Roční horoskop 2019 Vodnář zdarma

 

V roce 2019 se milí Vodnáři

  • Nebojte se říkat věci, tak jak cítíte

  • Postavte se všem životním výzvám

  • Poslouchejte svůj vnitřní hlas

 

V roce 2019 se budete cítit silně, což ovlivní všechny aspekty vašeho života. Shromážděte veškerou svou sílu a energii a čelte všemu, co vás napadne. Pokud si nejste jisti, co dělat, posloucháte svůj vnitřní hlas. Vyjádřete svůj názor, aniž byste se báli reakce ostatních a využili šanci, která se objeví na vašem horizontu. Kdo ví? Možná právě tato šance vás povede k úspěchu vašeho snu.  Planety vám pomohou nalézt vaše ambice a životní ideály. Ukáží vaši kreativitu a talent.

Nebojte se výzev a přijměte vše, co vám přichází do cesty. Planety poukazují, že budete hodně cestovat, budete velice aktivní a v zápřahu, občas si najděte čas sami pro sebe a pro svůj odpočinek. Někdy je třeba, ať začnete hýčkat sami sebe, pořád jste „nastartování“ vše v okolí pomoci, ale v prvé řadě myslete na sebe a na své životní potřeby.

 

KARIÉRA

 

Váš profesionální život bude stejný jako v posledních několika letech – bez velkých komplikací. Stojíte před velkým úkolem. Musíte získat mnoho znalostí a zkušeností, které budou požadovat vaši nadřízení, pokud chcete rozvoj, je třeba si o něj říci, pokud chcete ve své práci postoupit, udělejte pro to maximum a přihlaste se na další výběrové řízení. Nebojte se výzev, i kdyby měla práce na růst. Vše zvládnete a vše vám dopomůže k vašemu postupu.

Vodnáři, kteří si hledají práci, budou muset trošku déle hledat, než najdou to, kde pocítí naplnění. Je důležité, ať si vymezíte, v jakém oboru chcete pracovat, co vlastně chcete dělat. Nebojte se ani rekvalifikačních kurzů nebo dalšího studia. Je třeba si vytýčit věci, které chcete, zvládnou, co vás baví a co umíte. Ve druhé polovině zaměstnaní již budete, ale v té první polovině roku si musíte vymezit, co vlastně chcete.

Ve finančních záležitostech se příliš velké změny dít nebudou, své budete mít jisté, ale nepočítejte s nějakým větším finančním přílivem, ale také se nemusíte bát nějakých výkyvů, které by naznačovali váš krach nebo velké problémy. Je třeba přidržovat se finančnímu rozpočtu a odkládat si nějakou finanční částku do zálohy.

 

LÁSKA/VZTAHY

 

Milí Vodnáři vše nemůže být jen Sluncem zalité, proto v tomto roce občas budete muset čelit menším problémům, které vám způsobí nepříjemné pocity. Vaši přátelé hrají v této obtížné době významnou roli. Budou vás podporovat a pomáhat vám řešit problémy. Můžete i rozseknout dlouholetý vztah, který již nějakou dobu stagnuje. Milostný život se trošku stává chaotický, vy si musíte uvědomit, jestli to tak necháte a budete přežívat nebo uděláte nějaké změny. Než se rozhodnete pro razantnější záležitosti – snažte se pro svůj vztah udělat maximum, když to ani nepomůže, nebojte se změn.

Nezadaní Vodnáři již dlouho stojí po lásce, proto přijímají vše, co jim život přináší a pak jsou nešťastní, protože se nakonec jejich volba ukáže jako ne příliš příznivá. Trošku si od vztahů odpočiňte, zbytečně se nepouštějte do něčeho, o čem si vy nejste jistí, že to opravdu chcete. Když narazíte na nového partnera, nechte se hýčkat a obletovat se. Vesměs vždy se snažíte pro svou drahou polovičku udělat maximu, ale co ona pro vás? Dělá totéž, co vy? Nebojte se – nebudete sami, vaše pravá láska přijde, ale vy si začněte vybírat mezi partnery, které kolem sebe máte.

 

Tento horoskop je sestavený všeobecně pro všechny, pokud máte zájem o Roční horoskop sestavený na míru dle hodiny, data a vašeho místa narození neváhejte a objednejte si jej. 

 

OBJEDNAT ROČNÍ HOROSKOP NA MÍRU
peuterey outlet online peuterey outlet online peuterey outlet online peuterey outlet online peuterey outlet online peuterey outlet online woolrich outlet online woolrich outlet online woolrich outlet online woolrich outlet online woolrich outlet online woolrich outlet online golden goose pas cher golden goose pas cher golden goose pas cher golden goose pas cher golden goose pas cher golden goose outlet online golden goose outlet online golden goose outlet online golden goose outlet online golden goose outlet online