Roční horoskop 2020 Vodnář zdarma

 

V roce 2020 se milí Vodnáři

  • čeká vás spousta nových příležitostí

  • dořešíte záležitosti, které vás trápí

  • čekají vás nečekané události

 

Milí Vodnáři, rok 2020 předpovídá, že vám přijde řada nových příležitostí! Rok 2020 je skvělým rokem, jak se pokusit zlepšit sebe a své okolí. Pravděpodobně se budete cítit impulzivnější, což přinese nějaké změny ve vašem životě, buďte otevření k záležitostem, které k vám přicházejí a neodmítejte nic, i kdybyste se zprvu báli. Spoustu věcí dořešíte a hlavně období stagnace vystřídá spoustu změn, které vlastně milujete, protože nesnášíte stereotyp. V tomto roce vás čeká mnohé, proto se těšte!

LÁSKA

V partnerském vztahu si udržujte svou spontánnost, ale také si nechávejte čas pro sebe, nenechte partnera, aby si vás podmanil, protože sice budete ustupovat a snažit se pro partnera dělat první poslední, ale jak vás znám poté bouchnete a začnete dělat razantní změny. Jestli se vám nelíbí nějaký postoj vašeho partnera, promluvte si o tom. Bude vás chtít ovládat, rozmyslete se, jestli v takovém vztahu chcete zůstat. Hvězdy neříkají ihned, že se máte se svou polovičkou rozejít, ale je důležité, ať máte také čas pro sebe a cítíte se dobře, jak ve vztahu, tak ve svém okolí.

Nezadaní Vodnáři, rozhodně neseďte doma a nečekejte, až vás budoucí partner zazvoní na dveře. Důležité je, ať chodíte více do společnosti a bavíte se. Vaše občasné introvertní chování vám akorát uštědřuje pocity méněcennosti, což nepotřebujete. Máte velké charisma, tak se nestyďte, bavte se a koketujte. Hvězdy také poukazují na krátkodobá vzplanutí a větší zájem společnosti.

 

KARIÉRA

 

Tento rok poukazuje na to milí Vodnáři, že s velkou pravděpodobnosti svou práci budete měnit. Planety vám dávají do cesty nové pracovní nabídky a možnosti, jak si přilepšit, jak pracovně, tak finančně. Je to velmi pracovně příznivý rok. V minulém roce jste zažili mnoho nepříjemného a museli jste za sebe bojovat nebo neustále se prosazovat, v tomto roce již sklidíte odměnu za své úspěchy. Ani na podnikatelské úrovni se ničeho nemusíte obávat, protože se zvýší vaše klientela.

Nezaměstnaní Vodnáři se nemusí ničeho obávat, planety poukazují na příležitosti, které přijdou hned zkraje roku. Nemusíte se bát, že o novou práci přijdete, naopak porostete. Vězte, že i vás čeká v brzké době možnost kariérního růstu, i když cítíte beznaděj. Věřte tomu, že brzo bude lépe.

 

FINANCE

 

Vaše finanční situace konečně vypadá, že bude stabilní. Hvězdy poukazují i na menší přivýdělky nebo možnosti, jak si zvýšit své bankovní konto. Budete mít dost na to, abyste zaplatili všechny účty, ale také je možné, že se zbavíte nějakých závazků, které vás dlouhodobě omezovaly.

 

Tento horoskop je sestavený všeobecně pro všechny, pokud máte zájem o Roční horoskop sestavený na míru dle hodiny, data a vašeho místa narození neváhejte a objednejte si jej. 

 

OBJEDNAT ROČNÍ HOROSKOP NA MÍRU
peuterey outlet online peuterey outlet online peuterey outlet online peuterey outlet online peuterey outlet online peuterey outlet online woolrich outlet online woolrich outlet online woolrich outlet online woolrich outlet online woolrich outlet online woolrich outlet online golden goose pas cher golden goose pas cher golden goose pas cher golden goose pas cher golden goose pas cher golden goose outlet online golden goose outlet online golden goose outlet online golden goose outlet online golden goose outlet online