Roční horoskop 2020 Lev zdarma

 

V ROCE 2020

 

·       očekávejte osobní růst

·       seznámíte se s novými lidmi

·       zažijete nečekané večírky a události

 

Milí Lvi, v tomto roce vás čeká osobní postup, což by měla být pro vás velmi pozitivní zpráva. Konečně do sebe dostanete spoustu nové energie a přestanete být lenivý a očekávat, co se stane nebo co k vám přijde. Planety poukazují na aktivitu a možnosti, které vám přicházejí do života. Dle hvězd jde také vidět, že vás během roku čeká spoustu nečekaných večírků a seznámení se s novými lidmi. Tento rok pro vás bude velice hektický, ale velmi příjemný. Mnohé se dozvíte o sobě, budete mít příležitost na sobě pracovat.

 

LÁSKA

 

Milí Lvi, pokud přežíváte v mrtvém vztahu, měli byste přemýšlet nad změnou nebo nad něčím, čím to změníte. Planety poukazují na hádky a nesrovnalosti, které budete řešit se svým partnerem. Snažte se nebýt dominantní a občas svému partnerovi dejte i nějaké pravomoce v rámci rodinného zázemí nebo možnost rozhodnout se, jak některé věci budou vypadat. Občas prosazujete svou osobu víc, než byste měli. Vztahy vás budou učit pokoře.

Nezadaní Lvi by si měli chvilinku dát pauzu od „lovení“ svých protějšků. Zaměřte se hlavně na sebe, na své cíle, plány a sny a začněte si je plnit. Rádi koketujete a chcete být středem pozornosti, jenže díky tomu k sobě přitahujete partnery, kteří nejsou úplně příznivý nebo váš vztah ztroskotá dřív než začal a bude pouze o vášni nebo lásce na jednu noc. Nechte vše volně plynout, nový partner přijde, ale až ke konci roku.

PRÁCE

 

Dle planet jde vidět, že se více budete muset zaměřit na své pracovní úkoly, možná některé věci berete příliš povrchně a na základě toho vám utíkají maličkosti nebo se tvoří malé problémy, které nevidíte. Na to si dávejte pozor, ať malý problém nevyroste v katastrofu. Zaměřte se na své schopnosti vést lidi i okolnosti, tvořte nové věci, všímejte si detailů. Posun v práci vás čeká přes letní měsíce, když Slunce půjde přes vaše znamení. Do té doby se soustřeďte na to, co vám jde nejlépe ve druhé polovině roku se úspěch dostaví.

Nezaměstnaní Lvi, by se měli zaměřit na své schopnosti a uplatnit je na pracovních pohovorech. Buďte sví, nehrejte si na někoho jiného, uvolněte se a přestaňte se tolik stresovat nebo propadat do pocitů marnosti, že na nějakou pozici vy zrovna nemáte. Máte na vše, co si jen umanete, ale je třeba, ať se více soustředíte. Začněte rozesílat horoskopy ve velkém a vězte, že brzy mít práci budete.

 

FINANCE

 

V letošním roce se vám podaří ušetřit i nějaké peníze, ať můžete začít vysněnou rekonstrukci, koupě bytu, auta nebo třeba i nějaké dovolené. Vaše finance se pomalinku zvyšují a vy budete mít díky tomu pocit úlevy. Tento rok je vhodný pro investice, ale také k podpisu různých smluv nebo dohod. Dávejte si pozor jen na květen a říjen – v tomto měsíci hrozí finanční ztráty nebo nečekané finanční výdaje.

 

MILÍ LVI PŘEJI VÁM ÚSPĚŠNÝ ROK 2020!

 

Tento horoskop je sestavený všeobecně pro všechny, pokud máte zájem o Roční horoskop sestavený na míru dle hodiny, data a vašeho místa narození neváhejte a objednejte si jej. 

OBJEDNAT ROČNÍ HOROSKOP NA MÍRU

peuterey outlet online peuterey outlet online peuterey outlet online peuterey outlet online peuterey outlet online peuterey outlet online woolrich outlet online woolrich outlet online woolrich outlet online woolrich outlet online woolrich outlet online woolrich outlet online golden goose pas cher golden goose pas cher golden goose pas cher golden goose pas cher golden goose pas cher golden goose outlet online golden goose outlet online golden goose outlet online golden goose outlet online golden goose outlet online