Roční horoskop 2019 Lev zdarma

 

V ROCE 2019

 

  • - Rozvíjejte svůj život

  • - Vždy naleznete řešení

  • - Naleznete nové zdroje a životní energii

 

V tomto roce milí Lvi budete mít spoustu příležitostí řešit nové projekty a obecně rozvíjet svůj život. Planety vám pomůžou nastavit nové cíle a povzbudí vás, abyste vydrželi. Měli byste najít řešení, když budete mít problémy nebo se objeví nějaké záležitosti z minulosti. Je na čase zapomenout na starou nespravedlnost a těšit se na světlou budoucnost. Pokud jste spojeni s uměleckou oblastí, měli byste své práce ukázat někomu, kdo je ocení. Úspěch a sláva se chystá!

Podle planet můžete očekávat rok, který přinese velmi specifické a nové pocity. Budete si uvědomovat, jak jste se staly obětí svých různých nerealistických představ. V roce 2019 pocítíte vzdor, když budete muset pochopit, jak někteří lidé s vámi nevhodně jednají. Je to pro vás rok obratu, který otevře nové obzory a možnosti ve vašem životě. Důležité je, že najdete své vnitřní zdroje a novou energii. To vám dá potřebnou životní motivaci.

 

PRÁCE/FINANCE

 

Milí Lvi, očekávejte posun v oblasti kariéry a práce, ale připravte se na to, že nic nebudete mít zadarmo. V pracovní oblasti se musíte více prosazovat, jakýkoliv postup vpřed bude sice úmorný, ale se svou povahou a smyslem pro humor, který máte, vše bude velice dobře zvládat. Pamatujte, nikdy nic není ztraceno, když budete mít pocit totálního vyhoření. Vždy se vám objeví nějaká cesta, která vás popožene kupředu.

Podnikající Lvi by měli více investovat do reklam, sociálních sítí atp. Neusněte na vávřínech, i když se může zdát, že máte dostatek klientů, je třeba se zaměřit na nové a posun vpřed.

Nezaměstnaní Lvi by se měli začít věnovat sami sobě a svému životnímu postupu. Pokud vás láká nějaký rekvalifikační kurz určitě do něj běžte, je třeba v tomto roce udělat něco pro svůj rozvoj, možná příliš stagnujete, než abyste se posunuli o krok dál.

Ve finančních záležitostech buďte opatrní – nic není tak jednoduché, jak se zdá. Nepouštějte se do riskantních investic, raději vyčkávejte. Důležité pro vás je v tomto roce být opatrný, trpělivý a mít malé finanční cíle, své finance si raději spořte, než utrácejte.

 

VZTAHY/LÁSKA

 

Váš vztah v roce 2019 Lvi bude plný harmonie a míru. Nebojte se více dávat své city najevo a řekněte svému partnerovi, jak jej milujete. Nešetřete tímto slovíčkem, uvidíte, že jej budete dostávat zpět a to vy potřebujete. Nebojte se svému partnerovi otevřít své srdce a řekněte mu, co vás trápí. Je třeba více komunikovat. Místo komunikace jste pak protivní a podráždění, pokud chcete svůj vztah vylepšit, mluvte o tom, co vás štve.  Toto je váš úkol v tomto roce.

Nezadaní Lvi, mějte oči do kořán – partner přichází do vašeho života! Možná jste tak zaměstnaní svou prací, že nevidíte jisté záblesky. Zkuste si trošku pozměnit svou každodenní rutinu a provětrejte svlj život. Občas zajděte ven s přáteli se pobavit, potřebujete to jako sůl a opravdu nevíte, kde vás vaše pravá láska čeká.

 

Tento horoskop je sestavený všeobecně pro všechny, pokud máte zájem o Roční horoskop sestavený na míru dle hodiny, data a vašeho místa narození neváhejte a objednejte si jej. 

OBJEDNAT ROČNÍ HOROSKOP NA MÍRU
peuterey outlet online peuterey outlet online peuterey outlet online peuterey outlet online peuterey outlet online peuterey outlet online woolrich outlet online woolrich outlet online woolrich outlet online woolrich outlet online woolrich outlet online woolrich outlet online golden goose pas cher golden goose pas cher golden goose pas cher golden goose pas cher golden goose pas cher golden goose outlet online golden goose outlet online golden goose outlet online golden goose outlet online golden goose outlet online