Roční horoskop 2020 Sřelec zdarma

V roce 2020 milí Střelci buďte

- buďte sebejistější

- řešte vše, co vás trápí

- mějte otevřenou komunikaci

Milí Střelci, v tomto roce se budete cítit jistější. Vyřešte všechny záležitosti, které vás trápí dlouhodobě, ať v rámci rodiny, přátel nebo vašich blízkých. Je to skvělý čas, abyste rozvířili i záležitosti, které ve vašem životě stagnují. Rozprouděte kolem sebe svou energii. Nebojte se komunikovat, být otevření a aktivní, to vše vám v tomto roce velmi pomůže.

LÁSKA

Pokud jste svobodní, pak je na čase začít hledat nového partnera. Nový partner bude osoba, kterou neznáte a seznámíte se s ním nečekaně, buď na nějakém večírku nebo sražením košíku v supermarketu. Určitě neseďte doma a rozhlížejte se kolem sebe, protože planety vám dávají spoustu možností se seznámit s někým novým.

Pokud jste již ve vztahu, je to dobrý rok, abyste vše přehodnotili, hlavně vztah, který neklape a vy se v něm necítíte dobře. Začněte se svým partnerem mluvit a tlačte jej do nějakých kompromisů nebo komunikace. Bude-li to váš partner odmítat a bude mít pozici „mrtvého brouka“ je to špatně a vy si budete muset všechno přehodnotit. Rozproudíte-li váš vztah vězte, že se vám to vyplatí a váš partner si uvědomí, koho vedle sebe má. Tento rok je vhodný také k otěhotnění, společnému bydlení, svatbě atp.

KARIÉRA

Milí Střelci v tomto roce se zaměřte na své pracovní zaměření a položte si otázku, jestli nesetrváváte v něčem na co jste vlastně zvyklí, ale nic vám to nepřináší. Můžete mít syndrom vyhoření nebo propadat do splínů, že to, co děláte vlastně ani nechcete dělat. Proč se bojíte změn? Patříte mezi nejaktivnější znamení, tak začněte být aktivní i v rámci sebe a své práce. Uvidíte, brzy vám to přinese ovoce a radost!

Nezaměstnaní Střelci, by měli víc věnovat svou energii do posílání životopisů než nad přemýšlením, co vlastně chtějí dělat. Možná máte tolik cílů a plánů, které nejsou úplně nejlepší a zaobíráte se věcmi ohledně své rodiny, přátel, ale sami vše oddalujete. Začněte řešit věci, které umíte a podle toho se zaměřte na pracovní zařazení. Buďte aktivnější a posílejte životopisy ve velkém.

FINANCE

Finanční situace pro vás zaznamená v tomto roce mírnou stagnaci, hvězdy poukazují, že více peněz nepřibude, ale naštěstí nic ani neubude. V tomto roce buďte hlavně opatrní na jízdu autem, ať někde nenabouráte nebo na parkovišti někoho „neškrtnete“ a díky tomu budete platit opravy. Finanční situace bude stejná, jako byla v minulém roce.

 

Tento horoskop je sestavený všeobecně pro všechny, pokud máte zájem o Roční horoskop sestavený na míru dle hodiny, data a vašeho místa narození neváhejte a objednejte si jej. 

OBJEDNAT ROČNÍ HOROSKOP NA MÍRU
peuterey outlet online peuterey outlet online peuterey outlet online peuterey outlet online peuterey outlet online peuterey outlet online woolrich outlet online woolrich outlet online woolrich outlet online woolrich outlet online woolrich outlet online woolrich outlet online golden goose pas cher golden goose pas cher golden goose pas cher golden goose pas cher golden goose pas cher golden goose outlet online golden goose outlet online golden goose outlet online golden goose outlet online golden goose outlet online