ROČNÍ HOROSKOP 2020 PRO ZNAMENÍ BLÍŽENCE

 

V tomto roce:

- zbavte se všech starých věcí

- vyhněte se chaosu

- zkoušejte nové věci

 

Blíženci, planety vám v tomto roce předpovídají změny a nové začátky. Pokud se vám zdá, že jsou věci nudné, zkuste něco nového. Pokud máte pocit, že se vám vše kupí do jednoho chumle, některé záležitosti prostě ukončete. Je důležité, ať si uděláte ve všem pořádek a nemáte v tomto roce chaos. Dělejte věci, které máte rádi a co vás hlavně naplňuje a baví. Tento rok bude pro vás velmi příjemný.

 

LÁSKA

 

Zažívali jste v loňském roce nudu nebo jste procházeli krizovým obdobím? Vězte, že tento rok se vše zklidní a upevní. Důležité je, ať si se svým partnerem společné chvilky trošku okořeníte. Dávejte si pozor na stereotyp, ten by pouze váš vztah zničil a dostali byste se do nudných kolejí, které by vás tlačili poohlédnout se někam dál.

Nezadaní blíženci, toužíte po dokonalém partnerovi, ale vaše představy jsou spíše nereálné, zkuste trošku slevit ze svých nároků, ať nejste zbytečně dlouho sami. Nikdo není dokonalý, na to v tomto roce pamatujte. Začněte si užívat život a nechejte raději vše volně plynout, neupínejte se na vaše objekty lásky. Láska přijde, ale až ke konci roku, do té doby se spíše zaměřte na změny v rámci práce nebo svého bydlení.

 

KARIÉRA

 

Blíženci, v tomto roce se hlavně zaměřte na budování vztahu s vašimi kolegy a šéfy, nebuďte hned v opozici, když budete řešit vyostřenou situaci nebo firemní napětí. Dávejte si pozor také na vaší dvojjakost, protože někteří vás můžou brát jako intrikáře. Pracujte tvrdě a rychlým tempem, buďte více přátelští a otevření, úspěch se dostaví kolem podzimu. Období jarních měsíců očekávejte velké změny, které mohou zahýbat s náplní vaší práce, ale nebojte se toho, vše bude příznivé.

Nezaměstnaní Blíženci by měli změnit obor nebo město své působnosti, aby našli práci, která je bude naplňovat a bavit. Je třeba, ať se dostanete mezi nové lidi a společnost. Nebojte se přemýšlet i o odstěhování, vše bude pro vás příznivé.

 

FINANCE

 

Tento rok se v roce 2020 pravděpodobně nebudete tolik starat o peníze. Měli byste mít dost, abyste se dostali z finančních problémů a budete mít i trochu navíc, abyste utratili za zábavné věci. Nebojte se, hodně se vám uleví, můžete očekávat také nějaké dědictví nebo finanční pomoc vašich blízkých.

 

VŠEM BLÍŽENCŮM PŘEJI ÚSPĚŠNÝ ROK 2020

Tento horoskop je sestavený všeobecně pro všechny, pokud máte zájem o Roční horoskop sestavený na míru dle hodiny, data a vašeho místa narození neváhejte a objednejte si jej.

OBJEDNAT ROČNÍ HOROSKOP NA MÍRU

 

peuterey outlet online peuterey outlet online peuterey outlet online peuterey outlet online peuterey outlet online peuterey outlet online woolrich outlet online woolrich outlet online woolrich outlet online woolrich outlet online woolrich outlet online woolrich outlet online golden goose pas cher golden goose pas cher golden goose pas cher golden goose pas cher golden goose pas cher golden goose outlet online golden goose outlet online golden goose outlet online golden goose outlet online golden goose outlet online