Roční horoskop 2020 Váhy zdarma

 

V roce 2020

  • se budete cítit plní energie

  • nebojte se riskovat

  • dělejte změny

 

Milé Váhy, tento rok bude pro vás velmi příjemný, vše bude snazší, vy se budete cítit plní energie a nadšení. Budete mít méně povinností a více času dělat věci, které chcete dělat. Práce na vašich koníčcích vám tento rok přinese spoustu radosti. Buďte otevření novým věcem a nebojte se občas v tomto roce zariskovat, uvidíte, že každý risk bude pro vás znamenat zisk. Nestůjte na místě a nerozmýšlejte se dlouho, protože můžete tak přijít o nabídky práce nebo třeba nového partnera.

 

LÁSKA

 

Planety poukazují na to, že jestli jste v loňském roce měli problémy se vztahem, letos se o ně nemusíte starat. Všechen zmatek a neshody budou vyřešeny, s partnerem po dlouhé době k sobě naleznete cestu. Buďte otevření a dejte také šanci více mluvit svému partnerovi, možná zjistíte, že v sobě něco zbytečně dusí nebo má pocit, že je proti jemu. Váhy, ale dávejte si pozor na svou vztahovačnost! Ta vám zbytečně uštědřuje rány, které nechcete, nechte některé záležitosti volně plynout, hlavně komunikujte.

Nezadané Váhy by si měli od vztahů odpočinout, zmatek, který máte v hlavě v rámci nových partnerů vás zaměstnává natolik, že jste nešťastné a máte pocit, že nestojíte za nic. To není vůbec pravda, vy si musíte jen dát své myšlenky dohromady. Začněte si spíš užívat život, choďte mezi lidi poznávejte nové, ale netlačte na to, abyste co nejrychleji byly zadané – vše má svůj čas, i vaše láska.

 

PRÁCE

 

Milé Váhy, planety poukazují na velmi pracovní rok, kdy se budete muset otáčet, abyste měli dobré výsledky. Dostáváte se tedy do poměrně náročného pracovně vypjatého období. Důležité je, ať si vše naplánujete a máte jasno v čem všem chcete být úspěšní, do jakých projektů nebo změn se pustíte. Nepřemýšlejte dlouho – naskytne-li se pro vás nějaká změna, řešte to okamžitě.

Váhy, které hledají práci, by měli být aktivnější. Je důležité se odhodlat poslat více životopisů nebo se víc zajímat o možnosti, které máte v tomto roce. Chcete změnit svou profesi nebo zaměření? Určitě proto v tomto roce udělejte patřičné kroky, vše bude pro vás příznivé a nová práce vás brzy nemine. Nezoufejte si, že pro vás nic není a začněte hledat a rozvíjet se.

FINANCE

Tento rok planety poukazují na větší finanční výkyvy, proto buďte milé váhy opatrné v rámci vašich financí. Výkyvy budete řešit skrz vaší domácnost, kde vás mohou čekat nějaké výdaje spojené s rekonstrukcí nebo nákupem nového nábytku. Řešte pouze ty věci, které doopravdy potřebujete, věci na víc, které chcete raději dejte do plánu na příští rok.

 

Tento horoskop je sestavený všeobecně pro všechny, pokud máte zájem o Roční horoskop sestavený na míru dle hodiny, data a vašeho místa narození neváhejte a objednejte si jej. 

 

OBJEDNAT ROČNÍ HOROSKOP NA MÍRU
peuterey outlet online peuterey outlet online peuterey outlet online peuterey outlet online peuterey outlet online peuterey outlet online woolrich outlet online woolrich outlet online woolrich outlet online woolrich outlet online woolrich outlet online woolrich outlet online golden goose pas cher golden goose pas cher golden goose pas cher golden goose pas cher golden goose pas cher golden goose outlet online golden goose outlet online golden goose outlet online golden goose outlet online golden goose outlet online