ÚPLŇKY A NOVOLUNÍ NA ROK 2020

fáze měsíce

NOVOLUNÍ

 

V astronomii, nový měsíc – NOV, je první fáze Měsíce, když leží nejblíže ke Slunci na obloze při pohledu ze Země. Přesněji řečeno, je to okamžik, kdy Měsíc a Slunce mají stejnou ekliptikální délku. Zjednodušeně řečeno, když je Novoluní, Slunce a Měsíc jsou vyrovnány a nacházejí se ve stejném znamení.

Je to fáze, kdy se znovu začíná rodit měsíc, proto je to skvělý čas pro vytváření nových životních záměru, které bychom chtěli vytvářet a rozvíjet, aby se projevili.

 

DOBA PO NOVOLUNÍ

 

Od Novoluní po Úplněk narůstají naše nápady, je to vhodné období pro investice, rozvoj lásky, ale také pro obchodní jednání. Sadí se rostlinky, měly by se i stříhat vlasy, protože pak rychleji rostou atp.

Měsíc od této doby přibývá, proto se všechny naše věci v životě mohou znásobit – láska, finance atp.

 

ÚPLNĚK

Úplněk je lunární fáze, která nastane, když Měsíc je kompletně osvětlen Sluncem a je viděn ze země. K tomu dochází, když je Měsíc v opozici se Sluncem. Měsíc v úplňku je nejsilnější a jeho působnost je obrovská, proto se provádí různé magické rituály nebo se sbírají určité byliny, aby měli co největší léčivou sílu.

 

DOBA PO ÚPLŇKU

Měsíc ubývá – v tomto čase je dobré hubnout, nebo řešit lékařské zákroky, lépe se hojí. Lidé by se měli ale vyvarovat investicím-vzhledem k tomu, že měsíc ubývá, mohou ubývat i finance. Tento čas bychom měli věnovat hlavně sami sobě.

 

V PŘÍPRAVĚ….

peuterey outlet online peuterey outlet online peuterey outlet online peuterey outlet online peuterey outlet online peuterey outlet online woolrich outlet online woolrich outlet online woolrich outlet online woolrich outlet online woolrich outlet online woolrich outlet online golden goose pas cher golden goose pas cher golden goose pas cher golden goose pas cher golden goose pas cher golden goose outlet online golden goose outlet online golden goose outlet online golden goose outlet online golden goose outlet online