Roční horoskop 2019 Váhy zdarma

 

V roce 2019

  • Budete mít radost z cestování

  • Objevte v sobě nové talenty

  • Správně rozlišujte mezi důležitými a nedůležitými záležitostmi

 

Milé Váhy, tento rok bude pro vás velmi klíčový. Navštívíte spoustu zajímavých míst, budete velmi aktivní, projeví se u vás hlavně manuální zručnost, takže se nebojte nových koníčků. Rozšiřte si vědomosti a věci, které budete dělat rády.

Tento rok budete muset vybírat mezi dvěma póly, musíte se vyrovnat s konfliktními a protichůdnými názory nebo požadavky. Tyto obrovské rozdíly mohou způsobit nedůvěru a spoustu vnitřních otázek, které vás budou unavovat.  Je svět plný lásky, nebo plný nenávisti? Má váš život smysl nebo je to jen nudná cesta? Co chci v životě zvládnout? Nebude snadné si odpovědět, ale zvládnete to. Hlavně se zaměřte na správné rozlišování věcí na ty důležité a nedůležité.

Podle horoskopu můžete očekávat rok, který přinese velmi specifické a nové pocity. Budete si uvědomovat, jak jste se staly obětí svých různých nerealistických představ. V roce 2018, budete určitě cítit, vzdor, když budete muset pochopit, jak někteří lidé s vámi nevhodně jednají. Je to pro vás rok obratu, který otevře nové obzory a možnosti ve vašem životě. Důležité je, že najdete své vnitřní zdroje a novou energii. To vám dá potřebnou životní motivaci.

 

KARIÉRA/FINANCE

 

V pracovní oblasti si vytyčte cíle, které chcete během roku dosáhnout. Vše si naplánujte a krůček po krůčku směřujte za tím, co doopravdy chcete. Pokud budete mít více cílů současně, budete se zmítat v chaosu a nebudete se schopni soustředit na všechny záležitosti. Učte se od trpělivějších kolegů nebo lidí ve vašem okolí. Dávejte si také pozor na finanční transakce, ať nepošlete peníze na úplně jiný účet. V pracovní oblasti je pro vás lepší druhá polovina roku. V té první se můžete cítit unaveně a můžete také řešit záležitosti, které vás příliš nepotěší. Neustále narážíte na zbrklost a problémy, které jsou s ní spojeny. Zpomalte. Ke konci roku vám může přijít pracovní nebo obchodní nabídka, která vás velmi potěší a uklidní.

Ti z vás co si práci hledají, by se měli snažit a zjistit sami od sebe hlavně to, co chtějí, jaké pozice si vybrat a jakým směrem směřovat. Pokud se rozhodnete pro velkou změnu, udělejte si sami pro sebe analýzu oboru, do kterého chcete vstoupit a jestli je to pro vás prospěšné. Na pohovor určitě běžte v únoru, květnu, září a listopadu – to jsou měsíce, které vám přejí a kde si můžete nalézt dobře placenou práci. Hlavně si vyberte správně, ať pak neodcházíte z nového zaměstnání, protože vás nudí.

Ve finančních záležitostech budete kolísat. Hvězdy poukazují na finanční výkyvy a zvýšení plateb. Vyhněte se půjčkám, raději vše třeba zkonsolidujte. Nedělejte riskantní rozhodnutí, protože můžete přijít i o značnou část peněz. Moc taky neinvestujte. Nebude to jednoduchý rok ve finančních záležitostech, ale s rozvahou to zvládnete.

 

LÁSKA/VZTAHY

 

Milé Váhy, dávejte si pozor na své emoce, občas klamete sami sebe a chcete udržet něco, co už není tak pevné nebo si děláte iluze. Láska vám dá trošku zabrat, počítejte i s krizí v partnerském vztahu, možná toho od svého partnera očekáváte přespříliš a pak jste nešťastní, že nesplňuje vaše požadavky. Je na čase svého partnera si trošku začít hýčkat a dopřát mu více klidu. Musíte být schopni naslouchat, ale také říci, co trápí vás a to, co chcete. Správný okamžik je důležitý. Nezahlcujte svého partnera svými problémy, ale spíše se snažte více naslouchat a o svých starostech mluvte s rozvahou.

Nezadaní by si měli dávat pozor na to, ať vybranou polovičku příliš netlačí do vztahu nebo si iluzorně nepředstavují vztah, který ještě neexistuje. Trošku se zklidněte. Na svůj „objekt“ lásky hned netlačte a neplánujte budoucnost (děti, společné bydlení, svatbu atp). Necháváte se zbytečně strhnout svými emocemi a pak jste nešťastní, že vám nic nevychází. Zpomalte, ať zbytečně své potencionální partnery nevyplašíte.

 

Tento horoskop je sestavený všeobecně pro všechny, pokud máte zájem o Roční horoskop sestavený na míru dle hodiny, data a vašeho místa narození neváhejte a objednejte si jej. 

 

OBJEDNAT ROČNÍ HOROSKOP NA MÍRU
peuterey outlet online peuterey outlet online peuterey outlet online peuterey outlet online peuterey outlet online peuterey outlet online woolrich outlet online woolrich outlet online woolrich outlet online woolrich outlet online woolrich outlet online woolrich outlet online golden goose pas cher golden goose pas cher golden goose pas cher golden goose pas cher golden goose pas cher golden goose outlet online golden goose outlet online golden goose outlet online golden goose outlet online golden goose outlet online