Roční horoskop 2019 Ryby zdarma

 

 V roce 2019 se milé Rybičky

  • Přijměte se takové jaké jste

  • Nevyhledávejte pořád chyby

  • Nebuďte impulzivní

 

Během roku 2019 budete muset přijmout skutečnost, že jedinou důležitou věcí ve svém životě jste vy. Situace, které budete muset čelit, vás nutí, abyste se sami probudili. Buďte agresivní, odvážní a orientovaní na cíl. Ujistěte se, že to co nejdříve uděláte to nejlépe, abyste dosáhli svých cílů. Pokud odejdete, můžete selhat. Snažte se vyhnout se jakýmkoli impulzům. Uděláte mnohem víc, pokud zůstanete klidní.

Na jaře dělejte důležitá rozhodnutí, která se týkají vašeho života. Je na čase, abyste začali více myslet na sebe. Jen si dávejte pozor na emoce – patříte mezi emocionální znamení, proto vás emocionalita občas odkloní od vašich přání a snů. Dokážete divy, ale nesmíte se nechat pohltit špatnými myšlenkami.

Přes letní měsíce budete řešit životní krize, kdy vše vyvrcholí – hlavně proto, ať si uvědomíte, co opravdu chcete. Může se stát, že ukončíte dlouholetá přátelství nebo se nečekaně rozhodnete, že se přestěhujete, odejdete z práce a podobně. Od září se pro vás situace zlepší, protože pocítíte uvolnění a zjistíte, že vše co chcete, k Vám samo přichází.

 

KARIÉRA/FINANCE

 

V pracovní oblasti dělejte milé Ryby změny. Pokud stagnujete, můžete se ocitnout na mrtvém bodě, ze kterého budete nešťastní. Začíná vás sžírat dennodenní rutina a práce, kterou děláte x let. Říká se, že je třeba dělat změny, abyste se posunuli o kousek dále. To platí hlavně pro vás. Nebojte se poslat životopis někam jinam nebo si v práci říct o změnu své pozice, až moc si nevěříte a máte pocit, že jste jen průměrní – toto není pravda. Stojí za vámi planety štěstěny – vše co uděláte, záleží na vás, dokážete být dravé, proto buďte v tomto roce, jestli chcete, ať jste ve své práci šťastné.

Nezaměstnané Ryby by si měli přestat zoufat, proč pořád nemůžou najít práci, proč zrovna ony, když se to v okolí jiným daří hned. Položte si otázku, jestli proto děláte maximum? Nepozorujte všechny okolo sebe, ale začněte dělat něco pro sebe. Potřebujete dostat novou sílu, více si věřit. Podívejte se na všechny pracovní portály a pošlete všude svůj životopis. Nejvhodnější období pro hledání si práce je leden, březen, srpen a listopad.

Finančně na tom budete jako na kolotoči, jednu věc splatíte, ale objeví se jiná, která bude potřebovat splátkový kalendář. Pokud si chcete pořídit nové auto, byt, dům určitě toto řešte až v letních měsících. Buďte trpělivý a nespěchejte s nějakou koupí (nového telefonu, nové televize – pokud vám ty staré věci fungují, tak ještě nové koupi odložte). Raději se přidržujte rozpočtu a naplánujte si celý rok, co v kterém měsíci pořídíte, co zaplatíte atp.

 

LÁSKA/VZTAHY

 

V roce 2019 se nemusíte bát ukázat své pocity a otevřeně mluvit o tom, co vás zajímá a co chcete. Pokračujte v budování svého vztahu. Postarejte se o svou lásku tak, jako by to byla krásná květina, kterou by mohl spálit první podzimní mráz. Vyhněte se podrážděnosti, protože v té občas svého partnera tak naštvete, že se urazí a nekomunikuje a to vás vždycky strašně vytočí. Pokud chcete, ať vám v tomto roce vztah vychází, buďte otevření a mluvte o všem.

Pokud jste svobodní, uvolněte se, užijte si života a bavte se, protože ve druhé polovině roku 2019 se můžete setkat s člověkem, s nímž zůstanete až do konce svého života. První polovina roku nabízí pouze letmé románky nebo příjemné komunikace s potencionálními partnery, ne vztah. Ve druhé polovině roku nečekaně narazíte na partnera svých snů, tak se těšte!

 

Tento horoskop je sestavený všeobecně pro všechny, pokud máte zájem o Roční horoskop sestavený na míru dle hodiny, data a vašeho místa narození neváhejte a objednejte si jej. 

OBJEDNAT ROČNÍ HOROSKOP NA MÍRU
peuterey outlet online peuterey outlet online peuterey outlet online peuterey outlet online peuterey outlet online peuterey outlet online woolrich outlet online woolrich outlet online woolrich outlet online woolrich outlet online woolrich outlet online woolrich outlet online golden goose pas cher golden goose pas cher golden goose pas cher golden goose pas cher golden goose pas cher golden goose outlet online golden goose outlet online golden goose outlet online golden goose outlet online golden goose outlet online