Roční horoskop 2019 Rak zdarma

V roce 2019

  • Nebojte se jednat impulzivně

  • Rozvíjejte své vlohy

  • Potkáte spoustu zajímavých lidí

Všichni Raci v tomto roce budou cítit velký příliv energie a nadšení. Budete schopni jít do extrému, abyste se ujistili, že vaše myšlenky a nápady byly splněny. Planety vám pomůžou najít správné cesty a příležitosti pro růst ve vašem životě.
Vaše umělecké a tvůrčí schopnosti budou v roce 2019 silnější než kdykoli předtím. Budete mít možnost seznámit se s mnoha mimořádnými lidmi a některé z nich budou velmi vhodnými partnery pro váš osobní nebo profesionální život.

Milí Raci planety poukazují na to, že v tomto roce budete muset udělat rychlá a důležitá rozhodnutí. Jste znamení, které potřebuje svůj čas, než se rozhodne, ale na to nebude prostor. Musíte se učit věci vyřešit hned, tak jak přicházení. Planety vás povzbuzují k impulzivnějšímu jednání. Tak jako tak nikdy se neobhajujte, proč jste se tak rozhodli a stůjte si za svými názory.

 

LÁSKA/VZTAHY

 

Nezadaní Raci by si měli v tomto roce uvědomit, co od svých vztahů vlastně očekávají a co chtějí, jestli je to jen pobavení nebo pevný partnerský vztah. Planety vám do života pouští spoustu nových lidí a také možnosti k milostnému vzplanutí, s velkou pravděpodobností můžete řešit více partnerů současně, na to opatrně, ať pak v jeden den nemáte dvě rande. Příznivější období pro utvoření pevného partnerského vztahu je spíše ke konci roku 2019, do té doby přemýšlejte nad tím, jak by měl váš partner pro život vlastně vypadat.

Zadaní Ráčci by měli více energii věnovat svému partnerovi, pokud chtějí, aby vztah fungoval. Pozor na citové vydírání nebo emocionální vypětí, které může váš vztah nabourat. Uvědomte si vlastně, proč jste se svým partnerem, proč jste se do něj zamilovali – někdy na tyto věci zapomínáte a vidíte jen chyby nebo problémy. Pokud vás bude něco trápit, řekněte to. Často problémy přihlížíte, a pak se bojíte, co se bude dít. Ve vztahu buďte komunikativnější a vše řešte ihned, pak budete šťastní.

 

PRÁCE/FINANCE

 

Přestože kariéra je velmi důležitá, nebude to vaše hlavní priorita. Mělo by se vám dařit s lehkostí ani netušíte, jaká cesta se před vámi otevírá. Nemusíte dřít, abyste dosáhli dobrých výsledků. Můžete čekat upevnění své pracovní pozice nebo nové nabídky práce.

Podnikající Raci budou mít během roku příjemné změny, které jim dopomůžou k větším výsledků, může se i nabízet rozšíření podnikání, příjemné smlouvy. Jen si dávejte pozor na neplatiče – budete je muset popohnat nebo řešit s právníkem, ale nebojte se, vaše peníze se vrátí zpět.

Nezaměstnaní Raci by si měli přestat zoufat, proč stále nemají práci svých snů! Někde s začít musí a ať si vyberete jakékoliv zaměření, vězte, že v tom co budete dělat budete úspěšní.

Finanční záležitosti nebudou sice úplně nejlepší, ale vždycky ze všeho nějak „vyklouznete“ nebo dořešíte. Pokud vás čekají soudní jednání, připravte se na to, že to úplně jednoduché nebude. Budete se muset odvolávat a více za sebe bojovat. Dávejte si pozor také na detaily, nespěchejte, všechny smlouvy si řádně vždy přečtěte.

 

Tento horoskop je sestavený všeobecně pro všechny, pokud máte zájem o Roční horoskop sestavený na míru dle hodiny, data a vašeho místa narození neváhejte a objednejte si jej. 

OBJEDNAT ROČNÍ HOROSKOP NA MÍRU
peuterey outlet online peuterey outlet online peuterey outlet online peuterey outlet online peuterey outlet online peuterey outlet online woolrich outlet online woolrich outlet online woolrich outlet online woolrich outlet online woolrich outlet online woolrich outlet online golden goose pas cher golden goose pas cher golden goose pas cher golden goose pas cher golden goose pas cher golden goose outlet online golden goose outlet online golden goose outlet online golden goose outlet online golden goose outlet online