Roční horoskop 2020 Štír zdarma

 

V roce 2020

  •  zapomeňte na svou minulost

  • udělejte za vším tlustou čáru

  •  začněte žít lepší život

 

Milí Štíři, pro tento rok je důležité, ať se konečně odprostíte od své minulosti. Jste znamení, které si v sobě vše uchovává, veškerá bolest, stres a strach z toho co jste si nasbírali jen tlí. Planety poukazují, že máte za vším udělat tlustou čáru a začít řešit pozitivnější zážitky a snažit se vnímat pozitivnější atmosféru. Dle planet budete mít v sobě spoustu nové energie, možná v sobě objevíte nové skryté vlohy. Vnímejte všechno nové, dělejte malé změny i ve vaší domácnosti, potřebujete do svého života trošku nového vzduchu. Pořádně si ve svém životě vyvětrejte a začněte žít.

 

LÁSKA

 

Milí Štíři, pokud jste ve vztahu dávejte si pozor hlavně na svou vztahovačnost a chuť ovládat svého partnera. Dejte své polovičce trochu volnosti a prostoru, pokud chcete mít harmonický vztah. Důležité je být podporou a občas říkat slova lásky, to vám jde totiž občas ztěžka. Do svého vztahu více dávejte porozumění a klid, neurážejte se hned, kdy vám partner něco vyčte. Váš vztah bude pokračovat i nadále, ale občas se musíte krotit, pokud nechcete ve vztahu krizi.

Milí nezadaní Štíři, důležité je v tomto roce, ať si uvědomíte, jestli nějakého partnera doopravdy chcete. Toužíte po lásce, ale vnitřně vlastně ani nikoho nechcete nebo se nového vztahu bojíte, proto nevědomě od sebe všechny odtahujete. Dejte si s novým vztahem na čas, důležité je, ať se sami zklidníte a uvědomíte si, co v rámci lásky očekáváte.

 

PRÁCE

 

Milí Štíři, nudíte-li se ve vaší práci nebo máte pocit, že už je to na vás všeho moc, je důležité udělat rozhodnutí, aby se vám dařilo lépe. Možná jste dlouho na jedno místě a vše začíná být strnulé a úmorné. Změny k vám jen tak nepřijdou, důležité je, ať je začnete dělat vy sami. Nestagnujte, ale poohlédněte se po něčem, co vás bude bavit i za cenu, že byste úplně změnili svou práci. Tento rok je vhodný pro razantní změny v rámci práce, tak se toho nebojte.

Nezaměstnaní Štíři by se měli více na pohovorech prosazovat, se strachem působíte příliš introvertně a to vám může ublížit, protože personalistům vyvoláváte pocit nezůčastněnosti nebo nezájmu. Ptejte se, buďte zvídaví nebojte se ve skupince lidí více komunikovat a být vidět. Práci si najdete, nejvhodnější období je pro vás léto a poté podzimní měsíce jako je říjen listopad.

 

FINANCE

 

Milí Štíři, i když v práci jsou naznačeny změny, po finanční stránce se vás moc nedotknou, protože vždy budete mít tolik, kolik potřebujete ke svému životu. Budete-li chtít řešit půjčku, úvěr atp. vždy se poraďte se svým bankéřem, hlavně se nepouštějte do krátkodobých a malých částek, protože ty by vám mohli zlomit vaz. V tomto roce hlavně nikomu nepůjčujte peníze, protože byste je nemuseli dostat zpět.

 

Tento horoskop je sestavený všeobecně pro všechny, pokud máte zájem o Roční horoskop sestavený na míru dle hodiny, data a vašeho místa narození neváhejte a objednejte si jej. 

 

OBJEDNAT ROČNÍ HOROSKOP NA MÍRU
peuterey outlet online peuterey outlet online peuterey outlet online peuterey outlet online peuterey outlet online peuterey outlet online woolrich outlet online woolrich outlet online woolrich outlet online woolrich outlet online woolrich outlet online woolrich outlet online golden goose pas cher golden goose pas cher golden goose pas cher golden goose pas cher golden goose pas cher golden goose outlet online golden goose outlet online golden goose outlet online golden goose outlet online golden goose outlet online