Roční horoskop 2019 Panna zdarma

 

V roce 2019 buďte

  • Nezávislé

  • Naslouchejte své intuici

  • Snažte se být sami sebou

 

Milé Panny, v tomto roce budete chtít být v ústranní, jakoby vám vadilo, že se o vás všichni zajímají. Není to proto, že byste se chtěli stranit okolí, ale veškeré své myšlenky a nápady chcete skrýt všem. Možná to vyplývá z pocitu méněcennosti, protože občas se u vás projevuje. Nevěříte si, tak jak byste měli a na tom určitě zapracujte. Začněte se chválit a povzbuzujte se! Třeba každé ráno a večer před svým zrcadlem – nečekejte na chválu zvenčí, ale oceňte v prvé řadě sami sebe.

Pokud nevíte, kam se chcete v životě ubírat – začněte konstruktivně myslet. Začněte tím, co umíte a tím, co vás baví – není nějaká možnost, jak to prohloubit? Myslete reálně jedině tak se dostanete na cestu, která povede správným směrem.

V tomto roce v sobě rozvíjejte svou intuici, naslouchejte ji a řiďte se ji. Napoví vám, jaké kroky je třeba vést, díky ní také poznáte lidi ve svém okolí hlavně, takoví jací jsou. Vaše intuice vám bude nápomocná při jakýkoliv jednání – okamžitě vycítíte, o co druhé straně jde.

 

KARIÉRA/FINANCE

 

Milé Panny dávejte si pozor na své kolegy na pracovišti, ne každý je opravdový přítel! Budete se potýkat s práci, která vás přestává bavit, ale potřebujete ji k tomu, ať zaplatíte veškeré výdaje, které máte.

Ti co práci hledají, budou muset přijmout práci, která je sice moc nenaplňuje, ale je dobře placená nebo aspoň na poloviční úvazek.

Nepřehazujte svou práci na druhé! Vždy si všechno udělejte sami, protože pak by se mohlo stát, že si váš kolega na vás bude stěžovat. I když toho budete mít hodně, raději v práci zůstaňte o půl hodiny déle a dodělejte si, co potřebujete. Později vás za to šéf třeba ocení.  V práci občas dojde k výkyvům, jednou dole jednou nahoře. Nebudete si ani jistí, že si vás tam nechají nebo může hrozit nějaká změna pracoviště, která se vám nebude líbit. Budete se muset všemu přizpůsobit, i když nelibě. Vydržte to, ocenění přijde – sice ke konci roku, ale přijde.

Konec roku 2019 pro vás bude příznivý – zde proběhnou příjemné změny i pro ty, co si práci hledají, podnikají nebo jsou zaměstnání. Celý rok vám spíše ukazuje, že musíte být trpělivý a svou práci vykonat i když to pro vás bude neúnosné nebo únavné – vydržte to! Odměna přijde!

I když pracovně bude tento rok velmi obtížný, na finančním poli budete mít to, co doposud. Sice nejsou zde naznačeny žádné velké výhry nebo jednorázové finance navíc, vše ale zvládnete. Víte přesně, jak si finance rozložit, ať se nedostanete do mínusu. V tomto roce Vám nehrozí žádné velké finanční výkyvy.

 

LÁSKA/VZTAHY

 

Milé Panny, v letošním roce se více zaměřte na svou rodinu a své blízké, je třeba, ať jim věnujete více své pozornosti. Pokud budete zaměření pouze na sebe, budete mít pocit, že vám nikdo nerozumí a že jsou všichni „divní“. Jestli vás něco trápí nebo máte rodinné spory, tento rok je vhodný pro jejich dořešení.

Nezadané Panny se možná více pohrouží do své samoty, vnitřně sice toužíte po lásce, ale v konečném důsledku neumíte k sobě nikoho pustit, bojíte se zklamání a přes to neumíte utvořit žádný vztah. Když se na vás někdo usměje nebo mrkne, berete to spíše vztahovačně – nedělejte to. Ne každý vztah je stejný, a pokud nebudete opakovat staré chyby, vyhnete se zklamání. Mějte oči otevřené, ale i své srdce, pokud chcete opravdový vztah. Nebojte se zklamání, nechte se unášet novým poznáním – ne každý partner je stejný.

Zadané Panny by se měli svému partnerovi otevřít a mluvit o svých pocitech. Někdy jednáte až moc podrážděně, přitom nevysvětlíte proč a vaše polovička nechápe, co se s vámi děje. V letošním roce se u vás projeví větší žárlivost, svůj vztah si hlídáte jako nějaké tajemství, přitom nechtěně způsobíte napjatou atmosféru doma. Uvolněte se a začněte důvěřovat, pokud nechcete ve vztahu krizi. Ve druhé polovině roku se můžete těšit na radost. Možná se vám s partnerem podaří dořešit věci, které již dlouho máte na mysli, budete mít úlevu – nikdo a nic vám vztah neohrozí.

 

Tento horoskop je sestavený všeobecně pro všechny, pokud máte zájem o Roční horoskop sestavený na míru dle hodiny, data a vašeho místa narození neváhejte a objednejte si jej, ať víte, co vás bude v tomto roce čekat.

 

OBJEDNAT ROČNÍ HOROSKOP NA MÍRU

 

peuterey outlet online peuterey outlet online peuterey outlet online peuterey outlet online peuterey outlet online peuterey outlet online woolrich outlet online woolrich outlet online woolrich outlet online woolrich outlet online woolrich outlet online woolrich outlet online golden goose pas cher golden goose pas cher golden goose pas cher golden goose pas cher golden goose pas cher golden goose outlet online golden goose outlet online golden goose outlet online golden goose outlet online golden goose outlet online