Roční horoskop 2020 BÝK

 

V ROCE 2020

 

  • Buďte houževnatí

  • Více se soustřeďte

  • Nebojte se překážek

 

Milí Býčci v loňském roce jste zažili spoustu změn a nepříznivých událostí, které vás jistým způsobem vykolejili a narušili vaši pohodu. V tomto roce byste se měli zaměřit na to, ať se vrátíte zpět do vaší komfortní zóny. Důležité je, abyste si sami určovali své tempo řešení svých záležitostí. Všechny změny, které přijdou budou vyžadovat daleko více soustředěnosti a vaší houževnatost. Nevzdávejte se hned, když narazíte na nějaký odpor. Snažte se s námahou vše vydržet, uvidíte, ke konci roku pocítíte úlevu.

 

LÁSKA

 

Váš milostný život se v tomto roce milí Býčci stabilizuje. S vaším partnerem pocítíte pohodu, klid a všechny nesrovnalosti nebo trápení hravě společně vyřešíte. Snažte se ve vztahu vznítit více vášně a trošku odejděte od stereotypu (úklid, vaření atp.) Je důležité, ať se svým partnerem po období bouřek máte nové a hezké zážitky.

Nezadaní Býčci by si měli vymezit vlastně, jakého partnera chtějí, pořád si něco představují, ale pak řeší to první, co přijde a v konečném důsledku jsou zklamaní, že nic nevyšlo dle jejich představ. Nespěchejte, užívejte si náklonnost jiných, ale vybírejte pečlivě, pokud si chcete najít pěkný partnerský vztah.

 

KARIÉRA

 

Milí Býčci, narážíte-li neustále na nějaké překážky, je důležité, ať uděláte změnu, jinak vám může hrozit syndrom vyhoření a pocity méněcennosti. Nebojte se poohlédnout i po novém zaměstnání nebo v tom stávajícím se snažte o nějakou změnu. Občas stojíte na místě a stěžujete si nebo máte pořád nějaký problém, ale nejste schopni udělat změny, protože vnitřně potřebujete svoje jistoty. Někdy je důležité vystoupit z vaší komfortní zóny a změny udělat.

Nezaměstaní Býčci by se měli pustit do nějakého vzdělání, kurzu či rekvalifikace na to, ať si prohloubí své vědomosti. Zbytečně se pořád nepodceňujte, že na něco nemáte. Je na čase, ať věnujete pozornost svému osobnímu růstu.

 

FINANCE

 

V tomto roce se snažte upevnit své finanční zázemí, je to vhodný rok pro konsolidace, insolvence nebo jen naplánování si šetření v rámci rodinného rozpočtu. Nekupujte nic, co nepotřebujete, ať se nedostanete do svízelné situace. Důležité je, abyste více o své finance pečovali a měli přehled, za co a kolik utratíte.

 

VŠEM BÝČKŮM PŘEJI ÚSPĚŠNÝ ROK 2020

 

Tento horoskop je sestavený všeobecně pro všechny, pokud máte zájem o Roční horoskop sestavený na míru dle hodiny, data a vašeho místa narození neváhejte a objednejte si jej.

 

OBJEDNAT ROČNÍ HOROSKOP NA MÍRU
peuterey outlet online peuterey outlet online peuterey outlet online peuterey outlet online peuterey outlet online peuterey outlet online woolrich outlet online woolrich outlet online woolrich outlet online woolrich outlet online woolrich outlet online woolrich outlet online golden goose pas cher golden goose pas cher golden goose pas cher golden goose pas cher golden goose pas cher golden goose outlet online golden goose outlet online golden goose outlet online golden goose outlet online golden goose outlet online