Roční horoskop 2019 Sřelec zdarma

V roce 2019 milí Střelci buďte

- Upřímní

- Nebojte se rekvalifikačních kurzů nebo nového studia

- Buďte tvořivější

Milí Střelci, dost bylo pokrytectví a přetvářky v uplynulých letech. Planety poukazují hlavně na to, že byste měli začít být upřímní a otevření. Spočítejte si, kolik energie jste ztratili, když jste museli někomu lhát, i když to byla milosrdná lež. Kolik času vás stálo předstírat falešné dojmy? Snažte se být srdečnější a upřímnější, svět sice nezměníte, ale můžete kolem sebe vytvořit lepší atmosféru. Být příkladem a ukázat ostatním, že s upřímností a spravedlností dokážete najít správnou cestu.
Všichni Střelci by se měli v tomto roce zaměřit na vzdělávání. Pokud jste už přemýšleli o dalším studiu, nyní přichází ten správný čas. Dodělejte si třeba nějaký kurz, pokud vás baví tvoření, začněte tvořit. Dělejte hlavně něco pro sebe a svůj životní posun. Čtěte knihy, sledujte dokumenty, snažte se využívat šanci a obohatit svůj život tím, že budete vstřebávat co nejvíce nových informací a rozšíříte si své obzory.

 

KARIÉRA/PRÁCE

 

Milí Střelci, zaměřte se na svůj poznámkový blok. Sice si děláte poznámky, co musíte udělat, ale stíháte to všechno? Pořád zapomínáte na to, že musíte něco udělat a pak jste na všechny naštvaní. Je třeba si pořádně organizovat svůj čas, hlavně v pracovní oblasti, jinak se dostanete do časového presu a budete nešťastní. Začněte být svědomití, pokud chcete v tomto roce uspět. Poučte se ze svých chyb a využijte kolektiv k tomu, ať vám poradí, jak se v dané nepříjemné pracovní situaci zlepšit. Vybírejte si, ale takové jedince, na které se můžete spolehnout.  Soustřeďte se na jednu věc, kterou doopravdy potřebujete zlepšit. Tento rok bude hlavně o vašem zdokonalování – pracovní úspěchy můžete mít hlavně ke konci roku.

Nezaměstnaní Střelci by se neměli pohroužet do svých emocí a mít strach, že se pro žádnou práci nehodí. Pořád si tak zoufáte, že nejste schopni ani pořádně někde zaslat životopis. Nezoufejte, protože se tak neposunete kupředu a nové místo si nenajdete tak snadno nebo na pracovním pohovoru zbytečně pohoříte. Když řeknete něco špatně – nevadí, vždy se dá najít něco, co vám pomůže, abyste se nakonec v očích personalistů blýskly. Nejvhodnější měsíce pro hledání práce je březen, květen, září a říjen.

Ve finančních záležitostech milí Střelci máte naznačenou stabilitu, ale musíte pořád něco dělat, aby to tak bylo. Pozor na špatné investování peněz, své peníze si hlídejte, nedoporučuji ani nikomu peníze půjčovat. Bohužel žádné výhry planety nenaznačují, své peníze budete mít skrz usilovnou práci jisté.

 

LÁSKA/VZTAHY

 

Milí Střelci na emocionální úrovni budete v tomto roce prožívat samé výzvy. V tomto roce lze očekávat podrážděnost, spory a nejistotu. Pokud jste žena ve znamení Střelce, můžete přitahovat exotické elegány, muži Střelci budou narážet na bohyně, které je trošku potrápí. Zažijete spoustu vášně, ale také hádek. Prožijete spoustu „výbuchů“ v oblasti lásky. Takže nezadaní se pravděpodobně vícekrát za rok zamilují a zase odmilují. Dle hvězd si spíše budete užívat, než abyste řešili pevný partnerský vztah.

Zadaní Střelci by si měli dávat pozor na svou prudkost a své urážlivé poznámky, které vykolejí jejich polovičku. Hýčkejte si více své partnery. Zaměřte se na svůj vztah a jeho budoucnost, pokud vám na partnerovi opravdu záleží, jestli zjistíte, že se jen a jen trápíte, nastal čas udělat změny. Pokud se rozhodnete ve vztahu zůstat, snažte se svému partnerovi, dávat najevo své city, hlavně je neschovávejte. To co cítíte, sdělte a dávejte najevo svou lásku a stahujte se v negativních postojích.

 

Tento horoskop je sestavený všeobecně pro všechny, pokud máte zájem o Roční horoskop sestavený na míru dle hodiny, data a vašeho místanarození neváhejte a objednejte si jej. 

OBJEDNAT ROČNÍ HOROSKOP NA MÍRU
peuterey outlet online peuterey outlet online peuterey outlet online peuterey outlet online peuterey outlet online peuterey outlet online woolrich outlet online woolrich outlet online woolrich outlet online woolrich outlet online woolrich outlet online woolrich outlet online golden goose pas cher golden goose pas cher golden goose pas cher golden goose pas cher golden goose pas cher golden goose outlet online golden goose outlet online golden goose outlet online golden goose outlet online golden goose outlet online