Roční horoskop 2020 Ryby zdarma

 

V tomto roce milé Rybičky:

  •  buďte razantnější

  • více se prosazujete

  • rozvrhněte si, co všechno chcete zvládnout

Milé Rybičky, v tomto roce se nedejte! Je na čase, ať se více prosazujete a nečekáte jen na to, až k vám něco přijde. Jako jedno z mála znamení máte v životě více štěstí než ostatní, ale v letošním roce musíte jemu jít trošku naproti. Buďte aktivní, komunikujte s lidmi, starejte se o sebe a svou rodinu. Rozvrhněte si, co chcete v tomto roce zvládnout a změnit a nastavte si ke všemu patřičné kroky. Během roku také můžete čekat zajímavé cesty a seznámení se s novými lidmi.

 

LÁSKA

 

Milé Rybičky, skrz svého partnera budete mít letos obrovskou sílu. Zjistíte, že je pro vás daleko větší oporou než jste si doposud mysleli. Dávejte si jen pozor na citové vydírání, které může přivolat nechtěné konflikty. Svému partnerovi ukažte, že i vy umíte být podporou a dáváte mu prostor, aby se rozvíjel v práci nebo v osobním životě. Snažte se také společně cestovat a užívat si života. Možná až moc často je každý sám za sebe, ale v tomto roce je důležité, ať máte společné zážitky.

Nezadané Rybičky by měli vyjít vstříc svému osudu. Zkoušeli jste někdy seznamky? Nebojte se toho, i to je možnost, jak se seznámit. Dávejte si pozor hlavně na to, ať svůj čas netrávíte pouze v práci, tak přicházíte o možnosti seznámení se s někým. V tomto roce byste měli být aktivní – nebojte se i oslovit kolegu/kolegyni v práci, který se vám líbí a pozvat jej na kafe.

 

PRÁCE

 

Práce vás inspiruje k tomu, abyste v tomto roce pracovně rostli, využijte své přirozené schopnosti a nadání, abyste se v práci odlišili. Pokud vám vaše současné zaměstnání nedovolí používat své dovednosti a nadání, může být rok 2020 dokonce dobrým rokem, pokud se pokusíte najít práci, která vám umožní dělat to, v čem jste dobří. Nejlepší výsledky získáte, když pracujete v práci s maximálním potěšením a minimálním tlakem.

Nezaměstnané Ryby by měli své schopnosti a dovednosti prohloubit. Co takhle nějaké školení nebo další studium? Co se týče pracovních nabídek nejlepší pro vás bude období květen, červen, srpen a říjen. Hlavně si uvědomte, co chcete dělat. Toužíte po nějakém tipu zaměstnání? Co jste pro to udělali, abyste mohli o vysněné místo požádat? Nebo poslat životopis?

 

FINACE

 

V první polovině roku buďte milé Ryby obezřetné, planety poukazují na výdaje, které vám mohou zlomit vaz, tak ať se nedostanete do velkého mínusu nebo problémů, se kterými jste nepočítali. Zklidnění přijde s druhou polovinou roku, ale pořád bude zapotřebí se přidržovat rodinného rozpočtu.

 

Tento horoskop je sestavený všeobecně pro všechny, pokud máte zájem o Roční horoskop sestavený na míru dle hodiny, data a vašeho místa narození neváhejte a objednejte si jej. 

OBJEDNAT ROČNÍ HOROSKOP NA MÍRU
peuterey outlet online peuterey outlet online peuterey outlet online peuterey outlet online peuterey outlet online peuterey outlet online woolrich outlet online woolrich outlet online woolrich outlet online woolrich outlet online woolrich outlet online woolrich outlet online golden goose pas cher golden goose pas cher golden goose pas cher golden goose pas cher golden goose pas cher golden goose outlet online golden goose outlet online golden goose outlet online golden goose outlet online golden goose outlet online