Roční horoskop 2020 – Kozoroh

 

V roce 2020 milí Kozorozi

  • zlepšujte sami sebe

  • myslete na posun v před

  • začněte se chválit

 

Milí Kozorozi, v tomto roce si dejte za cíl hlavně zlepšit sami sebe a své schopnosti a dovednosti. Je to vhodné období pro započetí studia, vzdělávání atp. Měli byste myslet víc na sebe a na svůj životní posun v před, ne jen kvůli práce, ale i proto, ať vy se cítíte dobře a máte v sobě novou sílu a energii. Nepodceňujte se zbytečně a začněte si věřit. Jste znamení, které vydrží v životě cokoliv, ale pak si nějakým způsobem nevěříte nebo se podceňujete, je třeba, ať toto si přehodnotíte a začnete se chválit za udělanou práci a za to, co jste schopni pro sebe udělat.

 

LÁSKA

 

Milí Kozorozi ve svém partnerském vztahu byste měli udělat nějakou změnu, jednoduše řečeno svůj vztah prohloubit, buďto společným stěhováním, zásnuby nebo řešení dítěte. Mluvte s partnerem o tom, co ve vztahu potřebujete, co si přejete a co od společného partnerství očekáváte. Dávejte si pozor na kritizování a neschopnost sejít ze svého kopečku a podřídit se, občas i vy musíte být v pokoře a souhlasit s tím, co si partner přeje. Důležité je v tomto roce sladit vaše i partnerovi požadavky.

Nezadaní Kozorozi by měli hledat partnera ve svém kruhu přátel. Seznamování s jinými pro vás bude trošku složitější nebo budete mít problém se otevřít někomu, koho vlastně neznáte. Hvězdy poukazují na lásku právě k někomu, koho znáte dlouho a možná jste jej odmítali. Někdo vám také může na jaře vyznat lásku nebo pozvat na nečekaný výlet. Kozorozi, v tomto roce dlouho sami nebudete, těšte se na nový vztah.

 

KARIÉRA

 

Rok 2020 bude pro vás Kozorožci velmi pracovní, důležité jsou hlavně kontakty s lidmi a upevnění vztahů na pracovišti. Buďte ke všem sdílnější a snažte se více pracovat v týmu, pokud nemáte povolání, kde jste sami za sebe. V tomto roce se můžete i véce prosazovat, planety poukazují na to, že budete mít hodně příležitostí k tomu, abyste vynikli nebo na sebe poukázali. Také ukazují, že vás může čekat povýšení nebo zajímavá pracovní nabídka.

Nezaměstnaní Kozorožci, by měli oživit všechny kontakty s lidmi, se kterými v minulosti řešili práci, vaši přátelé nebo známí vám pomou dostat se do vysněné práce. Nebojte se mluvit o tom, že něco hledáte, jaké máte představy a požádat o pomoc, uvidíte, jak se najednou octnete na nějakém pracovním pohovoru. Letní měsíce jsou nejideálnější pro naleznutí nové práce a pak konec roku.

 

FINANCE

Pracovně byste měli růst, proto i to se zobrazí na vašem účtu. Tento rok poukazuje na finanční stabilitu a úlevu, na kterou dlouho čekáte. Hvězdy nepoukazují na nějaké velké finanční výkyvy nebo starosti s financemi. Váš rodinný rozpočet bude narůstat.

 

 

Tento horoskop je sestavený všeobecně pro všechny, pokud máte zájem o Roční horoskop sestavený na míru dle hodiny, data a vašeho místa narození neváhejte a objednejte si jej. 

 

OBJEDNAT ROČNÍ HOROSKOP NA MÍRU
peuterey outlet online peuterey outlet online peuterey outlet online peuterey outlet online peuterey outlet online peuterey outlet online woolrich outlet online woolrich outlet online woolrich outlet online woolrich outlet online woolrich outlet online woolrich outlet online golden goose pas cher golden goose pas cher golden goose pas cher golden goose pas cher golden goose pas cher golden goose outlet online golden goose outlet online golden goose outlet online golden goose outlet online golden goose outlet online