovních úkolů a z toho můžete hodně získat. Čeká vás postup nebo přinejmenším zvýšení platu.

Nezaměstnaní Kozorozi by se neměli ničeho obávat. Vězte, že nabídka práce přijde brzo, může přijít i z řad vašich přátel nebo ji uvidíte na sociálních sítích. Dlouho bez práce nebudete. Pokud během roku z nějakého důvodu o ni přijdete, vězte, že ji znova naleznete. Planety poukazují na štěstí, proto posílejte životopisy a věřte si! Dlouho bez práce nebudete.

Ve finančních záležitostech milí Kozorožci, čekejte pěkný finanční rok. Některé své závazky můžete doplatit a pocítíte úlevu. Je zde naznačeno i zvýšení finančního příjmu, proto nemusíte mít strach, že výdaje, které třeba budou spojené s domácnosti nebo dětmi vás popoženou do mínusu. Pokud zvažujete o insolvenci, konsolidaci nebo úvěru, tento rok doporučuji – zvládnete platit všechny své závazky.

 

VZTAHY/LÁSKA

 

Zadaní Kozorožci zaměřte se na vás a vašeho partnera. Věnujte pozornost přáním a přáním vašeho partnera a řekněte mu své potřeby a vize. Obnoví váš vztah a vytvoří příjemné vlny na jinak klidných vodách vašeho vztahu. Ve vztahu vás nečeká nic zlého, pokud máte nějaké obavy, okamžitě se jich zbavte, protože jen nepříjemnými dotazy, citovým vydíráním vztah zbytečně narušíte. Planety opravdu poukazují na rok plný lásky, proto si jej začněte s partnerem užívat!

Pokud jste nezadaní, věřte, že ve vztahové oblasti zažijete pořádné vzrušení. Jestli se dlouhou dobu nic nedělo, v tomto roce se toho bude dít spousta. Zažijete vášeň, romantiku, ale potkáte i člověka, se kterým můžete vytvořit pevný partnerský vztah. V tomto roce můžete očekávat vzrušující období plné naděje, očekávání a touhy. Těšte se na období lásky a přízně!

 

Tento horoskop je sestavený všeobecně pro všechny, pokud máte zájem o Roční horoskop sestavený na míru dle hodiny, data a vašeho místa narození neváhejte a objednejte si jej. 

 

OBJEDNAT ROČNÍ HOROSKOP NA MÍRU
peuterey outlet online peuterey outlet online peuterey outlet online peuterey outlet online peuterey outlet online peuterey outlet online woolrich outlet online woolrich outlet online woolrich outlet online woolrich outlet online woolrich outlet online woolrich outlet online golden goose pas cher golden goose pas cher golden goose pas cher golden goose pas cher golden goose pas cher golden goose outlet online golden goose outlet online golden goose outlet online golden goose outlet online golden goose outlet online