Roční horoskop 2019 Štír zdarma

 

V roce 2019

  • Dořešte všechny záležitosti, které vás trápí

  • Snažte se být optimističtější

  • Nehleďte na minulost, ale snažte se tvořit lepší budoucnost

 

Milí Štíři, na začátku tohoto roku se nebudete cítit úplně ve své formě, můžou na vás dolehnout splíny a nebudete mít energii. V minulém roce jste řešili vyčerpávající záležitosti, které na vás neustále doléhají, a vy máte pocit, jako byste byli v začarovaném kruhu. Nemáte ani náladu na nové životní výzvy nebo třeba změny. Nechte raději vše volně plynout, pokud máte ještě nějaké resty, dodělejte si je a vyřiďte vše, co vás tíží.

Během roku můžete narážet na dominantnější osoby, které si vás budou chtít podmanit, proto si dávejte pozor, ať nejste obětí manipulátorů a zlých lidí. Občas musíte ukázat i svou sílu a více se prorážet. Některé období v tomto roce nebudou jednoduché, ale to hlavně proto, že vás planety povzbuzují razantnosti.

Nebojte se, vše není černé, jak se na první pohled zdá. Vy se hlavně musíte odprostit od věcí, které vás zklamaly, možná až moc se díváte na co, co se vám vše událo, než abyste se dívali dopředu. Snažte se o větší optimističtější nadhled, usmívejte se, dělejte si radosti aspoň malé. Když budete mít pocit, že až moc se utápíte v melancholii, každý večer si do diáře napište aspoň tři pozitivní věci, které se vám za den udály. Neztrácejte naději a začněte si tvořit lepší život.

 

KARIÉRA/FINANCE

 

Planety poukazují na růst v kariérní oblasti. Hlavně se nedostaňte do rozpaků, když vám bude nabídnuto lepší pracovní místo, hleďte hlavně na sebe a neříkejte si, že si to někdo zaslouží více. Můžete narážet na překážky v podobě lidí, kteří vám budou znepříjemňovat pracovní den, ale snažte se nad ně povznést, nikdy se nesnižte na úroveň lidí, které máte v okolí. Hleďte si svého a myslete jen na svůj životní postup. A nezapomeňte na to, že i nudná práce vám může přinést nový a zajímavý prostor pro seberealizaci. Nevzdávejte se, když se objeví před vámi.

Ti co jsou nezaměstnaní, musí být vytrvalí při hledání nové práce. Může se stát, že při pracovních pohovorech budete zařazeni spíše do roli „náhradníků“ než že budete přijatí. Hlavně si vždy pořádně prostudujte celou firmu, do které půjdete na pracovní pohovor, ať máte všeobecný přehled a žádná otázka vás nezaskočí. Nebojte se říci ani svým přátelům, ať vám pomůžou hledat práci, protože skrz ně se můžete dostat k dobrému pracovnímu místu. Lepší pracovní příležitosti budete mít hlavně na podzim tohoto roku.

V rámci financí se můžete po celý rok neustále setkávat s tím, že ve vaší domácnosti se bude něco kazit. Odejde vám pračka, lednička nebo třeba fén na vlasy, prostě jak se porouchá jedna věci, přidají se k ní další tři. Očekávejte hlavně výdaje v domácnosti, jinak finančně budete mít vždy tolik, kolik potřebujete ke svému životu. V listopadu můžete očekávat větší nárůst vašich financí.

 

LÁSKA/VZTAHY

 

Milí Štíři, v oblasti lásky budete mít štěstí. Planety slibují krásné romantické vztahy, něhu a lásku. Pokud jste nezadaní, věřte, že narazíte na milence, který vás hodně potěší a bude pro vás vymýšlet různá a zajímavá setkání nebo krásné romantické výlety. Nechte se hýčkat a užívejte si, co vám život přináší.

Zadaní Štíři, by měli mít vztah plný pohody. Občas se sice objeví pár mráčků, ale nic hrozného, co by vyvolalo velkou krizi nebo ve vztahu chaos. Občas svého partnera něčím obdarujte, ať vidí, jak jej máte rádi, ale nechte se také hýčkat. Někdy ustupte a naslouchejte, jindy se prosaďte. Hlavně citově nevydírejte a nedělejte zbytečně intriky, protože ty se pak obrátí proti vám.

 

Tento horoskop je sestavený všeobecně pro všechny, pokud máte zájem o Roční horoskop sestavený na míru dle hodiny, data a vašeho místa narození neváhejte a objednejte si jej. 

 

OBJEDNAT ROČNÍ HOROSKOP NA MÍRU
peuterey outlet online peuterey outlet online peuterey outlet online peuterey outlet online peuterey outlet online peuterey outlet online woolrich outlet online woolrich outlet online woolrich outlet online woolrich outlet online woolrich outlet online woolrich outlet online golden goose pas cher golden goose pas cher golden goose pas cher golden goose pas cher golden goose pas cher golden goose outlet online golden goose outlet online golden goose outlet online golden goose outlet online golden goose outlet online