BERAN – HOROSKOP NA ROK 2020

 

V ROCE 2020

 

  • VÁS ČEKÁ STABILNÍ ROK

  • UŽÍVEJTE SI ŽIVOTA

  • ROZMAZLUJTE SE

 

Milí Berani, letošní rok bude pro vás celkem poklidný a stabilní. Významné změny mohou přijít, ale pouze pokud jste tím, kdo je provede. Malé změny přijdou samy o sobě, ale nebude to nic, co byste nezvládli. Budete muset akčně jednat, pokud chcete, aby byl váš rok vzrušující. V tomto roce si dělejte malé radosti a trošku více se rozmazlujte, potřebujete to.

 

LÁSKA/VZTAHY

 

Váš milostný život se letos také stabilizuje. V minulých letech byly vaše romance šílené nebo traumatické, ale letos to bude pro vás a vašeho partnera lepší. Vždy jednejte s klidem, dávejte si pozor na vaši impulzivitu, ať zbytečně nevyvoláváte konflikt. Více přemýšlejte o tom, co chcete od vztahu vy a váš partner a snažte se s ním dělat kroky k tomu, aby váš vztah byl šťastnější.

Nezadaní Berani nebojte se být aktivnější, hledáte-li si partnera. S přáteli častěji choďte ven a třeba vyzkoušejte i seznamky. Důležité je, ať na lásku nečekáte, protože nepřijde. V tomto roce se můžete náhodně setkávat s novými lidmi. Vhodný čas pro naleznutí pevného partnerského vztahu je duben, červenec a září.

 

PRÁCE

 

Planety předpovídají, že vaše kariéra bude letos stabilnější. Tento rok můžete pomalu stoupat po žebříku k úspěchu, ale bude to vyžadovat hodně tvrdé práce. Budete se cítit produktivnější a zvládnete tak spoustu věcí. Tento pocit by měl trvat nějakou dobu, alespoň do podzimu. Protože jste velice aktivní, dle hvězd jde vidět, že vaše práce vám může přestávat vyhovovat a vy budete chtít změnu. Nejvhodnější období pro změny ve vaší práci je podzim. Nebojte se o změnách mluvit s vašimi nadřízenými, díky vašemu úsilí a chutí změnu udělat vám pomůžou.

Nezaměstnaní Berani by měli být aktivnější, zbytečně čekáte na něco co nepřijde. Posílejte životopisy, jak to jen půjde, ale pozor na pohovorech nebuďte zbytečně impulzivní, ale všechny své odpovědi vždy raději zvažte. Práci si určitě najdete v období března, srpna nebo září – toto jsou nejvhodnější měsíce pro hledání nové práce.

 

FINANCE

 

V této oblasti pocítíte úlevu, nejenže máte dostatek k tomu, ať poplatíte, co potřebujete, ale také budete schopni něco ušetřit. Planety nepoukazují na žádné finanční výkyvy, tak se ničeho nebojte.

 

ÚSPĚŠNÝ ROK PŘEJI VŠEM BERÁNKŮM!

 

Tento horoskop je sestavený všeobecně pro všechny, pokud máte zájem o Roční horoskop sestavený na míru dle hodiny, data a vašeho místa narození neváhejte a objednejte si jej.

 

OBJEDNAT ROČNÍ HOROSKOP NA MÍRU
peuterey outlet online peuterey outlet online peuterey outlet online peuterey outlet online peuterey outlet online peuterey outlet online woolrich outlet online woolrich outlet online woolrich outlet online woolrich outlet online woolrich outlet online woolrich outlet online golden goose pas cher golden goose pas cher golden goose pas cher golden goose pas cher golden goose pas cher golden goose outlet online golden goose outlet online golden goose outlet online golden goose outlet online golden goose outlet online